Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ile to pięknych historii @BMF mógł jeszcze opowiedzieć. Na końcu drugiego filmu była zapowiedź ekranizacji na którą wszyscy czekali..."Spółdzielnia: prawdziwa historia". 

Co się stało że emisję zablokowano? Czy przez ten film BMF musiał odejść? Komu było nie na rękę by świat poznał jak było na prawdę? Tego się już niestety nie dowiemy 😟

 

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za 20-dniową nieobecność, ale miałem spore zawirowania z pracą, mieszkaniem i życiem rodzinnym i niezbyt miałem siły na ogarnianie wielu rzeczy, w tym BeGm, za co współgraczy jeszcze raz przepraszam. Teraz jak wszystko mam w miarę poukładane, wracam żeby i tu wszystko poukładać. Wiem, że opuściłem turę FA i jestem gotów ponieść konsekwencje

Przy okazji wspomnę, że w pełni biorę na siebie wszystkie negatywne skutki wymiany Lonzo-Josh, wszak sporo ryzykowałem, wiem o wszystkich ostatnich doniesieniach nt. jego zdrowia, przykro się to czyta, ale jak się ma własną wizję, to się powinno jej trzymać, zobaczymy jak to finalnie wyniknie, ale jestem dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eryko napisał:

Przepraszam wszystkich za 20-dniową nieobecność, ale miałem spore zawirowania z pracą, mieszkaniem i życiem rodzinnym i niezbyt miałem siły na ogarnianie wielu rzeczy, w tym BeGm, za co współgraczy jeszcze raz przepraszam. Teraz jak wszystko mam w miarę poukładane, wracam żeby i tu wszystko poukładać. Wiem, że opuściłem turę FA i jestem gotów ponieść konsekwencje

Przy okazji wspomnę, że w pełni biorę na siebie wszystkie negatywne skutki wymiany Lonzo-Josh, wszak sporo ryzykowałem, wiem o wszystkich ostatnich doniesieniach nt. jego zdrowia, przykro się to czyta, ale jak się ma własną wizję, to się powinno jej trzymać, zobaczymy jak to finalnie wyniknie, ale jestem dobrej myśli

To czekamy szefie na decyzję rookie, bo już z tangiersem i fluberem chcieliśmy ingerować :)

Bane, Kispert i chyba ktoś jeszcze czeka na podjęcie opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

1. Nuggets i IV tura. 

Denver podpisując Taylora i Reeda przekroczyli appron. Nie dostosowali się w odpowiednim terminie po IV turze finansowo. Wedle regulaminu oznacza to stratę obu tych graczy i ban na V turę FA. Taylor powinien wtedy trafić do Sixers. Trzeba podjąć decyzję co z Nuggets i Taylorem

Skoro regulamin przewidzial sankcje przy wystapieniu takiej okolicznosci to sprawa wydaje sie zamknieta? Osobiscie w tamtym roku tez przegapilem jakis termin na zrzucenie nonamow i musialem im placic. Wolne sloty Nuggets beda musial uzupelnic Forbesem czy Oni lub przez trade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Skoro regulamin przewidzial sankcje przy wystapieniu takiej okolicznosci to sprawa wydaje sie zamknieta? Osobiscie w tamtym roku tez przegapilem jakis termin na zrzucenie nonamow i musialem im placic. Wolne sloty Nuggets beda musial uzupelnic Forbesem czy Oni lub przez trade?

Nie jest zamknięta, bo te wszystkie Reedy i Taylory wiszą w arkuszu Nuggets co jest dezorientujące dla ekip uczestniczących w V turze. Dopóki oni nie są oficjalnie cofnięci na free agency to jesteśmy w zawieszeniu. 

@LONGER01 @Ashigaru zróbcie coś wreszcie, bo przestajemy mieć czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Nie jest zamknięta, bo te wszystkie Reedy i Taylory wiszą w arkuszu Nuggets co jest dezorientujące dla ekip uczestniczących w V turze. Dopóki oni nie są oficjalnie cofnięci na free agency to jesteśmy w zawieszeniu. 

@LONGER01 @Ashigaru zróbcie coś wreszcie, bo przestajemy mieć czas.

Rozumiem, natomiast rozwiazanie tej sytuacji przewidzial regulamin, wiec czekamy tylko na oswiadczenie Rady? Za bardzo nie ma nad czym debatowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Nie dostosowali się w regulaminowym terminie po zakończeniu IV tury,

chyba jasno było widać, że starania podjąłem, szukałem najlepszej opcji, bo w temacie z pytaniami było co chwila powtarzane, że na V Turę jest dużo czasu po czym bez żadnej informacji kiedy ma się ona zacząć, wystartowaliście ją sami bez żadnych ustaleń 

więc te "brak dostosowania się na czas" to trochę śmiech skoro jasno widać, że start Tury był farmazonem, bo ani nie dano mi czasu (lub info do kiedy jest czas) ani nie można jej było rzeczywistości  przeprowadzić 

więc nie wiem za co tak surowe kary sobie ustaliliście, bo o ile że stratą RFA się liczyłem, to już ban na oferty w V turze to jakaś biurokratyczną patola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, january napisał:

Nie ma tu idealnego rozwiązania, takie przyjąłem.

jeszcze co do tego 

to kto o tym w końcu decydował, najpierw sam poganiałeś Radę żeby się tym zajęła, a następnie sam ustalasz te kary? 

to jest poważne? 

12 minut temu, january napisał:

Przerzucę potem posty. @LeweBiodroSmoka to jest po prostu punkt 5.35 regulaminu. Nic tu nie było do interpretowania w tej kwestii bana na V turę nawet.

a do dzikiego startu Tury, który nie miała prawa się nawet odbyć masz jakiś punkt regulaminu też? jasno widać, że Tura mogła wystartować kilka dni później tak jak jest teraz i nikomu by to nie zaszkodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że byłbym niejako beneficjentem tej decyzji, dlatego ośmielę się zabrać głos.

@LeweBiodroSmoka masz pomysł inny na wyjście z tej sytuacji? Gdyby V tura została przełożona o 1-2 dni ( już została defacto przełożona o tydzień) to udałoby się coś wykombinować z jakimś tradem by zmieścić Taylora? Tylko, jeśli się nie mylę, tymi graczami z qo nie możesz handlować, bo w sumie to jeszcze nie podpisali.

Nie roszczę sobię żadnych praw, przegrałem głosowanie, więc jak znajdziesz dobre rozwiązanie na bazie przepisów to ja z pewnością nie będę protestował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.