Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

Warriors dokładnie tak jak jest zapisane. Gracz zarobi dokładnie Warriors  1+1PO (2 174 318 + 2 283 034), ale team będzie mu płacił 1,6M w tym sezonie i troszkę więcej w przyszłym. Reszta dopłaca liga.

W przypadku taxMLE, to zależy jak CM sobie to podzieli. Nie może dawać malejącego. Jak da równy to będzie 2.930.000 / 2.930.000 albo może zrobić coś typu 2.850.000 / 3.010.000.

A moze dac 1.1-4.7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja sie mordko czasem zastanawiam czy ty cos wgl ogarniasz

ale moze jak sie wdrozysz, to zaczniesz

A ja się nawet nie zastanawiam mordko, ale uważam że powinieneś sobie darować takie wpisy do nowych GMów.

Już kiedyś jednego świeżaka na tyle wkurwiłeś, że odszedł z ligi w trybie natychmiastowym.

Teraz, mac napisał:

A moze dac 1.1-4.7?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

A ja się nawet nie zastanawiam mordko, ale uważam że powinieneś sobie darować takie wpisy do nowych GMów.

Już kiedyś jednego świeżaka na tyle wkurwiłeś, że odszedł z ligi w trybie natychmiastowym.

Nie.

To są jakieś widełki ? Ile min ile max w 1 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A ja się nawet nie zastanawiam mordko, ale uważam że powinieneś sobie darować takie wpisy do nowych GMów.

Już kiedyś jednego świeżaka na tyle wkurwiłeś, że odszedł z ligi w trybie natychmiastowym.

 

kogo bo nie pamietam? xd

1 minutę temu, Lucas napisał:

GettyImages-1271839100-2-1024x715.jpg

dawac wygnanskiego tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja sie mordko czasem zastanawiam czy ty cos wgl ogarniasz

ale moze jak sie wdrozysz, to zaczniesz

Jakbyś nie zauważył to jestem tu stosunkowo krótko i nie muszę wiedzieć jakie masz relacje z każdym GM'em z osobna, i czy zawsze piszesz serio czy też nie. 

Ale cytat idealnie pasował jako potwierdzenie kto wcześniej pisał na poważnie, a kto nie wiedział o czym pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Jakbyś nie zauważył to jestem tu stosunkowo krótko i nie muszę wiedzieć jakie masz relacje z każdym GM'em z osobna, i czy zawsze piszesz serio czy też nie. 

Ale cytat idealnie pasował jako potwierdzenie kto wcześniej pisał na poważnie, a kto nie wiedział o czym pisze :)

ja tu z kazdym mam relacje c***owe, bo jestem najlepszy, a reszta zazdrosci.

a hipokryzją trąci tu kazdy. 

taka gra. ta gra to polityka

a ja jestem antysystemowcem i nie bacze na uklady. swietych krow dla mnie nie ma

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

To są jakieś widełki ? Ile min ile max w 1 roku ?

  • Tax payer - 3 letnie:
  • Year Salary
    2020/21    $5,718,000
    2021/22    $6,003,900
    2022/23    $6,289,800
    Total    $18,011,700

 

To jest maksimum jakie CM może wykorzystać. Naturalnie można to dzielić między kilku graczy. Maksymalnie na trzy lata. CM skorzystał z części tego. Różnica między latami nie może wynieść więcej niż 5%. Czyli jak dajesz z tax MLE komuś 3M w pierwszym roku, to w drugim maksymalnie możesz dać mu 3M +5% z tych 3M czyli łącznie 3.150.000M, a jeśli chcesz dać trzy letnie tax MLE to możesz dać w trzecim roku maksymalnie 5% raise, ale nie liczone od 3.150.000 a od tzw bazy, czyli od 3M, czyli 3.300.000 ( 3.150.000 - II rok + 150.000 5% raise z I roku = 3.300.000 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Jakbyś nie zauważył to jestem tu stosunkowo krótko i nie muszę wiedzieć jakie masz relacje z każdym GM'em z osobna, i czy zawsze piszesz serio czy też nie. 

Ale cytat idealnie pasował jako potwierdzenie kto wcześniej pisał na poważnie, a kto nie wiedział o czym pisze :)

 

Teraz, january napisał:

Ale się chełpliwy zrobił po tym jednorazowym przejściu 1 rundy.

o tu masz na przyklad przejaw zazdrosci i braku godnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

kogo bo nie pamietam? xd

Myślę, że bardzo dobrze pamiętasz po tym jak czułeś oddech Bostonu na plecach zbudowanego w dwa miesiące po tym jak Ty swoje Knicks budowałeś dwa lata, głównie kradnąć i gwałcąc.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja tu z kazdym mam relacje c***owe, bo jestem najlepszy, a reszta zazdrosci.

 

Ja to się czasami zastanawiam, czy Ty sobie już wyciąłeś po te dwa żebra z każdej strony jak Marlyn Manson aby samemu móc sobie mongoła z kefiru opróżniać za każdym razem kiedy popadasz w niczym nie poparty samozachwyt?

Niech ktoś mu w końcu wytłumaczy, że odpadnięcie w II turze nie jest równe z byciem najlepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewatpliwie, te Swieta zaczynaja sie troche inaczej niz zwykle.

Zazwyczaj w tym czasie siadalem do opisow po 1 trymestrze, a teraz nagle okazuje sie ile mam czasu wolnego w tym okresie. Brakuje pieknych rozprawek @Alonzo o kulturze organizacji, @człowiek...morza probujacego przekonac wszystkich, ze ma szeroka rotacje czy rozkladu minut @fluber

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Niewatpliwie, te Swieta zaczynaja sie troche inaczej niz zwykle.

Zazwyczaj w tym czasie siadalem do opisow po 1 trymestrze, a teraz nagle okazuje sie ile mam czasu wolnego w tym okresie. Brakuje pieknych rozprawek @Alonzo o kulturze organizacji, @człowiek...morza probujacego przekonac wszystkich, ze ma szeroka rotacje czy rozkladu minut @fluber

Zwrot kultura organizacji zrobił się u nas za bardzo nadużywany i my w Orlando zastąpuliśmy go zwrotem polityka prowadzona przez klub Orlando Magic. :)

Aktualnie przyglądamy się sukcesywnemu rozwojowi naszych graczy, a naszego młodego Litwina, który we współczesnym mieście Detroit powinien czuć się jak w domu wysłaliśmy na kurs angielskiego. 

Mamy rotację 11 graczy + Silva i robimy swoje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.