Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

jak rozgrywa ? Widziałeś go w ogóle a akcji ? On nie jest żadnym ball handerem jedynie co to przeprowadza piłkę na połowę .

 

Nie to ,że jest słaby Redick ale on jest najlepszy jako sharp shooter a danie mu piłki do rozgrywania to tak jak kazanie granie DeAndre Jordana granie tyłem do kosza , no można ale to nie jest od tego gracz.

 

@Tomek

 

a gdzie jest Davis , Bradley w tym arkuszu ?

 

@Rada

 

Jest tylko 15 opisów hmmm

 

Paul ... ja pi****le

Ale Ja nie stwierdziłem, że J.J dobrze rozgrywa. Po prostu musi to robić przez braki kadrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 16 opisów, co ciekawe "przeciętny user" ma póki co lepszą skuteczność w pisaniu opisu niż "przeciętny członek rady" (tu jest jak dotąd 2/5).

 

Jak dla mnie to te kary januarego są do kompletnego olania i ja jestem za karami finansowymi bądź pozbawieniem picków w drafcie.

 

Tak czy siak, jest czas do północy i pewnie jeszcze kilka opisów wpadnie.

Co Ty masz z tymi pickami? Komu je dasz bo fajnie zabrac ale prozni byc nie moze? Lepsza kara bedzie wg mnie pozbawianie opcji przedluzenia FA w pierwszej turze. Jak dostaniesz taki zakaz to bardziej zaboli tych graczy ktorzy w skladzie maja ciekawych ufa lub kase na nich a nie beda mogli nic zrobic. Ale poczekalbym bo wiele osob robi wszystko na ostatnia chwile ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie powiem, że powinno wyglądać tak, jak zrobił January i ja. Zresztą ja poszedłem jego metodą. Uważam, że lepsze to niż wychwalać swoich zawodników pod niebiosa i pisać, że w "realu ten wygląda słabo, ale pod tym trenerem i w tym składzie otrzyma minuty i będzie gwiazdą"...

Naprawdę nie trzeba wiele, by spojrzeć w terminarz, potem kliknąć w wynik i zerknąć, kto wtedy zagrał a kto nie. Oczywiście, jak ktoś nie ma w teamie żadnego zawodnika z reala może być to problemem, ale też przecież można wejść w profil gracza i będzie wiadomo, kiedy pauzował, a kiedy nie.

I wtedy bardziej rzetelna jest też analiza na temat możliwego bilansu swojej drużyny, zerknąć, jaki mecz by się wygrało, jaki raczej nie, i nawet uwzględniając niespodzianki, jakich w NBA wiele, przybliżony bilans jest wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty masz z tymi pickami? Komu je dasz bo fajnie zabrac ale prozni byc nie moze? Lepsza kara bedzie wg mnie pozbawianie opcji przedluzenia FA w pierwszej turze. Jak dostaniesz taki zakaz to bardziej zaboli tych graczy ktorzy w skladzie maja ciekawych ufa lub kase na nich a nie beda mogli nic zrobic. Ale poczekalbym bo wiele osob robi wszystko na ostatnia chwile ;-)

Nic nie mam z pickami, rzuciłem luźny pomysł. Zresztą zabranego picku nie trzeba nikomu dawać. Z kolei pozbawienie slotu na FA, to w sumie niewielka kara, bo dalej masz 2 inne. Nie każdy też ma ochotę w FA na poważnie brać udział. Kara finansowa bądź odebranie picku przynajmniej uderza w każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że temat przeglądania każdego meczu po kolei został przez mnie i Karpia wyczerpany, ale widzę wciąż są zwolennicy.

 

Ja kolejny raz polecam 82games, gdzie macie podaną procentowo rozegraną ilość minut zawodnika zamiast patrzeć kto kiedy pauzował, kto kiedy miał problemy z faulami, kto był hot, kto grał b2b itd.

 

opisy nie odpowiadające na kluczowe pytania za to będące typową propagandą, że trzech graczy z podstawowej piątki mi wypadło, ale gram z tankerem, więc sobie daje wina spuszczam w kiblu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabranie w ogole opcji dawania ofert w 1 rundzie zaboli bardziej niz ten jeden slot. Jak komus odejdzie lider to moze cos niektorzy zaczna sie starac. Szkoda mi tych pickow ale rozumiem ze wtedy draft leci tak jakby ten pick nie istanial, tak? Tez to jakis pomysl.

Tylko, że przykładowo jak 5 GMów nie zrobi opisu i damy im bany na 1. rundę FA, to może być np tak, że tylko w jednej z tych ekip liderowi będzie się kończył kontrakt, tylko jedna też będzie miała większą kasę do wydania na FA, a 3 pozostałe w ogóle nie poczują kary, bo i tak nie planowały w tym uczestniczyć. Tak samo w sumie z pickami. Co innego oddać nr 1, a co innego 30. Dlatego chyba najlepsze byłyby kary finansowe, ale niestety Hurd gdzieś zniknął ze swoim projektem i temat dalej nie jest zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kogo wysyłamy te głosy? Bo już sobie wstępnie zrobiłem i szczerze powiem, że jest ciekawie ;) na Wschodzie mi wyszło 13 kandydatów do play-offów i różnice między 7. a 13. są naprawdę niewielkie, no i są 2 wybitnie słabe ekipy :P natomiast na Zachodzie wygląda na to, że jest 6 pewniaków do PO, potem kilku kandydatów na 2 ostatnie miejsca do PO, a i na końcu tankerzy.

 

Małej liczby opisów wolę nie komentować... myślałem, że ludzie grający się angażują (draft poszedł sprawnie, FA też ok), a tu wychodzi, że nie za bardzo... nie wiem, czy kary są dobrym rozwiązaniem, bo może znów trzeba będzie szukać nowych GMów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy kary są dobrym rozwiązaniem, bo może znów trzeba będzie szukać nowych GMów :tongue:

Głosy do julka prawdopodobnie, nie wiem tylko czy ktoś się z nim kontaktował w tej sprawie. To jest i tak temat na przyszły sezon, teraz nie było mowy o żadnych karach, więc na pewno nie zostaną nagle wprowadzone. Ja prawdopodobnie póki co będę po prostu bardziej surowo oceniał ekipy bez opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest okres przedświąteczny i nie każdy ma na to czas. Wg mnie termin powinien byc kilka dni temu wcześniej lub kilka dni po świętach.

O czym też pisałem jakiś miesiąc temu i mnie wtedy pare osób wyśmiało.

 

Po 1 nie rozumiem dopierdalania się do braku opisu, skoro k**** jest czas do 23:59 i nikt nikomu nie każe robić tego ani minute wcześniej, byle nie później.

Stwierdzilem fakt i zaznaczyłem, że spodziewam się, że coś się pojawi. Calm Down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin to jest znany od sierpnia, wtedy chyba powstał temat o ważnych datach rozgrywki. Ja pisałem w połowie listopada, by już zarys powstał, chociaż bardziej obawiałem się o głosowanie, ze względu na wyjazdowo-urlopowy termin między świętami, a nowym rokiem.

 

Parę osób da za pięć dwunasta, ale chyba lepiej martwić się za w czasu niż po herbacie. To że wszyscy nie dadzą jest chyba oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie jakby ten post był skierowany do mnie z czym się absolutnie nie zgodzę.

 

@ozzy110 dla mnie najlepszy opis drużyny , tak to powinno wyglądać. Brawo

 

12-9 za jawnym.

11-9 a dwie osoby się nie wypowiedziały, mimo opisów, więc nie wiem jak liczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.