Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Braveheart22 napisał:

Czyli za rok walka o Stefka na FA 

No to znowu Lakers będą faworytem na starcie :D No ale przynajmniej na FA będą na poziomie Minnesoty w rankingu Kultur Organizacji Marcusa Cambyego, bo to drugi niewymienialny gracz którego odpierdolili :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tangiers napisał:

Dobry trade dla Lakers. Ingram lepszy raczej nie bedzie, choc poswiecienie go na rzecz Davisa swego czasu zalatwiloby sprawe na lata

Imho trochę jescze będzie lepszy, przynajmniej taka mam nadzieje, z Zachem się udało dobrze strzelić to z Ingramem może tez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Ingram Curry to bylny chyba jeden z gorszych tu deali ever

Jeśli nie najgorszy. Toż już tak mocno krytykowany tutaj deal poprzednika z Wizards był duuużo lepszy dla Warriors. 

Pomijając już to, że akurat Curry powinien być absolutnie nietrejdowalny, to nie wiem co tam musiałby @january dorzucić do Ingrama, żeby to miało jakikolwiek sens dla Warriors.

E: ja, oczywiście, traktuję to info jako żart, przynajmniej w takiej formie w jakiej to zostało przedstawione.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Regis napisał:

Jeśli nie najgorszy. Toż już tak mocno krytykowany tutaj deal poprzednika z Wizards był duuużo lepszy dla Warriors. 

Pomijając już to, że akurat Curry powinien być absolutnie nietrejdowalny, to nie wiem co tam musiałby @january dorzucić do Ingrama, żeby to miało jakikolwiek sens dla Warriors.

E: ja, oczywiście, traktuję to info jako żart, przynajmniej w takiej formie w jakiej to zostało przedstawione.

z tego co słyszałem to nie za wiele xd 

no nic, Lakersi znowu za frajer dostają gwiazdę :D ale spokojnie, Sota nie powiedziała ostatniego słowa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć Lakers, ale deal sam w sobie jest fatalny. Powtórzę - Curry nie powinien być wymieniony ( i nie, nie ma tu podobieństw do Hardena), ale jeśli już to Ingram+Hitler+ młodzież/picki to powinno być minimum. Toż przecież nawet ja byłbym w stanie dużo lepszą paczkę stworzyć, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy obrażenie @MMM2121 i Currego tak gównianą ofertą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Pal sześć Lakers, ale deal sam w sobie jest fatalny. Powtórzę - Curry nie powinien być wymieniony ( i nie, nie ma tu podobieństw do Hardena), ale jeśli już to Ingram+ Hitler+ młodzież/picki to powinno być minimum. Toż przecież nawet ja byłbym w stanie dużo lepszą paczkę stworzyć, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy obrażenie @MMM2121 i Currego tak gównianą ofertą. 

image.png.b0bf98906143b162e2ef60fa67de5fff.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Regis napisał:

Jeśli nie najgorszy. Toż już tak mocno krytykowany tutaj deal poprzednika z Wizards był duuużo lepszy dla Warriors.

Pomijając już to, że akurat Curry powinien być absolutnie nietrejdowalny, to nie wiem co tam musiałby @january dorzucić do Ingrama, żeby to miało jakikolwiek sens dla Warriors.

E: ja, oczywiście, traktuję to info jako żart, przynajmniej w takiej formie w jakiej to zostało przedstawione.

Ja nie wiem o jakim dealu piszesz, możesz przybliżyć?

Natomiast też nie rozumiem samej idei ze strony GSW.

W sensie, nie przez Currego on odpadł z Mavs, a raczej dzięki niemu miał 3 seed.

Szkoda, moja tu jedna z ulubionych zbudowanych ekip się rozsypała.

A january potwierdził, że to top3 GM obok CM i qcina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mac napisał:

Ja nie wiem o jakim dealu piszesz, możesz przybliżyć

 

Był bodaj 2 lata temu deal, gdzie poprzedni GM oddał Currgo za Beala, Bama i 3x1st rd pick, co skończyło się rezygnacja tego GM i zablokowaniem dealu. 

Jak tam Butler nie idzie, to trochę się luźniej robi w rolce Zachodu, choć trudniej bo Lakers jak zdrowie i LBJ pozwolą będą mega mocni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

 

W sensie, nie przez Currego on odpadł z Mavs, a raczej dzięki niemu miał 3 seed.

 

 

Golden nie ma swoich pickow 23 i 25 

Nie jestem w stanie z Stephanem wygrać mistrza, bo już się zakochaliscie w młodych i pięknych opisach. 
Czy za rok szansa na mistrza byłaby większa? No nie sadze, wiec co powinienem zrobić? 

Wasi poprzednicy nie rzucali 1 rund za Ibakow tego świata, wiec macie łatwiejsza sytuacje, 

Zarzad Golden zawsze może mnie zwolnić, ale jaka była inna droga? Dogorywanie i odpadanie w 1 lub maks 2 rundzie? :) 
 

Do playoff i tak będę się łapał wiec mam, to samo z możliwym rozwojem graczy. Jak dealowalem po Zacha to krzyczeliście, to samo, ale tutaj trzeba przewidywać przyszłość, a nie być osadzony w tym co tu i teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.