Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ano wymiana dla mnie udana, nie będę przepraszał :D

Kings po prostu ostro przez 3 lata zamierzają tankować.

 

A ja od momentu akcji z Georgem w LAL, chcę mieć cap space.

Zależnie od tego czy utrzymam pick uderzę w FA w '17 lub w '18.

Oczekuje duetu DMC i George w LAL w 2018. #januarymusisz #badzlepszynizmagic #badzlepszynizmitch

 

Bardzo podobaly mi sie wymiany Suns w koncowce TD. Zdecydowane ruchy, opchniecie dwoch strasznych umow i pozyskanie zjadliwych kontraktow. Bledsoe boli ale rozumiem, ze tutaj po prostu ktos szykuje sie na pg z draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TD jestem raczej zadowolony :smile:

Oddałem i Noela i Okafora - taki był plan.

W sumie przez przypadek udało się ściągnąć Cousinsa i oto mam być może najlepsze duo podkoszowe w całej grze.

Wydaje mi się, że się nieźle uzupełniają i raczej nie będą sobie przeszkadzać. Z pozycji 4,5 mam świetny spacing i dzielenie się piłką na wysokim poziomie.

Za Cousinsa cena nie była jakaś wielka, z pewnością byliśmy z Sacramento idealnymi partnerami jeżeli chciał tankować. Udało się też wyciągnąć WCS, który powinien być idealnym zmiennikiem na centrze, chociaż, jeżeli nie będzie kontuzji to wiele minut nie będzie miał, bo jak Embiid siada to pewnie Cousins wchodzi na 5tkę a z rezerwy Sarić co do którego mam duże nadzieje.

Trade Noela długo ewoluował, Orlando nie chciało dać jakiegoś porządnego picka, ale tanio poszli przydatni LaVine i Payton. Pierwszy daje 3ki a drugi niezłą obronę, ale średni rzut. Obydwaj mają potencjał i są jeszcze na rookie contract. Do tego zrzuciłem nieprzyjemny kontrakt Baylessa i uniknąłem stracenia Noela za darmo w offseason lub przepłacenie.

Miałem nadzieje na jeszcze jeden trade by wypełnić s5, ale się nie udało.

Przy okazji wyszła oferta oddania Hezonji i McConella za przyjęcie złego kontraktu Smitha i pick, który może być w loterii w przyszłym roku.

Richardson jako uzupełnienie, ale też mam spore nadzieje z nim związane.

Jak dobrze pójdzie to mam w najbliższych latach mam 3 lotery picki, ale też może być jeden, czyli aktualny mój, który powinien być koło 6-8 miejsca. 4ty od Lakers byłby ideałem, ale zobaczymy, jest szansa.

Dwoma wyborami w top8 silnego draftu mógłbym ładnie uzupełnić skład i powalczyć nawet o coś więcej niż play offy w przyszłym sezonie.

Zalążek dobrej drużyny mam, także tylko tego nie schrzanić :smile:

W tym roku jeszcze tanking, zrzucę zaraz Ilyasovę i Rodrigueza z którymi swojej przyszłości nie wiążę. Dodatkowo LaVine i Simmons nie zagrają w tym sezonie a Embiid będzie oszczędzany, także możliwe, że piątka w tym sezonie to Payton, Richardson, Covington, Sarić, Cosusins. Chyba mojego tankingu za bardzo nie zepsują.

W przyszłym sezonie oddaję piłkę Simmonsowi, wróci Lavine i dodatkowy przynajmniej jeden rookie- będę walczył o przynajmniej play offy. Już mam swoje typy wstępne na draft, gorzej z FA, ale tam pewnie szaleć nie będę, bo za rok Embiid i Cousins do przedłużenia.

Ogólnie moja ocena to 4+, jestem zadowolony. Większość planów zrealizowana (Noel, Okafor, Bayless) a część mnie zaskoczyła (Cousins, pick Detroit)

 

1 Trade 19.02.2017

In: Richardson

Out: Luwawu + 2nd round pick GS

2. Trade 20.02.2017

In: Cousins, Cauley-Stein

Out: Okafor, swap pick 2017 z Sacramento, 1st 2019 Sacramento

3. Trade 21.02.2017

In: LaVine, Payton, Hezonja, Meeks

Out: Noel, Bayless

4. Trade 23.02.2017

In: Smith, Hill + Detroit 1st round 18 top 3 protected(jeśli nie to 1st round 19 top 3 protected, jeśli nie to 2nd round w 21 i 23

Out: McConell, Hezonja

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ty chcesz tankować z DMC i Embiidem to ja nie mam pojęcia, to nie przejdzie w głosowaniu

W tym roku mam walczyć o play offy?

W przyszłym jadę na maxa wraz z powrotem Simmonsa i Lavina.

Może źle się wyraziłem z tym tankowaniem, pewnie się poprawię nieznacznie, ale się nie nastawiam na wygrywanie a zgrywanie a Embiida oszczędzam.

Teraz Phila jest na 5tym picku, zdaję sobie sprawę, że raczej tak wysoko nie będę, ale okolice 6-8 picku powinno być. Jeżeli wskażecie 50% wygranych w pozostałych meczach to wraz z powrotem Simmonsa i Lavina i dobrym rookie, albo nawet dwóch, w przyszłym sezonie w takim razie jestem drużyną na 60, 65%, czyli całkiem super :smile:

Do końca sezonu można powiedzieć, że 50% mojej pierwszej piątki nie będzie grało - Simmons, LaVine i oszczędzany Embiid.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers potrafią wygrywać teraz bez Embiida z takimi Wizards, nie ważne czy powiesz, że oszczędzasz Embiida bo to nie ma znaczenia, liczy się to co jest w realu. Mocno się wzmocniłeś, sam Payton to jest spory upgrade w obronie dla i tak dobrze broniącej dotąd Philly. Jedyne co Cię może uratować to Embiid nie grający większości meczy do końca rs, w przeciwnym wypadku to jest max top10 pick jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylko dobrze świadczy o moich szasach w przyszłym roku :)

To jest wschód, z takim core i przy ew. pozyskaniu kogoś z FA z Embiidem na fullu i DMC spokojnie możesz myśleć o dodatnim bilansie.

 

Ciekaw jest jak nam sprzedaż granie na te wieże tylko, bo jak no mój gust to Joel mocno się wkurwił, że mu zabrałeś scenę pozyskaniem Cuza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wschód, z takim core i przy ew. pozyskaniu kogoś z FA z Embiidem na fullu i DMC spokojnie możesz myśleć o dodatnim bilansie.

 

Ciekaw jest jak nam sprzedaż granie na te wieże tylko, bo jak no mój gust to Joel mocno się wkurwił, że mu zabrałeś scenę pozyskaniem Cuza ;)

 

Tego się raczej nigdy nie dowiemy, możemy symulować. Czy Daviś się wkurzył, czy był zadowolony, że ma większe szanse na wygrywanie i wzmocniono zespół?

Pytanie czy ta gra polega na zastanawianiu się czy ktoś się czymś wkurzy czy dobry jest zespół czy nie.

Wydaje mi się, że wpływ na postrzeganie gracza może mieć tylko jego zachowanie w NBA. Jeżeli w realu Embiid zacznie na coś narzekać to może a tak to tylko spekulacje i  nie wiem czy czymś takim się zajmować czy nie.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się raczej nigdy nie dowiemy, możemy symulować. Czy Daviś się wkurzył, czy był zadowolony, że ma większe szanse na wygrywanie i wzmocniono zespół?

Pytanie czy ta gra polega na zastanawianiu się czy ktoś się czymś wkurzy czy dobry jest zespół czy nie.

Wydaje mi się, że wpływ na postrzeganie gracza może mieć tylko jego zachowanie w NBA. Jeżeli w realu Embiid zacznie na coś narzekać to może a tak to tylko spekulacje i  nie wiem czy czymś takim się zajmować czy nie.

 

Ja tam przy układaniu składu bardzo patrzę na chemię(dlatego Jeff Green nawet nie wylądował w Denver :D), ale ta uwaga nie miała aż takiego znaczenia, bardziej chodziło mi o to jak będziesz nimi grać, bo przyznam szczerze, że to mnie intryguje i sam nie mam za bardzo idealnego rozwiązania jak tak się nad tym zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przy układaniu składu bardzo patrzę na chemię(dlatego Jeff Green nawet nie wylądował w Denver :grin:), ale ta uwaga nie miała aż takiego znaczenia, bardziej chodziło mi o to jak będziesz nimi grać, bo przyznam szczerze, że to mnie intryguje i sam nie mam za bardzo idealnego rozwiązania jak tak się nad tym zastanawiam

 

Przy postrzeganiu ich współpracy, pewnie dla wielu ludzi będzie miało znaczenie jak układa się współpraca i chemia między Cousinsem a Davisem, bo to jest jakakolwiek symulacja.

Czyli w pełnym składzie 50% wygranych a w połowie składu grozi mi wypadnięcie z z top 10 w drafcie? Myślę, że jednak Simmons, Lavine, jakiś FA i dobry rookie, będą robić większą różnicę. Mam nadzieję :)

Zobaczymy. Jest ciekawie. Dużo zależy od wielu spraw - zdrowie Embiida, pick od Lakers to najważniejsze sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o dodatnim bilansie w następnym sezonie, kto wie może będziesz miał szansę na HCA zależy od uzupełnień, co do aktualnego rs - dla mnie Cuz i Embiid to może być lepsze duo niż Cuz Davis, do tego ten Payton, no nie widzę tutaj bardzo ujemnego bilansu, a biorąc pod uwagę, że u nas tankuje więcej drużyn niż w rzeczywistości, to w mojej ocenia nie masz za bardzo co myśleć o wysokim picku, ale to wcale nie pogarsza Twojej sytuacji, pozyskałeś top12 grajka za bardzo dobrą cenę, teraz to tylko dobrze obudować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o dodatnim bilansie w następnym sezonie, kto wie może będziesz miał szansę na HCA zależy od uzupełnień, co do aktualnego rs - dla mnie Cuz i Embiid to może być lepsze duo niż Cuz Davis, do tego ten Payton, no nie widzę tutaj bardzo ujemnego bilansu, a biorąc pod uwagę, że u nas tankuje więcej drużyn niż w rzeczywistości, to w mojej ocenia nie masz za bardzo co myśleć o wysokim picku, ale to wcale nie pogarsza Twojej sytuacji, pozyskałeś top12 grajka za bardzo dobrą cenę, teraz to tylko dobrze obudować

Taki jest plan :)

Liczę się ze spadkiem, ale bardziej liczę na dobry pick od Lakers, bo w przyszłym sezonie może być już dosyć słaby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Philly w realu będzie miała bilans

A potem uwzględnimy Richardsona, Paytona, WCS i Cousinsa ;-)

 

To ma sens, ale przy założeniu drobiazgów jak mniejsze granie Sarića,  brak Okafora, Rodrigueza, Hendersona. Wiem, że to nie taki kaliber jak Cousins, ale zawsze coś :)

Ciekawi mnie jak będą ludzie typować, nie tylko moją drużynę, czy wyjdzie obiektywnie czy każdy pod siebie. Taktycznie powinienem dać Lakers na maxa, oczywiście tak nie zrobię, ale też nie sądzę, żeby w takim składzie gorzej niż teraz grali. Jak dla mnie wyszli lepiej niż w realu, być może niewiele, ale pozbycie się Denga i Mozgova może być plusem, minusem Clarkson, ale doszedł także solidny Green. Młodzież się rozwija i nie za bardzo można ich nauczyć przegrywania, bo to może się odbić na przyszłości. Z pewnością też będę wychodził z bilansu ich w realu z jakąś korektą.

Teraz to jeszcze mamy zbliżone rostery do realu, ale jak tak dalej pójdzie to każdy będzie miał może 2,3 graczy z prawdziwego składu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.