Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.09.2019 o 13:20, SlaKB napisał:

Niewazne czy zaslugiwal czy nie, ustalenia były inne :tongue:

Przecież pisałem ze jak będzie trzeba dać maksa to dam :P po pierwszej ofercie Heat raczej nikt się nie spodziewał ze dostanie maksa , a u innych GMow monitorowalem sytuacje ja bieżąco czy będą podbijać ofertę dla Khrisa :) 

Mocno walczyłem o Khrisa w Minnesocie , choć nie ukrywam , ze z perspektywy czasu wyszedłem znacznie lepiej na tym ze do mnie nie trafił , niemniej , bądźmy szczerzy :P zrobiłem wszystko co w mojej mocy żeby ten deal przepchnąć i starczyło kilkanaście minut wcześniej oddać głosy i by nie było aferki :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Te @Qcin_69 jak chcesz negocjować z OKC, to negocjuj z OKC a nie via. Memphis czy innych :D.

To, że ostatnio jakoś przyjemnie mi się Ciebie grilluje to nie oznacza, że nie możemy pogadać jak dorośli GMowie. Tylko tam szykuj dobre I rundy na dzień dobry.

Lol, Eld , zupełnie szczerze :D to co dałeś za Exuma to jest gruba opcja :D ja go chciałem do siebie nie jako steal ale jako następcę Ivana Rabba i dlatego ze go kocham :D no ale powodzenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Lol, Eld , zupełnie szczerze :D to co dałeś za Exuma to jest gruba opcja :D ja go chciałem do siebie nie jako steal ale jako następcę Ivana Rabba i dlatego ze go kocham :D no ale powodzenia :D 

Zdecydowanie gruba opcja 😁

Szczególnie, że @kungfubestia Cię podbijał i licytowałeś sam ze sobą. 11 Października zobaczysz co dokładnie poszło.

PS: czy jest jakiś klub któremu nie oferowaliście Ivana Rabba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Zdecydowanie gruba opcja 😁

Szczególnie, że @kungfubestia Cię podbijał i licytowałeś sam ze sobą. 11 Października zobaczysz co dokładnie poszło.

PS: czy jest jakiś klub któremu nie oferowaliście Ivana Rabba?

To się nazywa miłość ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw Fultz dostał opcje teamu. Monkowi mam przed sezonem ja dać czy latem? Już nie pamiętam jak to u nas wygląda. 

e: żeby ktoś tego źle nie zrozumiał, wierzę w Malika (kilka ofert odrzuciłem) i po prostu nie chcę terminu przegapić ;) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

GM-a Charlotte Hornets cieszy również fakt, że w głosowaniu zostało odrzucone przedłużenie Kuzmy, którego średnioroczna wartość opiewała na praktycznie tę samą kwotę co w przypadku Sabonisa. 

Jak to policzyłeś, bo to już jakaś grubsza matematyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał:

Jak to policzyłeś, bo to już jakaś grubsza matematyka. 

Za rok hornets maja team option na 1.7 miliona na kuzme. Extension dodawalo mu 2 lata do umowy ( tylko przy innym rozkladzie bo zamiast 1.7 zarobilby w przyszlym sezonie 12) i 34.3 miliona czyli troche ponad 17 milionow rocznie za 2 dodatkowe lata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

Btw Fultz dostał opcje teamu. Monkowi mam przed sezonem ja dać czy latem? Już nie pamiętam jak to u nas wygląda. 

e: żeby ktoś tego źle nie zrozumiał, wierzę w Malika (kilka ofert odrzuciłem) i po prostu nie chcę terminu przegapić ;) 

Będzie post na początku sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.