Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Camby jako ze robiles capholdy mam pytanie. z jakiej racji caphold lavine jest tak wysoki? bo widze ze jest to dokladnie 3x wartosc ostatniego sezonu, skad sie to bierze?

 

kiedy bedziemy rezygnowac z cap holds?

Lavine właśnie taki cap hold ma. Camby wpisał prawidłową kwotę

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie mam czas do 12 czerwca zeby sie pozbyc KCP..

 

ma nieco uciążliwą tą umowę, także słuchajta, dorzucam do niego pick 1st 2024 panowie i oczekuję jakiegoś dobrego i pewnego startera, najlepiej forwarda, za podobne pieniądze.

 

nie ten dział

 

http://www.e-nba.pl/topic/5596-begm-trading-block-tablica-ogłoszeń/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie Ty jeden przegapiłeś ;]

 

Do tej pory można było wymieniać gracza od razu po pozyskaniu bez żadnych ograniczeń, teraz wracamy do zasad NBA i nazywamy to "Batum rule" ;]

 

W regulaminie teraz stoi tak:

 

2.3 Po pozyskaniu zawodnika w wymianie oddać go można dopiero po 3 miesiącach, lub w trakcie następnych 24 godzin, ale w wymianie można oddać tylko tego jednego zawodnika - zgodnie z zasadami NBA.

 

dobra nazwa :D

Batum zwiedział troche ligi, sam przeszedł przez moje rece by później był mi zaproponowany przez jeszcze jednego GMa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 17 głosach na Player Options na pewno opcje podejmują:

 

Lin

Arthur

Kanter

T.Young

Joseph

Matthews

Clark

Shumpert

Temple

D.Green

Chandler

Meeks

Mills

A.Williams

W.Johnson

Anthony

 

Kiedy można ogłaszać wymiany z tymi graczami? 

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do tego całego CBA - w kwestii spurs i nie tylko. Za 3 lata to dzieś z 10-15 drużyn będzie łącznie na minusie - i będzie problem.

 

Nie problem, tylko wymuszone tankowanie. Co jest zgodne z realiami, bo nikt nie inwestowałby więcej niż trzy lata w zespół, który nie przynosi sukcesów, a za to ogromne straty finansowe.

 

10-15?

 

Moim zdaniem maks 5.

 

Ogólnie chyba bycie GMem otworzyło niektórym oczy, że nie jest to prosta sprawa. Ostatnio z Jaśkiem liczyliśmy średnie pensje w porównaniu do RL NBA w celu informacji i cap hold i okazało się, że wydajemy więcej o 60mln na sezon. Spurs wydawali więcej niż ktokolwiek w RL NBA i odpadli w pierwszej rundzie. Normalnie to byłby dramat, a tu Ignazz jeszcze sobie może spokojnie zrobić drugą próbę z Milsapem. To i tak jest lekkie podejście, a jeszcze Jasiek wprowadził lżejsze kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze po prostu u nas trudniej o dogadanie niższego kontraktu

 

Grając 10 lat temu w nasza beGM NIE było by szans na zarobki u Duncana Manu i Tp na poziomie jaki zrobili spurs.

 

Tu dociski innych gm piprzez głosowanie wymusza górne kwoty niestety.

 

Nie przypominam sobie gwiazdy poniżej wartości.

 

W spurs wszyscy 3 grali minimum jeden kontrakt poniżej nominału.

W realu chyba jest pod stołem dodatki typu zatrudnianie rodzin czy obietnica dobrania kasy w życiu po życiu.

A ta pierwsza runda vs okla z przewaga parkietu i takim składem dużo lepszym niż w realu to wyników do dziś nie rozumiem.

Głosowaliście jak głosowaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, bo kiedyś coś już takiego było w planach.

Handel kasą - tak jak w REAL BA. Czyli kupowanie 2nd czy dokładnie do wymiany kasy. Oczywiście jakiś limit. Możemy się umówić, że dołożyć kasę może tylko drużyna, która jest u nas na plusie, by nie powiększać minusów, ale byłaby to szansa dla minusowcow by trochę odrobić. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, bo kiedyś coś już takiego było w planach.

Handel kasą - tak jak w REAL BA. Czyli kupowanie 2nd czy dokładnie do wymiany kasy. Oczywiście jakiś limit. Możemy się umówić, że dołożyć kasę może tylko drużyna, która jest u nas na plusie, by nie powiększać minusów, ale byłaby to szansa dla minusowcow by trochę odrobić. Co Wy na to?

 

Już o tym w radzie rozmawialiśmy. Na 99% będzie, pozostają szczegóły do dogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do tego całego CBA - w kwestii spurs i nie tylko. Za 3 lata to dzieś z 10-15 drużyn będzie łącznie na minusie - i będzie problem.

Możemy być 10% na minusie ostatniego salary więc jak planowanie salary będzie ok, to -11 mln to będzie spokojnie do zrobienia. Problem na dzis to maja LAC, choc oni beda mieli wczesniejszy reset i Spurs - tu brak mozliwosci podpusania Leonarda moze ich slono kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.