Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

czy może ktoś potwierdzić czy trey lyles ma team option na przyszły rok? w arkuszu z sygnaturki Tomka jest tam przyszly rok na niebiesko, nie wiem jak było w normalnym arkuszu, bo tecu już pozmieniał, a na hoopshype nie ma wzmianki o tym żeby był to team option. 

 

posiadał, ale Tecu nie wykorzystał TO :P bo to wcześniej trzeba było podać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem kilka tygodni temu. Imho 6 drużyn miało zdecydowanie lepsze ekipy od tej grupki pościgowej. Dlatego uważam, że miał z czego schodzić i to rozsądny ruch, bo jest dużo taniej, a w PO i tak się bardzo prawdopodobnie zamelduje, spokojnie.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak napisał MJ on tego TO nie wykorzystał w naszym przypadku, tak? rzeczywiscie nie bylo w arkuszu zadnego kontraktu na nastepny rok se przypominam..

ale rozumiem że mimo to pozostaje RFA po sezonie, czy jak ??

 

Nie podjął opcji. Taki gracz to właściwie jest prawie że bezużyteczny w kontekście lata, bo ma sporo ograniczeń chyba. Nie będzie rfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, zawsze mam go na birdsach wiec kasa bedzie zeby go przeplacic nieco jak bedzie trza..

wiadomo fajnie by bylo go miec na rfa i jeszcze rok dluzej za 3,3 mln  ;)

 

wiedzialem przed trade o tym że nic nie ma na przyszly rok jak co, tylko teraz ktos zaczal wklepywac, zaczalem szukac jak jeszcze nie bylo lylesa u mnie w arkuszu, no i zglupialem jak na hoopshype zobaczylem ze on ma tu coś lepiej...

 

powiedzcie jeszcze co z korkmazem? rozumiem ze bez space go nie mozna podpisac na rookie scale contract? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 słów wytłumaczenia się należy po dzisiejszym szale wymian.

Bulls decyzję o tym, że ten skład nie jest tym czego potrzebują podjęli już w okolicach połowy listopada. Ba! Już robiąc wymianę po CJa zdawałem sobię sprawę, że to raczej nie gracz na lata, ale dobra opcja jako inwestycja. Z drugiej strony nie chciałem robić hardkorowego tanku bo to żadna frajda. Dałem szansę, wynik taki jak plus minus myślałem, jedziemy dalej. Szanse na pick w top 10 są myślę nie małe, a z drugiej strony to nie jest tak, że mam pusty roster bez niczego.

Podziękowałem weteranom - moim zdaniem moje najlepsze deale w letnim FA - Manu i Jamaal za vetmin. Niech grają o cokolwiek w NY i Minny. Mills to dobry zmiennik, ale od dobrego zmiennika - lekko przepłaconego - nie ma sensu zaczynać budowy ekipy. Pojawiła sie opcja zejścia z umowy, to poszło. Teraz, przy uzyskaniu elastyczności finansowej latem pojawiają się fajne opcje. Oby nam się.

 

PS. Dzieki za udane i mniej udane dotychczasowe rozmowy, sorki za problemy, dzięki dobrej duszy co zrobila mi update arkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, ze bedzie jakas konferencja :)

 

czy wschod jest w koncu mocniejszy od zachodu?

Człowieku morza wyjaśnij proszę skąd u Ciebie się wziął obok Porzingisa Cj i Gobert, skąd te assety?

Za Melo to wszystko? Czy się wystrzelales z pickow do 2030?

 

Napisz po kolei wymiany bo sie zgubiłem A ciekaw jestem

5 słów wytłumaczenia się należy po dzisiejszym szale wymian.

Bulls decyzję o tym, że ten skład nie jest tym czego potrzebują podjęli już w okolicach połowy listopada. Ba! Już robiąc wymianę po CJa zdawałem sobię sprawę, że to raczej nie gracz na lata, ale dobra opcja jako inwestycja. Z drugiej strony nie chciałem robić hardkorowego tanku bo to żadna frajda. Dałem szansę, wynik taki jak plus minus myślałem, jedziemy dalej. Szanse na pick w top 10 są myślę nie małe, a z drugiej strony to nie jest tak, że mam pusty roster bez niczego.

Podziękowałem weteranom - moim zdaniem moje najlepsze deale w letnim FA - Manu i Jamaal za vetmin. Niech grają o cokolwiek w NY i Minny. Mills to dobry zmiennik, ale od dobrego zmiennika - lekko przepłaconego - nie ma sensu zaczynać budowy ekipy. Pojawiła sie opcja zejścia z umowy, to poszło. Teraz, przy uzyskaniu elastyczności finansowej latem pojawiają się fajne opcje. Oby nam się.

 

PS. Dzieki za udane i mniej udane dotychczasowe rozmowy, sorki za problemy, dzięki dobrej duszy co zrobila mi update arkusza.

Hardkorowy tank nie musi być nudny mój trwal pół sezonu A wyciągnąłem 3 rookich którzy będą w s5 rookie of the year ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty poważnie się pytam :tongue:

no przecież wszystko jest w temacie wymian. najpierw mirotic, nastepnie saric, potem gobert, na koncu cj

 

choć tak naprawde trzeba tez siegnac do przeszlosci, bo podejrzewam, że bez tradeu oquinna za pick, czy transferu z miami taki efekt koncowy, jaki mam teraz nie mógłby zaistnieć. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe ,że c_m dostał pick za A.R ?

 

Gdy chciałem go oddać to większość tutaj pisała ,że muszę im dorzucić pick za graczy nie lepszych niż Melo więc tak naprawdę wybór Melo był najlepszy jaki miałem w danym momencie i stworzył contendera.

Użył mocy Jedi do przekonania Bulka.

 

Gdyby chciał to wziąłby za niego KD od Tomka, ale CM nie chce psuć zabawy.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.