Skocz do zawartości

Trade deadline 2017 - transfery, plotki, ploteczki


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Rockets wyczyścili sobie ładnie kasę pod weteranów i być może uda im się kogoś skusić. Kto jest w ogóle w grze? Bogut? Barnes? Ma być także Deron? Mam wrażenie, że w tym roku będzie wyjątkowo mało buyoutów.

 

Bardzo dobre ruchy zrobili Raptors, świetny deal Pelicans, świetny deal Thunder, dobra robota Nets i Mavericks.

 

Zupełnie nie rozumiem bierności Blazers i Pistons. Kings okradziono, a najbardziej niezrozumiałą wymianę zdecydowanie wykonali Bulls. Bierność Celtics do przewidzenia, zobaczymy czy cierpliwość się opłaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zupełnie nie rozumiem bierności Blazers i Pistons. Kings okradziono, a najbardziej niezrozumiałą wymianę zdecydowanie wykonali Bulls. Bierność Celtics do przewidzenia, zobaczymy czy cierpliwość się opłaci. 

Prosta sprawa, SVG nie chciał aby nas okradziono - dawano niewiele - bigs nie w cenie - DMC, Noel, podsumowując brak tradeów dla nas źle, ale złe też musiały być opcje do handelku bo inaczej Van Bower działaliby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrzee widze ze chicago dolozylo pick do taja i mcd zeby dostac 3 pajacow z konca lawki druzyny???

Dobrze widzisz. Oszczędności prawie żadne na tym, trejd zupełnie bez sensu. Poza tym oddanie Taja, który jest w tej drużynie odkąd jest w NBA za nic, też nie świadczy o nich zbyt dobrze. Z pewnością nie czuje się z tym najlepiej i z pewnością wolni agenci będą mieć to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jacsie cieszę. Mcbucket powinien się przy tskim trenerze wreszcie odnaleźć, ciekawe tylko czy zerowy zauważy go kiedyś na parkiecie...

 

Taja mi nie szkoda, bo od trzech lat czekałem na jego trade

 

Ale to co Bullsxwzieli wxzamian oznacza tylko jedno- przebudową. Wadę po sezonie out, rondo mam nadzieję też, Butoera muszą gdzieś Spylic, mkze w drsft night i mogę Bulls nie oglądać przez kolejne 3 lata, począwszy od tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jacsie cieszę. Mcbucket powinien się przy tskim trenerze wreszcie odnaleźć, ciekawe tylko czy zerowy zauważy go kiedyś na parkiecie...

 

o to się akurat nie martw, musi nabijać asysty więc dużo podaje, a tym bardziej do gościa na pozycji za trzy. tyle że ma/miał same fajtłapy które open looków nie potrafią trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co Bullsxwzieli wxzamian oznacza tylko jedno- przebudową. 

 

Tylko, że oni oddali spadające kontrakty za spadające kontrakty. Dołożyli pick w drafcie żeby się osłabić? Gibsonowi kończy się kontrakt McDermott jest na debiutanckim, który kończy się w przyszłym roku. To nie jest wymiana długoterminowych kontraktów na jednoroczne, tylko prezent dla Thunder okraszony pickiem w dracie. To jest najgorsza wymiana trade deadline i nawet 76ers nie są blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy mimo wszystko Pacers trochę nie przegrali tego trade-deadline.

Dla nas to lepiej. Jeszcze niech Bird sie ponapina w czasie draftu i odda pick i wkurwia PG. Potem pewnie w kolejne TD my go przejmiemy.

 

Nie kumam jednej rzeczy, choc moze o tym za wczesnie. Czy nie moglismy rzucic picku Houston za Noela? Wiem ze w wakacje bylby RFA ale to gracz, ktory by do tej ekipy badz co badz pasowal. No chyba ze Zubac za 3-4 lata bedzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to lepiej. Jeszcze niech Bird sie ponapina w czasie draftu i odda pick i wkurwia PG. Potem pewnie w kolejne TD my go przejmiemy.

 

Nie kumam jednej rzeczy, choc moze o tym za wczesnie. Czy nie moglismy rzucic picku Houston za Noela? Wiem ze w wakacje bylby RFA ale to gracz, ktory by do tej ekipy badz co badz pasowal. No chyba ze Zubac za 3-4 lata bedzie lepszy

Prawdopodobnie nikt nie chciał w Lakers wyrównywać potencjalnego maxa, skoro w 2018 Lakers potrzebują space na George'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy mimo wszystko Pacers trochę nie przegrali tego trade-deadline.

Coś w tym może być. Mieli na tacy podwaliny pod szybką i sprawną przebudowe w postaci picku nets i talentów z Bostonu, ale zrezygnowali, a samym postępowaniem wkurwili George'a i jesli info o tym, że on powiedział, że w 2018 podpisze z Lakers jest prawdziwe, to w zasadzie teraz Larry jest pod ścianą, bo kto będzie chciał wypożyczać Georga na rok/pół roku. Z tym co zrobili, powinni byli w ogóle nie wystawiać PG na sprzedaż i wszystko byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.