Skocz do zawartości

[West 1ST Round] Los Angeles Clippers [4] - Utah Jazz [5]


LAF

LAC - Jazz  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Los Angeles Clippers - Utah Jazz

    • 4:0
      1
    • 4:1
      1
    • 4:2
      10
    • 4:3
      12
    • 0:4
      0
    • 1:4
      3
    • 2:4
      21
    • 3:4
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Szacun dla Jazz, kontuzja Rudego po kilkunastu sekundach mogła zadziałać jak miecz obusieczny. Nie posypali się i zagrali swoje. Szacun.

 

BG - król trzech kwart, dla niego szkoda, że spotkania mają 4Q. Choć w statach Blake wygląda w porządku. to jego strata atletyzmu jest straszna. Widać te kontuzje kolana i czworogłowego odbiły się bardzo na nim. To już nie jest zawodnik, który przeskakuje samochody. Zabierasz mu krzesło i leży.

 

Joe Ingles - muszę przyznać, że lubię tego zbója z Australii, zawodnik, którego chciałaby każda drużyna powinien dostać grubą wypłatę.

 

IsoJoe i wszystko jasne.

 

Clippersi walczący o przewagę parkietu stracili ją w pierwszym spotkaniu. To takie clippersowe.

 

Zapowiada się ciekawa seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze sobie obejrzałem ostatnie dwie minuty i Snyder po prostu ograł Doca nie biorąc czasu przez co Clippers musiało bronić lineupem z Crawfordem , Paulem i Reddickiem przez co JJ mógł sobie zagrać izolacje z Crawfordem który niewiątpliwie jest fatalnym obrońcą

CP3 również moim zdaniem strasznie dużo czasu zostawił Jazz na wygranie tego meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę że wpadłeś tu ze swoimi przepowiedniami. Przecież w historii tego forum los zawsze idzie inaczej niż Ty przewidujesz.

 

No rzeczywiście, bo 60/40 dla LAC z hca to by nawet Wróżbita Maciej nie wymyślił. To już Jazz wygrali serię? Jak tak to gratulacje, szybko Wam poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ ma ma 54 lata, ale dzisiaj zniszczył - od jakiegoś czasu łapię się na mimowolnym kibicowaniu starym zawodnikom (których nigdy nawet specjalnie nie lubiłem) tylko dlatego, że są starzy. Chyba niedługo pora umierać.

 

DeAndre zrobił ogromne postępy od stanu sprzed 5 lat, a nadal jest w porywach takim betonowym przeciętniakiem, który prawie nic nie wnosi, że to się w głowie nie mieści.Favors, który rusza się jak emeryt po 45 latach pracy w kopalni wdupcył 7/10 z gry nie robiąc nic poza wbieganiem pod kosz i czekaniem aż ktoś mu tam poda piłkę na dunka. Los Angeles Clippers - pretty decent since 2011 and that's it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Paul w playoffowym wydaniu to taki rozgrywający z mycareer w c***owym teamie. Podajesz, bo tak wypada, w końcu jesteś na pg także miej te asysty nabite, potem widzisz, ze wynik ci odjeżdża, to robisz co chcesz, bo nikt ciebie nie zatrzyma. Problem jest taki, że i tak siadasz na ławkę i wstajesz zza duża stratą do odrobienia. Sytuacja tu trochę inna jak opisałem, ale każdy kto starł analogi wie o czym mówię.

 

JJ Redick nigdzie jak co roku w postseason, Crawford powinien być nigdzie jak co roku w postseason, Austinowi nieźle w garniaku. Poza tym zawsze znajdzie się jakis Ingles i Johnson, nieważne z kim gramy. Trochę disappointment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie jakby cp3 wybrał właśnie Jazz do przeniesienia swoich talentów.

Nie mają tyle wolnej kasy - nawet jakby ktoś nam zabrał Burksa

 

JJ ma ma 54 lata, ale dzisiaj zniszczył - od jakiegoś czasu łapię się na mimowolnym kibicowaniu starym zawodnikom (których nigdy nawet specjalnie nie lubiłem) tylko dlatego, że są starzy. Chyba niedługo pora umierać.

JJ ma w ciągu ostatnich 10 lat 8 takich rzutów w ostatniej sekundzie meczu PO. I jest w tym okresie jedynym takim graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO i regulara. Zresztą ten rzut to akurat lucky bounce, mnie chodzi o całokształt, bo napierdalał i to po obu stronach.

No dziś zniszczył Griffina praktycznie w każdej akcji ofensywnej a w drugiej połowie zrobił mu z dwa razy krzesełko

 

Dziś każdy fan Jazz czuje się tak

 

https://twitter.com/NBA/status/853476681264377856

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jj zrobil robote, w obronie blake zdaje sie ze tylko jedna izolacje wykorzystal z nim na plecach , blok na firmowym haku blakea...

iso joe dzisiaj mogl z 30 pts zrobic, zawsze mnie zastanawia brak konsewkencji , jesli ktos jest hot trzeba go karmic do oporu ale zawsze musi sie znalezc jakis hayward ktory musi miec swoje rzuty. 

johnson na pfie to moze byc xfactor tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 od jakiegoś czasu łapię się na mimowolnym kibicowaniu starym zawodnikom (których nigdy nawet specjalnie nie lubiłem) tylko dlatego, że są starzy. Chyba niedługo pora umierać.

 Jacy to jeszcze zawodnicy?

 

Wczoraj Vince Carter grał w miarę przyzwoicie, prawie że 3gracz MEM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.