Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ciarki mnie przeszły jak zobaczyłem ile @Tecu ma w salary na 2020/21. 100M tylko na trójkę Embiid/Simmons/Klay. Nawet przy salary 120M i tax 144M to gruba cyfra, szczególnie że już w tym roku będą w Philly płacić podatek.

@Qcin_69 też po bandzie. 140M. Chyba, że Drummond u nas opcji nie podejmie. W RL zapowiada, że nie podejmie i twierdzi jeszcze, że będzie jedynym zawodnikiem który przyszłego lata zarobi duże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Ciarki mnie przeszły jak zobaczyłem ile @Tecu ma w salary na 2020/21. 100M tylko na trójkę Embiid/Simmons/Klay. Nawet przy salary 120M i tax 144M to gruba cyfra, szczególnie że już w tym roku będą w Philly płacić podatek.

@Qcin_69 też po bandzie. 140M. Chyba, że Drummond u nas opcji nie podejmie. W RL zapowiada, że nie podejmie i twierdzi jeszcze, że będzie jedynym zawodnikiem który przyszłego lata zarobi duże pieniądze.

Co po bandzie ? Przecież ja nawet w podatek nie wchodzę w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jak przystało na organizację handlową, a nie sportową.

a nie, czekaj...:)

-.- nie żebym się czepiał , ale coś mi podpowiada , ze za swoich rządów w CAVS i Hornets zrobiłeś więcej wymian niż ja w tym samym okresie czasu :) 

wiem, ze przypiekajcie mi łatkę , ale to był tylko 1 jedyny rok przebudowy, teraz już tylko kosmetyka i czekanie aż ludzie zrozumieją ze sufit Bookera jest w tym samym miejscu co Hardena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

-.- nie żebym się czepiał , ale coś mi podpowiada , ze za swoich rządów w CAVS i Hornets zrobiłeś więcej wymian niż ja w tym samym okresie czasu :) 

Nie chce mi się liczyć dokładnie co i kiedy dokładnie wymieniłem, ale jak klikam ctrl+f w temacie z wymianami i wpisuję "timberwolves", "cavaliers" i "hornets" to nazwa timberwolves wyskakuje częściej niż cavs i hornets łącznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

Za to trzeba dodać innych przynajmniej za minimum.

:) nie ma mowy o podatku :) ale oczywiście jak się otworzy okienko na mistrzostwo to nie będzie dusigroctwa jak w Knicks czy Lakers - Minnesota na 1 miejscu zawsze ma wynik sportowy

59 minut temu, fluber napisał:

Nie chce mi się liczyć dokładnie co i kiedy dokładnie wymieniłem, ale jak klikam ctrl+f w temacie z wymianami i wpisuję "timberwolves", "cavaliers" i "hornets" to nazwa timberwolves wyskakuje częściej niż cavs i hornets łącznie:)

Odejmij blockbuster z lutego gdzie Minnesota pojawia się pewnie z 8 razy i policz jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Czyli mam odjac 8 wymian od liczby wymian ktore zrobiles i dopiero wtedy porownywac, dobrze rozumiem?:)

Innymi slowy, musisz najpierw wypic pol litra zebysmy mogli z Toba pic jak rowny z rownym?:)

Wymiana była jedna , nie Fluberuj tutaj :P to ja nie będę januarowal :P

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Potwiwrdzam. 

:D zależy od dnia ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na index BMFa w przypadku Wolves. Od zakończenia sezonu 17/18:

Wolves in: McGruder, Millsap, Okafor, O'Bryant, Simmons, Tatum, Plumlee, Acy, Howard, Carter-Williams, Noah, Johnson, Smith, Williams, Clarkson, Richardson, Taylor, Jackson, Leonard, Ross, Zeller, Melton, Motley, Hammons, Leuer, Hart, Parsons, prawa do Bradleya, prawa do Ugboaja, McLemore, Zeller, Leuer, Thomas, Dragic, Anigbogu, Babbit, Young, Lillard, Winslow, Porter, Bell, Sefolosha, Barea, prawa do Printezis, Ferrell, Felton, Nwaba, Jones, Mejri, Drummond

Wolves out: Caldwell-Pope, Udoh, Plumlee, Millsap, Kidd-Gilchrist, Towns, Howard, Acy, Simmons, Rubio, Jerebko, Smith, Noah, Ross, Williams, Johnson, Taylor, Richardson, Hart, McGruder, Satoransky, Thomas, Afflalo, Jack, Clarkson, Bynum, Grant, Casspi, Parsons, Dragic, Anigbogu, Leonard, Bradley, Babbitt, Motley, Sefolosha, Barea, Nwaba, Noel, Jones, Ferrell

34 wymiany

+ nieogłoszony Harris

Komentarz:

XD

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.