Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za gratulacje i szacunek ;) trochę za dużo chaosu było ostatnio i cieszę się, że mogłem pomóc wyjść z tej sytuacji w dobry sposób. To była łatwa decyzja - to nie wina TuPalnika, że Timi, ostrzegany przez wszystkich, robił szalone wymiany. Pozostaje mi satysfakcja, że jako jedyny z osób robiących deale, zadbałem o legalność wymiany ;) TuPalnik niech wraca na to, co sam zbudował, bo szkoda, żeby stracił to, co sam dobrego zrobił dla Bulls.

 

Sorki, że przedłużyłem termin FA, ale presja czasu nie jest dobrym doradcą w ważnych decyzjach, mam nadzieję, że rozumiecie. Poza tym nadal mam wątpliwości co do zasad tej tury... podpytam jeszcze jutro. Jazz nawet bez tej wymiany są mocni - według definicji LAF-a nadal z nimi wygrywam (Hood > może Redick) i mam Iso Joe, który się nie obsra w końcówce ;) oczywiście to tak z przymrużeniem oka :) nadal uważam, że mam dobrą sytuację i będę chciał ją polepszyć dzięki 3.turze FA.

 

Pozdrawiam i liczę na cały czas taką dawkę emocji, ale może więcej pozytywnych, a nie tyle nerwów i dziwnych sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wystarczy dopisać tam chwilowo, kolorem, że OBOWIĄZUJE OD 2k18

 

 

Bardziej mnie ciekawi jak się sytuacja z Cavs i Hornets ma. 

 

Jedno jest pewne, wciąż nie wysłali oferty.

 

Sources donoszą, że mamy już 19 propozycji kontraktowych.

 

Trochę szkoda tego opóźnienia, bo jestem już mocno podekscytowany :P

 

II tura była rozczarowaniem, więc liczę w III na dawkę emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hood nie jest lepszy od Redicka. Nic nie pokazał szczególnego w zeszłym sezonie, powiem wręcz, że zamiast spodziewanego kroku do przodu, dokonał go jedynie do tyłu. Na plus jego to, że nadal jest na rookie kontrakcie.

 

P.S. Jeśli u nas Kyrie zostanie dalej przy Lebronie, nie sposób nie ocenić tego negatywnie przy ocenie całego zespołu w świetle ostatnich doniesień.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hood nie jest lepszy od Redicka. Nic nie pokazał szczególnego w zeszłym sezonie, powiem wręcz, że zamiast spodziewanego kroku do przodu, dokonał go jedynie do tyłu. Na plus jego to, że nadal jest na rookie kontrakcie.

 

P.S. Jeśli u nas Kyrie zostanie dalej przy Lebronie, nie sposób nie ocenić tego negatywnie przy ocenie całego zespołu w świetle ostatnich doniesień.

Zeszły sezon faktycznie nie był najlepszy w jego wykonaniu, ale w nadchodzącym będzie mógł się wykazać - bez Haywarda dostanie więcej rzutów i zobaczymy ;) Redick w play-offach z Jazz kryty przez Inglesa nie rzucał nawet 10 pts na mecz... i poza tym nie wiadomo, czy wyląduje w LAC w naszej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszły sezon faktycznie nie był najlepszy w jego wykonaniu, ale w nadchodzącym będzie mógł się wykazać - bez Haywarda dostanie więcej rzutów i zobaczymy ;) Redick w play-offach z Jazz kryty przez Inglesa nie rzucał nawet 10 pts na mecz... i poza tym nie wiadomo, czy wyląduje w LAC w naszej grze.

No w tym cała nadzieja - że bez Haywarda wejdzie na wyższy level. Ten sezon może być dla niego kluczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest w kontakcie z kucio i Rappar? Czy wiadomo czy złożą oferty? Bo to naprawdę boli jak ktoś nie potrafi nawet napisać jednego słowa, że złoży. Psuje to strasznie zabawę.


 


 

 

Chłopaki - dokończcie FA, jak nie wiecie o co chodzi to napiszcie do Januarego, albo kogoś innego, podpowiedzą, a później dajcie sobie spokój z tą grą jak Was nie interesuje. Szanujmy się.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie by rapar i kucio nie wiedzieli o co kaman, bardziej chyba brak czasu..

Rappar od kilku dni przerzuca się gównem z kimś w polityce i sobie próbują wytłumaczyć, który jest bardziej światły, oczytany, ideowy i zostanie zapamiętany przez społeczeństwo. Jakkolwiek śmiesznie to brzmi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbcie jakoś w swoim gronie oferty za nich, uczciwie, bo jak nie złożą to trochę gra straci wartość.

Jakoś nie sądzę by złożyli a czekać znowu na nich to nie ma sensu. Przynajmniej awaryjne.

A po FA chyba trzeba znowu szukać kolejnych managerów. Na szczęście wtedy będzie sporo czasu.

Może TimiH weźmie Cleveland? ;) Wtedy od razu złożę ofertę pick Sixers 2020 top29 protected za Jamesa i zmierzę się w finałach z Warriors ;)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam mobbing rapera w każdym temacie.

 

Generalnie, Ignazz, to mógbyś wyraźnie zaznaczyć, że nie chodzi tylko o oferty, ale żeby zaczął się (Kucio też) zachowywać poważnie. Jak się nie chce bawić to nikt go tu nie trzyma i na pewno będą wszyscy zadowoleni, że jest jasna sytuacja. WIęc jak ma to tak wyglądać przy każdym deadline, ,że sobie hasa po forum, a nie raczy odpowiedzieć na ciągle przypomnienia i oznaczenia, to nie ma sensu. Do grudnia jest bardzo dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a tak pokróce o co chodzi? Przecież oferty był z miech temu, nawet zagłosowałem gdzie kto przedłuża.

 

To byla 1 runda Free Agency, oferty 20 mln+. W miedzyczasie była 2 tura FA, oferty 10 mln+ -to cie omineło. Teraz do jutra do 20 można skladac wszelkie oferty - od minimum wzwyż. Każdy może dać 5 ofert. Jeśli chcesz szczegóły to napisz do Karpika, Tomka9248 lub Januarego to dadzą ci szczegółowe info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.