Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Może tylko mi umknęło, ale jeżeli nie to warto wcześniej wiedzieć, bo ja przykładowo się przypadkowo o tym dowiedziałem, wchodząc w edytowany post o drafcie 2018. Zawsze warto wiedzieć wcześniej:

 

 

TERMINARZ DRAFTU :

 

Picki i data :

1-6 12.6

7-12 13.6

13-18 14.6

19-24 15.6

25-30 16.6

31-36 17.6

37-42 18.6

43-48 19.6

49-54 20.6

55-60 21.6

 

Może warto trochę wcześniej zacząć by zmniejszyć ryzyko? Bo jak z jakiegoś powodu przedłuży nam się po real drafcie to będzie trochę niesprawiedliwie. Poza tym - czy jest jakiś system automatycznego pickowania dla kogoś kto zaginął? Rozumiem, że bierzemy jakiś mock, ale który i na jakiej zasadzie?

O kurrr, czyli za tydzień o tej godzinie zapewne poznamy już TOP 3 draftu beGM. Jakieś przecieki kto i gdzie był na workoutach i jakie pozostawił po sobie wrażenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą okazje to na pewno to zrobię. Wszak taki przykładowo Jrue był w ogonie ligi w rzutach za trzy punkty, a mimo to z czasem każdy go docenił, chociaż też długo kruszyłem ten beton ;)

 

Ale do twojej makówki to najcięższą cegłą się chyba nie przebije ;)

???? A kto hajpował Twój zespół przez cały 3 trymestr? Kto dał Ci 3 wygrane mecze przeciwko Rockets w 1 rundzie? Wstydziłbyś się tak pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???? A kto hajpował Twój zespół przez cały 3 trymestr? Kto dał Ci 3 wygrane mecze przeciwko Rockets w 1 rundzie? Wstydziłbyś się tak pisać...

 

Twoje zasługi dla wielkich Pels są faktycznie nieocenione w trzecim trymestrze :)

 

Toczyłeś wspaniałe boje w moim imieniu :)

 

Ale kiedy Ciebie nie było, a Jrue był gdzieś tam w świadomości tym trzecim, gdzieś tam daleko za Davisem i Cousinsem to musiałem sam przekonywać, że jest wielkim playerem.

 

Obym w przyszłym sezonie miał podobne powody do puszenia się przy MKG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zasługi dla wielkich Pels są faktycznie nieocenione w trzecim trymestrze :smile:

 

Toczyłeś wspaniałe boje w moim imieniu :smile:

 

Dokładnie, w nagrodę stwierdziłeś, że w serii Cavs-Sixers ci pierwsi są lepsi, ale zagłosujesz na tych drugich, dziękuję:)

 

 

 

Ale kiedy Ciebie nie było, a Jrue był gdzieś tam w świadomości tym trzecim, gdzieś tam daleko za Davisem i Cousinsem to musiałem sam przekonywać, że jest wielkim playerem.

 

Obym w przyszłym sezonie miał podobne powody do puszenia się przy MKG ;)

 

W sensie liczysz, że MKG w przyszłym roku zrobi sezon na poziomie Holidaya?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w nagrodę stwierdziłeś, że w serii Cavs-Sixers ci pierwsi są lepsi, ale zagłosujesz na tych drugich, dziękuję :smile:

 

Coś Ci czytanie ze zrozumieniem szwankuje. Przeczytaj jeszcze raz :) Wiem, że post jest dość zagmatwany, ale dasz radę :)

 

MKG na poziomie Jrue nie zagra, ale impactu tegorocznego Josha Richardsona...jestem w stanie sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba przemyśleć sprawę związaną z terminarzem odnośnie draftu i play-offs. Ja mam 24 pick w drafcie, więc formalnie powinienem wybierać 15 czerwca, ale potencjalny Game 7 finałów w RL NBA ma termin 17 czerwca ( raczej nie będę miał tego problemu, no ale...) w związku z czym wychodzi na to, że muszę wybierać w drafcie ( lub handlować pickiem ) zanim będę wiedział, jaki jest mój stan finansów i zanim będę wiedział, jaki jest wynik finałów. 

 

I ta sytuacja będzie się w przyszłości powtarzać, a to z mojego punktu widzenia jest bardzo niekorzystne. Może warto rozważyć przemyślenie jakichś zmian?

 

Jeżeli Warriors wygrają odpowiednio szybko, to wnioskuję o deadline na głosowanie przed 15.6 kiedy to wypada mój wybór w drafcie. Chciałbym wiedzieć na czym stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem podziękować wszystkim, dzięki którym dotarłem w to miejsce. W pierwszej kolejności Marcusowi Camby’emu, który przekonał mnie do tego, że warto grać w BeGM i chociaż jego opowieści rozminęły się z rzeczywistością, to i tak nie żałuję, że tu jestem.

 

A tak konkretnie co masz na myśli?

 

Bo szczerze powiedziawszy nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co chodzi fluberowi, co ten 24 pick zmieni? Czy w razie porażki zacznie Nim nerowowo handlować, by dopiąć budżet?

Na przykład. Poza tym jakbym chcial tym pickiem handlowac to glupio wymieniac graczy ktorzy graja u mnie w finale nba zanim on sie skonczy. Dziwnie to bedzie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.