Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, January, że robisz co możesz by odwlec w czasie oddanie mi picku :)

A robimy losowanie kuleczek? ;)

Nie wiem czy to dobry pomysl. Ale moze ustalilibysmy kolejnosc po RS i te kuleczki co zostana wylosowane rzeczywiscie u nas beda podobnie. Np. przed losowaniem Nets maja 30 pozycje ale w wyniku losowania spadaja na 3 pick. No i u nas podobnie 30 ekipa po rs ma 3 pick.

 

Dnc nie obrazaj sie, dalem luzne przemyslenie. Wedlug mnie za bardzo wierzysz w ludzi z draftow. Jest to ryzykowne i to bardzo. Bo naprawde trzeba miec mase szczescia by zbudowac naprawde mocna ekipe na samym drafcie. U ciebie jeszcze sa 4 niewygodne umowy, ktore z czasem zejda ale beda Ciebie blokowac na FA. No chyba ze FA nie ma dla Ciebie wiekszego znaczenia to rzucasz w tym momencie inne swiatlo na swoje ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie 30a ekipa - 14 w losowaniu.

Mamy po RS w realnym NBA loterię. Miejsca które wylosują spoty są przekazywane do nas.

(np : w realnym NBA loteria wyszła : 6 ekipa RS/ 2 ekipa RS/ 4 ekipa RS - więc u nas z pierwszym pickiem wybiera ekipa mająca 6 najgorszy bilans, z 2 drugi, z 3 czwarty etc)

 

Losowanie jak w NBA (3 miejsca w loterii są losowane przypominam) - które miejsca zostały wylosowane, tak będzie i u nas.

Czyli to co napisalem ale innymi slowami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysl. Ale moze ustalilibysmy kolejnosc po RS i te kuleczki co zostana wylosowane rzeczywiscie u nas beda podobnie. Np. przed losowaniem Nets maja 30 pozycje ale w wyniku losowania spadaja na 3 pick. No i u nas podobnie 30 ekipa po rs ma 3 pick.

 

Dnc nie obrazaj sie, dalem luzne przemyslenie. Wedlug mnie za bardzo wierzysz w ludzi z draftow. Jest to ryzykowne i to bardzo. Bo naprawde trzeba miec mase szczescia by zbudowac naprawde mocna ekipe na samym drafcie. U ciebie jeszcze sa 4 niewygodne umowy, ktore z czasem zejda ale beda Ciebie blokowac na FA. No chyba ze FA nie ma dla Ciebie wiekszego znaczenia to rzucasz w tym momencie inne swiatlo na swoje ruchy.

Gdzie tam, nie obrazam się!

No fa raczej odpuszczam.

Wierzę w draft bo ma być mega mocny a poza tym jak Magic nie mam wyjścia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Greena w ofensywnych sloompach w PO czasem nie idzie patrzeć

 

Pop odcina trochę minut z kolan DWade'a aby na PO był gotowy biegać

 

dwa pierwszorundowe picki są nadal dostępne pany!

 

 

szukam defensywnego centra oraz rezerwowego PG

 

niestety salary już trzeszczy więc nie ma szans na drogich gości....

 

długi kontrakt Dragica juz za rok bedzie uwierał ale obecnie bardziej podoba mi się skład niż obecny w spurs

 

Millsa i Dedmona w lato poprzez braki w salary bym stracił za darmo a że nie jestem jak prawdziwe spurs to za słabi na walkę o Mistrza Parker i 40letni Manu są już poza klubem... w realu taki brak szacunku może by i nie przeszedł ale ja z nimi nie piłem brudzia od półtorej dekady......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie myślę, że mam na ten pick z 30% szans. Kilku pretendentów się wyczyściło z dobrych graczy, ale nad nimi masz przewagę.

Nets nic nie ruszy, Phoenix chyba się nie osłabiło.

Jakieś szanse są, zobaczymy w praniu :)

Poza tym Lakers zawsze mają farta i jeszcze Magic zawitał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie myślę, że mam na ten pick z 30% szans. Kilku pretendentów się wyczyściło z dobrych graczy, ale nad nimi masz przewagę.

Nets nic nie ruszy, Phoenix chyba się nie osłabiło.

Jakieś szanse są, zobaczymy w praniu :)

Poza tym Lakers zawsze mają farta i jeszcze Magic zawitał :)

Oj chyba znacznie wiecej niz 30%. Nets maja pole position. Magic ostro tankuja a maja niewielka strate do Lakers w realu. Kings zbudowali D-League sklad, gdzie najlepszy gracz jest od ponad roku na TB 76ers. Dallas, Lakers i Suns oceniam na podobnym piziomie i o miejscach 4-6 zadecyduja detale.

 

Swoja droga Dnc ma juz 5!!! wyborow w pierwszej rundzie tego draftu (sic!!). Jestem ciekaw czy to pasjonat koszykowki akademickiej, czy slepo wierzy w ten draft. Zycze powodzenia ale kolega jedzie ostro po krawedzi.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze wszystkie ekipy do czasu draftu zaktualizuja rostery a mac go w koncu wrzuci bo polowa ekip to leci na strasznej nieczytelnosci a to max 1,5 h roboty na totalnej wyjebce wieczorem.

 

Można się nawet wyrobić w godzinkę. Sam jakoś dałem radę zrobić i wstawić roster w ten sam wieczór kiedy dostałem team :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zrzut Lakers to jakiś dziwny :)

Tyle przyjąć śmieci za jeden słaby 1st? Parsons, Deng - wow :)

Nie wiem czy mam gratulować czy współczuć :) Chyba i to i to.

Jak tego picku nie dostanę w tym roku to coś czuję, że w przyszłym chyba będzie już słabiutki :)

Lakers are back :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zrzut Lakers to jakiś dziwny :)

Tyle przyjąć śmieci za jeden słaby 1st? Parsons, Deng - wow :)

Nie wiem czy mam gratulować czy współczuć :) Chyba i to i to.

Jak tego picku nie dostanę w tym roku to coś czuję, że w przyszłym chyba będzie już słabiutki :)

Lakers are back :)

Pomyliłem was chłopaki. Sorry...

 

Z tego co wiem, to Czarek zaproponował taki kształt dealu. Jak mi to uzasadniał, to stwierdził, że chce zbudować ten team od zera i że te kontrakty aż tak bardzo mu w tym nie przeszkodza...zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.