Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając raz jeszcze (mam nadzieję, że ostatni :P) do wymiany IND-BOS - to, że jedna ze stron łatwo się zgadza na deal, słabo negocjując jak Eryko (RA to opisał) w tym przypadku nie daje powodów do weta - idąc tym tokiem myślenia każdy deal byłbym wetowalny, bo ktoś według nas coś zyskuje, ktoś gorzej negocjuje ;) Boston oddał sporo, ale czy OKC w realu nie oddała sporo za George'a? Oladipo, który jest All-Starem i prospekt Sabonis - kto by się tego spodziewał od razu po wymianie, gdy wszyscy mówili OKC wygrało ;p tu może być podobnie - pick będzie niski, a Fultz to póki co niewiadoma ze zdrowiem (nie mówię, że nic z niego nie będzie, ale póki co wartość transferową ma słabą, tym bardziej przydatność dla kontendera), a George może zostanie przy ECF a może więcej C's? :P

 

Czekam na kolejne wymiany i na polowanie na Spencera D na FA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to troche tak jak ty z ujawnianiem niedotrzymania przez kogos slowa

C_M mógł zrobić to sam jak miał o coś do kogoś pretensje, to byla ich sprawa, miedzy nimi, ale ty musiales wjebac sie miedzy wódkę i zakąskę

nie wiem czy wiesz, ale nawet nie napisałeś prawdziwej oferty, najważniejszego mojego assetu nie wpisałeś :)

 

a drugi grajek to w ogóle nie istnieje

 

więc uprzejmie teraz to napisz precyzyjnie, bo właśnie przeszacowałeś wartość Bledsoe :) (już c*** czy to dobrze czy nie)

 

coś tam było jeszcze o nieomylności, weź się Ronnie zastanów czasem...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem, bo Hurd poszedł jakiś film oglądać.

Chciał bardzo dostać Damiana Jonesa i przekomarzania w tym temacie toczyły się dosłownie od dnia, w którym podpisał Dedmona. 

To spokojnie można w takim razie zgłosić wniosek o objęcie menedżera Suns ochroną przed trajdami jako niespełna rozumu oraz zawetować ten trade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tak rzadko ruszam te wymiany (może z lenistwa, może z braku czasu) że aż mi się tematy pomyliły więc uzupełniam:

 

Zaza dFG: 55% 

Dedmon dFG: 39%

 

Dwie maskotki w drużynie to za dużo.

 

 

Z kronikarskiego obowiązku, TJ McConnell w Philly

 

24 minuty 7 pkt / 3 zb. / 5 ast i 1 steal. 

53% FG 40% 3p


To spokojnie można w takim razie zgłosić wniosek o objęcie menedżera Suns ochroną przed trajdami jako niespełna rozumu oraz zawetować ten trade :smile:

 

Dzięki, chyba pierwszy raz nie spadła na mnie fala krytyki za trade tu.

Może to kwestia czasu :grin:

 

 

Hurd po prostu wierzy w Jonesa mocno i ma czas w niego inwestować. Ja też wierzyłem w niego dlatego do pewnego momentu nie chciałem w ogóle oddać, ale niestety czasu na to nie mam więc musiałem zmienić podejście. 

 

BTS: nawet nasza konwersacja na PM ma tytuł "Damian Jones" 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mniej więcej co chciałeś uzyskać tym BTPH?

 

wierzę w Jonesa, dostaję pick w pierwszej rundzie (niski bo niski ale zawsze to asset), czyszczę roster pod aktualne FA i pozbywam się startera (Dedmona) oraz solidnego rolesa (TJa). dzięki czemu moge trochę podsmarować gąsiennice ww czołgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spokojnie można w takim razie zgłosić wniosek o objęcie menedżera Suns ochroną przed trajdami jako niespełna rozumu oraz zawetować ten trade :smile:

 

nie rozumiem o co Ci chodzi

 

TJa dostałem jako wrzut w trejdzie, a Dedmona sobie wyjąłem w FA i ich teraz zamieniam na długoterminowe assety w postaci picka i gracza z jakimś tam potencjałem, który zostaje na kontrakcie przez 2,5 roku

 

do tego uwalniam slot w rosterze i nie zapycham długoterminowo się złymi kontraktami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka słów dlaczego Jones to mój ulubieniec

 

- zajebisty rozmiar vs szybkość - kawał luja z niego ale jest całkiem skoordynowany

- bardzo dobry touch jesli chodzi o kończenie

- super instynkt jako rim protector

- rzut nad którym można pracować, trafiał w d-league nawet trójki z tego co kojarzę

- stracił cały 1szy przez kontuzję rok dlatego nic o nim nie wiemy, aktualnie się nie może przebić bo GSW mają Bella i dwóch miśków, ale zobaczymy za rok jaka będzie sytuacja jak looney spadnie i Zaza się postarzeje zupełnie

 

no, to tyle, jaram się! :smile:

 

https://www.youtube.com/watch?v=L8N8vgZjWUQ

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - tak jak pisałem c_m, teraz bym na to nie poszedł. 

 

Błąd zrobiłem, że ugadałem to, gdy Nikola był połamany. 

 

A Rivers miewał mecze z 30 +, i to przeciwko Hardenowi ;)

 

A w 2022 r. nie wiem, czy ja tu w ogóle będę, wręcz powątpiewam...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem bulek ze ugadales deal jak Mirotic byl kontuzjowany. Teraz przejales Riversa ktory nie gra a za chwile c_m zgarnie kolejny pick za Miroticia.

 

Podsumowujac, NYK oddajac Melo pozyskali za niego 2/3 pierwszorundowe picki!!!! Szal brawa dla czlowieka ;-)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.