Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem o co Ci chodzi

 

TJa dostałem jako wrzut w trejdzie, a Dedmona sobie wyjąłem w FA i ich teraz zamieniam na długoterminowe assety w postaci picka i gracza z jakimś tam potencjałem, który zostaje na kontrakcie przez 2,5 roku

 

do tego uwalniam slot w rosterze i nie zapycham długoterminowo się złymi kontraktami

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.

W żartobliwie sposób dałem do zrozumienia taki oto paradoks:

Gdyby taki trade lub taki jak zrobił człowiek morza, zrobił Eryko to zapewniam, że inaczej podeszlibysmy do tematu i byłoby veto.

Moja osobista opinia jest taka, że te dwa trady są bardziej nierówne niż ten zawetowany Nurkic za Bama. Nurkic lepszy niż Dedmon, ale RFA a Bam pokazał niezłą próbkę i mogę zrozumieć, że ktoś się na niego napalił w przeciwieństwie do Jonesa.

Taki paradoks. Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trjstronnych  domyślnie przyjmujemy, że jest wsadzany stash jakiegoś bolka z europy z 2001 roku, ale juz tego nie piszemy bo nie ma po co

 

to samo proponowałem odnośnie picków top55 protected żeby ich nie przenosić bo też sztuka dla sztuki

 

@Tecu

 

Dedmon ma fajny sezon ale właśnie dlatego starałem się za niego wyłudzić 1st roundera póki mogę i pogorszyć nieco skład. Poza tym Dedmon to gracz win now, a ja w playoffach to będę najwcześniej za 2 lata kiedy mu będzie kontrakt spadał. D. Jones to projekt ale mam czas, żeby mu się przyjrzeć i tak jak mówiłem koleś stracił cały rok przez kontuzję, po czym wyszedł w lidze letniej i można powiedzieć, że się wyróżniał. Nie muszę mówić, że ostatnie picki Warriors w tym przedziale (Bell, McCaw) były trafione, więc dlaczego z Jonesem ma tak nie być. GSW się rzadko myliło w drafcie ostatnio.

 

aha no i dodam, że Duncan i LeRoux, którzy chodza na każdy mecz GSW zawze byli bardzo pochlebni na jego temat, dla mnie krótka próbka z ligi letniej też coś tam mówi

 

https://www.youtube.com/watch?v=5XUzr4JlZc0

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest specjalne miejsce w piekle dla ludzi, którzy mając w składzie Haywarda i Goberta na długich umowach idą w przebudowę.

 

człowiek morza strzyże równo.

 

Jest okazja na szybką przebudowę, a nie walka o 2.rundę/WCF max, to korzystam z okazji ;) Bell, Murray fajni prospekci, a picki zawsze przydatne assety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeceniacie assety, będziesz potem marzył, by z jednego takiego talenciaka wyciągnąć gracza klasy Goberta. Hayward musi czuć się fatalnie.

 

dobrze wiem, że kochasz C :D jestem zadowolony z wymiany i uważam, że te assety, które dostałem bardziej posłużą mi w przyszłości niż Gobert ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeceniacie assety, będziesz potem marzył, by z jednego takiego talenciaka wyciągnąć gracza klasy Goberta. Hayward musi czuć się fatalnie.

Powiem tak, Ja w ten transfer po kontuzji Goberta bym nie wszedł, ale byłem umówiony z MJ1 więc przyklepaliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no c_m kombinowal na piętnaście frontów z tysiącami wariantów i się udało w końcu, gratuluję ;)

 

zakup sarica mi się podoba najbardziej w sumie.. masz fajny i młody trzon ;) trochę pg brak ale chooy..

 

mam pytanie co do mojego zestashowanego korkmaza, jak mogę go teraz podpisać po tym trade ?? 

tylko two way ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw jakieś strasznie gówniane (czcionka etc) rzeczy w swym arkuszu (Utah) porobiłeś, źle to wygląda.

czteroletnia umowa dla bodajże 26 picku (nie pamiętam czy z 24 czy z 26 poszedł) wg rookie scale z 2017 roku jak chcesz go teraz już podpisać.

 

widzę właśnie, że coś słabo to wygląda :P i się pogubiłem z waluta i mi nie zlicza dobrze ile wydaje na graczy :P jak ktoś by to ogarnął, byłbym wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw jakieś strasznie gówniane (czcionka etc) rzeczy w swym arkuszu (Utah) porobiłeś, źle to wygląda.

czteroletnia umowa dla bodajże 26 picku (nie pamiętam czy z 24 czy z 26 poszedł) wg rookie scale z 2017 roku jak chcesz go teraz już podpisać.

 

a jesteś pewien czy mam na to kasę? bo mam tylko 800k przed trade, a nie wiem ile w sumie lyles kosztuje, bo zniknął już z arkusza

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.