Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszym ryzykiem niz upadlosc tankujacych ekip jest raczej problem, ktory moze dotknac zespoly na pograniczu PO. Sam przeliczalem Kings i po 2019/2020 musze byc max ok. -10 mln na minusie co oczywiscie jest spokojnie do zrobienia i wcisne reset. Ale ekipy walczace o PO, ktore do nich nie wejda a beda mialy wydatki na poziomie 1-2 rundy ten system wg mnie bardziej zaboli. No i ekipy idace na maxa w walce o mistrzostwo maja tez problem jezeli cos zlego im sie przydarzy. Na dzis jedyna ekipa, ktora slabo wyglada pod tym naszym CBA jest LAC, potem chyba OKC. Reszta ma latwiejsze zadanie imo by ze swoimi skladami i CBA nie byc w dupie.

No to ja mam taka sytuacje, planowalem walke o PO, po pierwszych glosowaniach okazalo sie ze nie mam szans do nich wejsc, od tego czasu zszedlem jakies 10 mln z salary, nie oslabiajac mocno trzonu druzyny. Jak dla mnie ten system januarego jest dobry, bo zmusza do obrania taktyki i aktywności na rynku. Powstają dodatkowe rodzaje wymian - ekipa oszczedzajaca kase oddaje dobrego rolesa do kontendera w zamian za oszczednosci. Jedyne co bym zmienił to, że ekipy 17-20 zarabiaja 10% SC, a nie 5%SC jak dotychczas, żeby rzeczywiście opłacało się o te PO walczyć. Plus chciałbym wiedzieć jakie będą kary, bo na razie jest napisane tylko amnestia gwiazd, co jest tak nie konkretne jak tylko mozna. 

 

 

Nie jesteś w stanie odwzorować kontraktow 1:1 z rNBA ze względu na to, że podpisując umowy w rNBA wiesz jaka będzie ich rola w drużynie. U nas musisz przypuszczać. Najlepszy przykład to Noel w Magic. Dostal 80/4 i Dnc nie byl jedynw osoba ktora.dala mu 20/y a w rNBA nie dostał umowy. Te naliczanie od 99 bedzie powodowalo ni mniej ni wiecej ze praktycznie kazda jedna tego typu wpadka blokuje ci gre na x lat w przod.

No i wtopił z Noelem, to w NBA nie ma złych kontraktów? A oprócz Noela ma Tatuma, Kuzme, Mitchella, Foxa, Oubre jr, spokojnie z takimi assetami Noel jest do sprzedania, a nawet jezeli nie, to mozna stworzyć PO druzyne na tym fundamencie nawet z 20 mln w plecy.

 

Generalnie wiadomo, ze nie odwzorujemy realiow w 100%, ale jezeli cos nas do nich przybliza to czemu nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj Marcus, najblizsza aktualizacja po 4 marca ;-)

 

Jako jeden z najbardziej zainteresowanych najbliższymi draftami zrobiłem symulację po głosach z pierwszej części sezonu (28/30 głosów) i stworzyłem taki nasz tankathon beGM. Mam nadzieję, że nikomu picku nie dopisałem ani nie zabrałem, a byłem ciekawy, czy wszystko mamy w arkuszu. O ile pierwsze picki są miodzio, to niektóre drugie wypadałoby wyjaśnić lub wpisać w arkusz.

 

 

 

Tankathon beGM:

I runda:

1. Heat 15w

2. Kings 15z

3. Suns 14z

4. Dallas 13z

5. Heat (pozyskany od Nets 14w)

6. Jazz 12z

7. Kings (pozyskany od Pacers 13w)

8. Memphis 11z

9. Magic 12w

10. Hawks 11w

11. Bulls 10w

12. Dallas (pozyskany od NOP 10z)

13. LAC 9z

14. Hotnets 9w

 

15. Boston (pozyskany od LAL 8z)

16. Utah (pozyskany od OKC 7z)

17. NYK 8w

18. Sixers (pozyskany od Detroit 7w)

19. Kings (pozyskany od Bucks 6w)

20. Suns (pozyskany od Boston 5w)

21. Suns (pozyskany od Sota 6z)

22. Utah (pozyskany od Denver 5z)

23. Wizards 4w

24. Sixers 3w

25. Heat (pozyskany od PTB 4z)

26. Nets (pozyskany od Toronto 2w)

27. Sota (pozyskany od Houston 3z)

28. Spurs 2z

29. Cavs 1w

30. GSW 1w

 

II runda:

31. Kings (pick pozyskany od Heat)

32. Kings

33. Lakers (pozyskany od Suns)

34. Dallas

35. Suns (pozyskany od Nets)

36. Jazz

37. Pacers

38. Memphis – brak w arkuszu - do wyjaśnienia!!!

39. Magic

40. Boston (pozyskany od Hawks)

41. Utah (pozyskany od Bulls)

42. Utah (pozyskany od NOP)

43. Sixers (pozyskany od LAC)

44. Memphis (pozyskany od Hornets)

45. Orlando (pozyskany od LAL) - brak w arkuszu - do wyjaśnienia!!!

46. OKC

47. SAS (pozyskany od NYK)

48. Sixers (pozyskany od Detroit)

49. Bucks - brak w arkuszu - idzie do Kings, jeżeli nie pójdzie wybór w pierwszej rundzie do Kings - dopisać!!!

50. Boston

51. Magic (pozyskany od Sota)

52. Detroit (pozyskany od Denver)

53. Magic (pozyskany od Wizards)

54. Sixers

55. Denver (pozyskany od PTB) - brak w arkuszu - do wyjaśnienia!!!

56. Atlanta (pozyskany od Toronto)

57. Miami (pozyskany od Houston)

58. Hornets (pozyskany od Spurs)

59. Hornets (pozyskany od Cavs)

60. Denver (pozyskany od GSW) - brak w arkuszu - do wyjaśnienia!!!

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie za bardzo jest obecny GM Nets, to spróbuję go na chwilkę zastąpić.

 

Jak to możliwe, że Tomek, dałeś Nets mniej zwycięstw niż Heat, Kings?

Mają kilku solidnych gości + Galinari wrócił w tym trymestrze i gra bardzo dobrze.

Najważniejsze jest jednak to, że Oni nie tankują w przeciwieństwie od jakiś 8 drużyn!

Na 27 meczów, nie patrząc na kalendarz, grają jakieś 7em z drużynami, które chcą wszystko przegrać. Skoro te które chcą przegrywać, wygrywają po 4 czy 5 to jakim cudem Nets wygrywają tylko 3 mimo, że się starają a inni starają się przegrać. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie za bardzo jest obecny GM Nets, to spróbuję go na chwilkę zastąpić.

 

Jak to możliwe, że Tomek, dałeś Nets mniej zwycięstw niż Heat, Kings?

Mają kilku solidnych gości + Galinari wrócił w tym trymestrze i gra bardzo dobrze.

Najważniejsze jest jednak to, że Oni nie tankują w przeciwieństwie od jakiś 8 drużyn!

Na 27 meczów, nie patrząc na kalendarz, grają jakieś 7em z drużynami, które chcą wszystko przegrać. Skoro te które chcą przegrywać, wygrywają po 4 czy 5 to jakim cudem Nets wygrywają tylko 3 mimo, że się starają a inni starają się przegrać. Dziwne.

 

Gallinari zagrał 3 mecze

Reggie Jackson 4

Monroe 10

Seth Curry i Lin wcale, bo skończyli sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gallinari zagrał 3 mecze

Reggie Jackson 4

Monroe 10

Seth Curry i Lin wcale, bo skończyli sezon.

I to jest odpowiedź? Czyli Sac czy Heat z takim składem gdyby nie tankowały to byłyby na jakim poziomie?

Ja wciąż skład Nets uważam za lepszy niż Heat czy Sacto a jeszcze tamci tankują. Dziwne.

 

Tylko z ciekawości. Ibaka mi odjął Zwycięstw? Nie mam z tym problemu, tak tylko się zastanawiam co poszło u mnie nie tak wg Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lud nie oceniał po terminarzu jak Lakers tak nisko ;d

 

405-405 - o to Ci chodzi?

 

Kapcie Ci spadną jak zobaczysz jaki Ci bilans MarcusCamby przygotował :)

 

Ogólnie jak ty jesteś Goebbels, to Karpik ma umiejętności zawracania wody w rzece. I ten przebiegły cwaniak, wie co mam na myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio-KCP-Stephenson-MKG-Towns z ławką Jamal-Meeks-Snell-Jerebko-Udoh to bilans na poziomie Indiany z 3 graczami grającymi w NBA? :grin: OK! Jakbym wiedział, że Yebaka to taki game changer to bym uderzał za niego po Duranta a nie Snella :grin:

 

Edit: zapomniałem, że mam jeszcze Harrisona Barnesa w s5 :D 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim Butlerze chcesz mnie nisko ocenić? Jak śmiesz!

 

Nie będę tu masakrował twoich Lakers z jednym graczem mającym impact all-stara, dość powiedzieć że w drugim trymestrze Towns mu wcale nie ustępował bardzo, więc retoryka Wolves to tyko Butler straciła na znaczeniu. 

 

Ale ju tu nie ciągnij mnie za język, bo jak się rozkręcę to koledzy Ci nawet tego 16-11 nie dadzą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio-KCP-Stephenson-MKG-Towns z ławką Jamal-Meeks-Snell-Jerebko-Udoh to bilans na poziomie Indiany z 3 graczami grającymi w NBA? :grin: OK! Jakbym wiedział, że Yebaka to taki game changer to bym uderzał za niego po Duranta a nie Snella :grin:

 

Edit: zapomniałem, że mam jeszcze Harrisona Barnesa w s5 :grin:

 

Rozumiem, że chodzi Ci o moją ocenę, tak? :) powiem tak: Rubio w 2.trymestrze grał słabo, KCP nie zachwycał, MKG w całym tym sezonie nie gra zbyt dobrze, a ławka, choć dość szeroka i niezła, nie grała jakoś rewelacyjnie. Według mnie po prostu ten trymestr był słaby w wykonaniu Twoich graczy, następny zapowiada się lepiej i wydaje się, że bilans powinien być na spokojnie dodatni :)

 

W Pacers (oprócz Turnera i Redicka) dobrze prezentowali się Lyles, TLC, Holiday, a Joseph i Teodosić dają przyzwoity poziom. Tak ja to widzę i rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie :) taka ciekawostka: masz taki sam bilans (w moich głosach) co Cavs, którzy też mieli słaby trymestr mimo, że wiadomo, że to główny kandydat na mistrza Wschodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.