Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Eld napisał:

Nie krępuj się i napisz, że to ze mną rozmawiałeś. Osobiście nie widzę nic złego w oddaniu gorszego gracza za lepszego no chyba, że ten gracz jest ikoną klubu. Gobert takową nie był. Ale nawiązując do pierwszego to uważam Lillarda za lepszego gracza niż PG13 i mam do tego pełne prawo. Chłop od kilku dobrych lat jedzie na opinii z playoffs z czasów Indiany. Owszem, miał kilka fantastycznych okresów jak na przykład OKC 2018 pre-allstar gdzie był w top3 MVP i DPOTY race. Również ostatni okres ma bardzo udany, ale ja się już dwa razy na niego dałem nabrać. Raz jak Ingles zrobił z niego swojego ratlerka ale spoko, wtedy to jeszcze sobie tłumaczyłem tym, że przecież mieliśmy all-D Melo w składzie, ale przy drugim podejściu w barwach Thunder gdzie na obronie Portland ( sic! ) zrobił 31% za trzy, będąc, no takim se w obronie, a później tłumaczenie, że bark. No sorry. 

Obiecuję to wszystko odszczekać jak Paul George zrobi przynajmniej przyzwoity PO run, a nie, że go o mało nieopierzony Donicić ze scrubami nie odprawił w pierwszej rundzie. I jeszcze wracając do barku. Podobno na ostatnie playoffs w bubble już miał obie rączki sprawne. Skoro tak, to dlaczego na Dallas robił 27,5% za trzy przy TS i eFG poniżej 50%? Co tym razem? Jajko sobie obtłukł? 

Czy teraz jasno się wyraziłem dlaczego wolę Lillarda od PG13? Ksywa Pandemic P nie wzięła się z niczego. 

To raczej ja się nie jasno wyraziłem o co mi chodzi, więc wyjaśnię bardziej szczegółowo jeszcze raz:

Moim zdanie:
1. Nie ma nic złego, że uważasz Damiana Lilarda za dużo lepszego gracza niż Paula Georga.
2. Nie ma nic złego, że uważasz że Damian Lilard to lepszy fit obok Bookera i Tatuma niż Paul George.
3. Nie ma nic złego, że uważasz, że Damian Lilard, Devin Booker, Jason Tatum CWood to dużo lepsza czwórka ( core przed wymianami ) niż Conley, Booker, Tatum, PGeorge co pokazuje, jak beznadziejne ruchy może według Ciebie zrobiliśmy.

To jest jak najbardziej zrozumiałe dla nie i nic do tego nie mam!

To co ja uważam za absurdalne, to implikowanie, że wolni agenci, mają omijać Minny za to, że wymienili lepszego gracza za gracza gorszego.

Wydaje mi się, że bardzo duża ( a może i wszystkie kluby ) mają na koncie takową wymianę, gdzie oddali lepszego gracza za gorszego.

Stąd może się okazać, że wolni agenci z nikim nie powinni podpisywać idąc tym tokiem rozumowania.

Tak czy siak, z mojej strony najchętniej byłby EOT bo wydaje mi się, że to już wyczerpuje temat i sam napisałeś w rozmowie, że na ciągnięcie tego tematu nie masz ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, evitacre napisał:

Po bardzo rozczarowującym wyniku pierwszej rundy GM Bucks dostał zielone światło na przeprowadzenie drastycznych zmian

Nietykalny jest tylko Giannis. 

.. ale u Ciebie poza Antkiem i Kembą wszyscy dołączyli podczas lub przed tym sezonem ;) No jeszcze Reggie Jackson dołączył podczas poprzedniego sezonu po buyoucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, evitacre napisał:

Możesz mi przesłać równowartość swojego wirtualnego budżetu w beGM na rachunek bankowy, wtedy Giannis będzie bardziej dostępny ;) 

Niestety pewnie max do przekazania będzie oscylował w okolicach 5,8M-6M, ale chętnie bym puścił te uciułane 35 mln za Giannisa gdybym tylko mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Niestety pewnie max do przekazania będzie oscylował w okolicach 5,8M-6M, ale chętnie bym puścił te uciułane 35 mln za Giannisa gdybym tylko mógł.

Jak na mój prywatny rachunek bankowy wpłynie 5,8M-6M USD to qwa za second roundera Ci odpalę tego Giannisa, bez kitu, możesz to wydrukować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, evitacre napisał:

Jak na mój prywatny rachunek bankowy wpłynie 5,8M-6M USD to qwa za second roundera Ci odpalę tego Giannisa, bez kitu, możesz to wydrukować ;) 

musi być USD? czy może byc dolar zimbambimwijski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.