Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

patrząc na posty powyżej, tylko Knicks czyści jak łza przy budowie potęgi.

Szkoda, że niedoceniane na FA.

no niestety dziś miałem dyskusję z jednym z GMów z naszej zabawy, żeby mi wytłumaczył na czym polega różnica w kontekście kultury, pomiędzy wymianą Lilarda po jednym, niezbyt udanym sezonie na Paula Georga, a wymianą Rudy Goberta po zdobytym mistrzoswie na Anthonego Davisa.

Odpowiedzią było to, że on by Goberta wymienił na Anthonego Davisa, a Lilarda na Paula Georgea nie.

To chyba trafnie podsumowuje logikę tu w beGM.

Pewno wiekszość ma podobny tok rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mac napisał:

no niestety dziś miałem dyskusję z jednym z GMów z naszej zabawy, żeby mi wytłumaczył na czym polega różnica w kontekście kultury, pomiędzy wymianą Lilarda po jednym, niezbyt udanym sezonie na Paula Georga, a wymianą Rudy Goberta po zdobytym mistrzoswie na Anthonego Davisa.

Odpowiedzią było to, że on by Goberta wymienił na Anthonego Davisa, a Lilarda na Paula Georgea nie.

To chyba trafnie podsumowuje logikę tu w beGM.

Pewno wiekszość ma podobny tok rozumowania.

Nie krępuj się i napisz, że to ze mną rozmawiałeś. Osobiście nie widzę nic złego w oddaniu gorszego gracza za lepszego no chyba, że ten gracz jest ikoną klubu. Gobert takową nie był. Ale nawiązując do pierwszego to uważam Lillarda za lepszego gracza niż PG13 i mam do tego pełne prawo. Chłop od kilku dobrych lat jedzie na opinii z playoffs z czasów Indiany. Owszem, miał kilka fantastycznych okresów jak na przykład OKC 2018 pre-allstar gdzie był w top3 MVP i DPOTY race. Również ostatni okres ma bardzo udany, ale ja się już dwa razy na niego dałem nabrać. Raz jak Ingles zrobił z niego swojego ratlerka ale spoko, wtedy to jeszcze sobie tłumaczyłem tym, że przecież mieliśmy all-D Melo w składzie, ale przy drugim podejściu w barwach Thunder gdzie na obronie Portland ( sic! ) zrobił 31% za trzy, będąc, no takim se w obronie, a później tłumaczenie, że bark. No sorry. 

Obiecuję to wszystko odszczekać jak Paul George zrobi przynajmniej przyzwoity PO run, a nie, że go o mało nieopierzony Donicić ze scrubami nie odprawił w pierwszej rundzie. I jeszcze wracając do barku. Podobno na ostatnie playoffs w bubble już miał obie rączki sprawne. Skoro tak, to dlaczego na Dallas robił 27,5% za trzy przy TS i eFG poniżej 50%? Co tym razem? Jajko sobie obtłukł? 

Czy teraz jasno się wyraziłem dlaczego wolę Lillarda od PG13? Ksywa Pandemic P nie wzięła się z niczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

A skończcie wszyscy pi*****ić :)

Można zamknąć dopiero jak Cavs zdobędą Misia, więc jeszcze trochę poczekacie xD Póki to się nie zdarzy, to zluzujcie majty i skończcie się tak przejmować :)

Piszesz jako cvbe czy 1/29 KCP? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

A skończcie wszyscy pi*****ić :)

Można zamknąć dopiero jak Cavs zdobędą Misia, więc jeszcze trochę poczekacie xD Póki to się nie zdarzy, to zluzujcie majty i skończcie się tak przejmować :)

Naprawdę mam taką ochotę pierdolnąć grubego posta o tym co niektórzy odpierdalają, że jedyne co mnie powstrzymuje to mocne postanowienie jakie dałem ponad dwa lata temu wracając do beGM nieobrażania nikogo i słowa @BMF, że mam tendencje do pisania zbyt emocjonalnych esejów.

Bez nicków.

Jeden się k**** obraża, bo właśnie dzisiaj został uświadomiony, że ludzie nie zagłosowali na KCP u niego bo ludzie nie ogarnęli pewnego punktu w regulaminie który nomen omen sam tworzył. A kto jest temu wszystkiemu winien? A no rada! 

Drugiemu jak coś nie pasuje to wyzywa, poniża, a tak naprawdę to powinien siedzieć cicho w kącie bo nie głosował ale do powiedzenia to ma najwięcej.

Trzeci znów ciśnie bekę z innych i jeszcze się szczyci tym jak to na perłowo z innych debili zrobił. Fakt, rozegrał to jak Michail Tal, ale obnosić się z tym nie trzeba.

Przynajmniej czterech, pięciu uprawia scenę rodem z dnia świra: "moja polityka transferowa jest lepsza bo jest mojsza!", a tak naprawdę co drugi dostaje oklep w I rundzie. 

Kolejny znów udaje że nic się nie dzieje rodem z mema psa siedzącego w płonącym pokoju "I'm fine!". 

A jakiś tam GOAT cały ten cyrk chce zamykać.

------------------

Sorry, ale to jest jakieś jebane przegięcie co tu się odpierdala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Naprawdę mam taką ochotę pierdolnąć grubego posta o tym co niektórzy odpierdalają, że jedyne co mnie powstrzymuje to mocne postanowienie jakie dałem ponad dwa lata temu wracając do beGM nieobrażania nikogo i słowa @BMF, że mam tendencje do pisania zbyt emocjonalnych esejów.

Bez nicków.

Jeden się k**** obraża, bo właśnie dzisiaj został uświadomiony, że ludzie nie zagłosowali na KCP u niego bo ludzie nie ogarnęli pewnego punktu w regulaminie który nomen omen sam tworzył. A kto jest temu wszystkiemu winien? A no rada! 

Drugiemu jak coś nie pasuje to wyzywa, poniża, a tak naprawdę to powinien siedzieć cicho w kącie bo nie głosował ale do powiedzenia to ma najwięcej.

Trzeci znów ciśnie bekę z innych i jeszcze się szczyci tym jak to na perłowo z innych debili zrobił. Fakt, rozegrał to jak Michail Tal, ale obnosić się z tym nie trzeba.

Przynajmniej czterech, pięciu uprawia scenę rodem z dnia świra: "moja polityka transferowa jest lepsza bo jest mojsza!", a tak naprawdę co drugi dostaje oklep w I rundzie. 

Kolejny znów udaje że nic się nie dzieje rodem z mema psa siedzącego w płonącym pokoju "I'm fine!". 

A jakiś tam GOAT cały ten cyrk chce zamykać.

------------------

Sorry, ale to jest jakieś jebane przegięcie co tu się odpierdala.

No dobra, a teraz pomyśl sobie że jesteś w gruncie rzeczy elementem 30-osobowej grupy ludzi, o której każdy spoza tej grupy powie, że to zjeby - to nie lepiej trzymać się razem już w grupie zjebów i ogólnie wyłożyć faję na jakieś wyzwiska i personalne wycieczki i się tym bawić? Ja np dzisiaj zostałem nazwany głupkiem tutaj - szczerze, to nie mógłbym mieć na to bardziej wyjebane i nadal uważam, że Jasiek jest spoko. Nie wiem, jak grałem przez kilkanaście lat w najróżniejszych rozgrywkach, od sparingów w młodzikach po wszelkiego rodzaju kadry i 1sze ligi to zawsze się napierdalałem na boisku jak pojebany i tłukłem się z kimś co drugi mecz a po meczu piąteczki i ziomki i szacunek - a tutaj ciągle jakoś brakuje tej drugiej części :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Naprawdę mam taką ochotę pierdolnąć grubego posta o tym co niektórzy odpierdalają, że jedyne co mnie powstrzymuje to mocne postanowienie jakie dałem ponad dwa lata temu wracając do beGM nieobrażania nikogo i słowa @BMF, że mam tendencje do pisania zbyt emocjonalnych esejów.

Bez nicków.

Jeden się k**** obraża, bo właśnie dzisiaj został uświadomiony, że ludzie nie zagłosowali na KCP u niego bo ludzie nie ogarnęli pewnego punktu w regulaminie który nomen omen sam tworzył. A kto jest temu wszystkiemu winien? A no rada! 

Drugiemu jak coś nie pasuje to wyzywa, poniża, a tak naprawdę to powinien siedzieć cicho w kącie bo nie głosował ale do powiedzenia to ma najwięcej.

Trzeci znów ciśnie bekę z innych i jeszcze się szczyci tym jak to na perłowo z innych debili zrobił. Fakt, rozegrał to jak Michail Tal, ale obnosić się z tym nie trzeba.

Przynajmniej czterech, pięciu uprawia scenę rodem z dnia świra: "moja polityka transferowa jest lepsza bo jest mojsza!", a tak naprawdę co drugi dostaje oklep w I rundzie. 

Kolejny znów udaje że nic się nie dzieje rodem z mema psa siedzącego w płonącym pokoju "I'm fine!". 

A jakiś tam GOAT cały ten cyrk chce zamykać.

------------------

Sorry, ale to jest jakieś jebane przegięcie co tu się odpierdala.

Typowy wtorek w beGM :P

Ja ze swojej strony napiszę, że bardzo doceniam inicjatywy Elda oraz innych ojców założycieli, bo bycie "organizatorem" zabawy wymaga czasu, poświęcenia i przeważnie jest niewdzięczne, bo idą na łeb same zażalenia 

Zluzujcie tam chłopaki, o ton niżej te wypowiedzi, bo obrażanie ludzi na forum jest po prostu nie na poziomie, a jak jest 30 chłopa w temacie to wiadomo że będą tarcia i potrzeba trochę cierpliwości, a nie zaogniania spraw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No dobra, a teraz pomyśl sobie że jesteś w gruncie rzeczy elementem 30-osobowej grupy ludzi, o której każdy spoza tej grupy powie, że to zjeby - to nie lepiej trzymać się razem już w grupie zjebów i ogólnie wyłożyć faję na jakieś wyzwiska i personalne wycieczki i się tym bawić? 

Sam siebie nie uważam za zjeba i nikogo stąd za zjeba nie uważam. Równiez do nikogo nie startuję z personalnymi wycieczkami, czego nie można powiedzieć o innych w moją stronę. Ja rozumiem raz komuś napisać w żartach, że jest miękkim c***em robiony ale nie do jasnej cholery co parę dni czytać różne słodkości.

Zresztą. Czy jestem aby na pewno właściwą osobą której to powinieneś tłumaczyć? No chyba nie bardzo.

5 minut temu, eMeS napisał:

Typowy wtorek w beGM :P

Ja ze swojej strony napiszę, że bardzo doceniam inicjatywy Elda oraz innych ojców założycieli, bo bycie "organizatorem" zabawy wymaga czasu, poświęcenia i przeważnie jest niewdzięczne, bo idą na łeb same zażalenia 

Dziękuję za słowa docenienia ale po dzisiejszym dniu mi wystarczy inicjatyw, zaangażowania i poświęcania czasu.

Jak jeszcze Styczeń napisał, że pierdoli system finansowy i że nie będzie go podliczał to stwierdziłem dwie rzeczy:

1. W c*** słabe bo sam go układał włącznie z punktem regulaminu o który poszedł dziś dym.

2. Też mam prawo do wyjebki, więc właśnie zamierzam z niego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobić statystyki w jaki dzień tygodnia przypada ile dram. Wydaje mi się ze wtorek to mocny dzień tygodnia. W weekendy ludzie piją i są luźni. W niedziele dojrzewają. W poniedziałek mocniej pracują a we wtorki żniwa. 

A ogólnie te gry na forum to dużo dobrego. Mogę się z kolegami czasem nie zgadzać politycznie światopoglądowo czy o preferencjach czysto koszykarskich. Ale nic sympatii zawsze jest mocna bo jesteśmy razem na dobre i na złe. Nie mam za złe nawet tego szantażu Stycznia co do wygranych bo miło mimo ze obecnie brak mi personelu do grania GM widzi wielkość spurs. 

Szokuje mnie trochę reakcja GM przy utracie szans na stosunkowo średniego wafla. Straty z reakcji na pewno są większe niż sama utrata gracza. 

A gownoburza służy tak naprawdę złej sprawie.  Czyli zamataczonej kolejny raz akcji innego GM co do pozyskanego gracza.  Takie cwaniakowanie zostanie jednak zapamiętane jak kurz opadnie. 

Moim zdaniem GM Minny i Lakers zrobili obecnie sobie loose loose akcje. 

Szczere gratulacje. 
Denver i Miami oraz Raps i 76 zacierają raczki. Może i Knicks jak człowiek przestanie nawoływać do nowego głosowania i zrozumie ze może wygrać inaczej. Może jeszcze Bucks i Orlando ale tu potrzeba szczęścia. 

@Eld uspokój już te twoje emocje bo zaraz ktoś stwierdzi ze masz chorobę dwubiegunowa od entuzjazmu i masy pracy organizacyjnej podlanej zapałem pracowitości po rezygnacje i dziecinne poddanie się w połowie drogi. 

Mężczyzna tak się nie zachowuje. 

Zostań proszę i rób dalej swoje. Bo robisz to świetnie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

 

@Eld uspokój już te twoje emocje bo zaraz ktoś stwierdzi ze masz chorobę dwubiegunowa od entuzjazmu i masy pracy organizacyjnej podlanej zapałem pracowitości po rezygnacje i dziecinne poddanie się w połowie drogi. 

Mężczyzna tak się nie zachowuje. 

Zostań proszę i rób dalej swoje. Bo robisz to świetnie. 

Przepraszam, a czy ja zacząłem? Generalnie mam wyjebane kto co sobie myśli. Jak ktoś pluje na ten zapał i pracowitość jak sam to nazywasz to jak mam być spokojny? January nie chciał być w radzie. Luz. Wziąłem organizację na siebie, ale umowa była taka, że ogarnia finanse. A dziś pisze, że ma je w jamie i niech ktoś inny to ogarnia. No to spoko. Ja też mam to co do tej pory robiłem od dnia dzisiejszego w tylcu i nara.

Zresztą definicja dwubiegunowości jest zgoła inna. Polecam poczytać. Jak widzę, że to co robię ma sens i przynosi korzyści dla ogółu to aż chce się to robić. Ale jak czytam, że burdel z KCP to wina rady i punktu którego nawet bieżący jej skład go tam nie wpisał, a do tego czytam, że rozmowa ze mną uwłacza kiedy na spokojnie tłumaczę jego interpretację to wytłumacz mi - jak się nie wkurwiać i gdzie ta dwubiegunowość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Żeby nie mieszać już dyskusji w kilku wątkach to odpowiem punktowo tutaj. 

1. Jestem 2-levele niżej, bo Winslow do mnie doszedł. Hmm... ciekawa teza. Drużyna była tankerem już przed moim przyjściem. Założenia na ten sezon również były jasne, więc nie wiem o co Tobie z tymi 2-levelami niżej chodzi. Ja tam widzę w moim zespole lepsze perspektywy na "jutro". 

2. Celem jest działać na FA w taki sposób, żeby w 2023 roku było miejsce w salary na Kawhi'a, a tego Winslow mi w żadnym wypadku nie blokuje. Natomiast szastanie za bardzo pieniędzmi w tym roku mogłoby mieć różne skutki. Jeżeli wcześniej postanowię, że jednak warto jakoś inaczej zainwestować pieniądze (ale pamiętając cały czas o FA 2023) to będę kombinował co zrobić z Winslowem. Na jeden bardzo duży ruch na pewno środki będą nawet z kontraktem Winslowa w salary. Druga strona medalu jest taka, że Ty jesteś okropnie uprzedzony do niego, już pomijając fakt, że jest przepłacony. 

3. Można mieć kasę na FA, ale na bycie tam poważnym graczem to jednak trzeba sobie zapracować. I albo przepłacasz i kogoś zgarniasz (może się opłacić pod kątem poprawy wyników oczywiście, ale patrz Kawhi wyżej), albo budzisz się w 2-3 turze i ostro przepłacasz rolesów, żeby nie poszli do mocniejszych teamów i w sumie potem mało z tego masz. 

4. Wymiana Winslowa pomogła też fajnie poprawić finanse, poprzez sprzedaż 2x2nd za full gotówki, a skończenie sezonu na kilkumilionowym plusie to była bardzo fajna rzecz dla Clippers. 

5. Pick GSW '21 wydawał się być całkiem atrakcyjny (zobaczmy dla porównania w jakich okolicach na ten moment kręci się pick rl GSW). Niestety "GM Roku" mnie (i w sumie nie tylko mnie, bo też trochę swoich przeciwników) przechytrzył, ale to ciągle 1st rounder, który można fajnie wykorzystać. 

6. T. Ross to dobry gracz na spoko umowie. Zobaczymy gdzie wyląduje w rl, w następnym sezonie, ale nieprzypadkowo raporty przed TD mówiły o zainteresowaniu nim ze strony contenderów, w tym rl Lakers. Oj, już widzę te historie opisywane przez Ciebie jaki jest świetny, gdybyś go miał w składzie. 

7. W sprawie McLaughlina to sam pisałeś po poprzednim sezonie, że odrzuci PO i sprawdzi rynek, bo jest za dobry, żeby to PO podjąć. To, że ma sezon jaki ma to inna para kaloszy. W momencie, w którym go brałem to był fajny ruch, nie ponosząc jeszcze żadnych kosztów przy tym. 

8. Mason Jones dalej jest w NBA i zmienił w sumie Organizację na znacznie bardziej ogarniętą. Swoje 5 minut w tym sezonie miał i coś zdążył pokazać. Jeszcze przyjdzie czas ocenić co z niego będzie. Za to mogę pozdrowić Szanownego Pana Karima Mane, którego tak mocno hajpowałeś, a który, no właśnie, co teraz robi? 

9. Za wyrazy uznania dotyczące wymiany Gallinariego wypada podziękować. 

4 godziny temu, tangiers napisał:

Widzisz @Braveheart22 trzeba bylo zakasac rekawy i zorganizowac tak ladny deal jak ten ponizej. Pierwszy milion trzeba ukrasc. Pozniej mozna sie rozsiasc i oceniac kto jest w ukladzie, a kto nie. 

33 Lakers - Kings

LAL out : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021

LAL in : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC out : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC in : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021
 

Ta historia to dopiero jest shame :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

 Osobiście nie widzę nic złego w oddaniu gorszego gracza za lepszego no chyba, że ten gracz jest ikoną klubu. Gobert takową nie był. Ale nawiązując do pierwszego to uważam Lillarda za lepszego gracza niż PG13 i mam do tego pełne prawo. Chłop od kilku dobrych lat jedzie na opinii z playoffs z czasów Indiany. Owszem, miał kilka fantastycznych okresów jak na przykład OKC 2018 pre-allstar gdzie był w top3 MVP i DPOTY race. Również ostatni okres ma bardzo udany, ale ja się już dwa razy na niego dałem nabrać. Raz jak Ingles zrobił z niego swojego ratlerka ale spoko, wtedy to jeszcze sobie tłumaczyłem tym, że przecież mieliśmy all-D Melo w składzie, ale przy drugim podejściu w barwach Thunder gdzie na obronie Portland ( sic! ) zrobił 31% za trzy, będąc, no takim se w obronie, a później tłumaczenie, że bark. No sorry. 

Obiecuję to wszystko odszczekać jak Paul George zrobi przynajmniej przyzwoity PO run, a nie, że go o mało nieopierzony Donicić ze scrubami nie odprawił w pierwszej rundzie. I jeszcze wracając do barku. Podobno na ostatnie playoffs w bubble już miał obie rączki sprawne. Skoro tak, to dlaczego na Dallas robił 27,5% za trzy przy TS i eFG poniżej 50%? Co tym razem? Jajko sobie obtłukł? 

Czy teraz jasno się wyraziłem dlaczego wolę Lillarda od PG13? Ksywa Pandemic P nie wzięła się z niczego. 

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld skąd to wziąłeś ze się nabijam ze zrobiłem kogoś w balona? 3 raz już tłumaczyłem, napisze po raz 4- kwestia buyoutow była u nas poruszana na forum i Karpik tłumaczył jak to działa (jakiś rok, może 1,5 temu chcesz to sobie poszukaj) dodając, ze u nas nie wiemy z jakiej kwoty zrezygnował gracz podczas wykupu stad kwoty oferowane przez drużyny maja znaczenie dla jego stanu konta- stad utkwiło mi to w głowie i stad taka a nie inna oferta dla KCP od Minnesoty. 
 

Pisanie, ze ja kogoś tu wyruchalem jest obrażaniem mnie i Minnesoty. 
 

@ignazz ja tam nie czuje się, żebym kogokolwiek obrażał od dawien dawna, ani nie używam żadnych personalnych wycieczek tez od dawien dawna, stad nie za bardzo wiem co miałbym stracić na tej farsie która tutaj wczoraj się odjanuarowała:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

@Eld skąd to wziąłeś ze się nabijam ze zrobiłem kogoś w balona?

 

19 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ej serio ktoś nie wiedział ze te 3 mln to nie jest dodatkowy hajs tylko jest to cześć tych 20 mln ? :D Myślałem ze to oczywiste,

No to jak wiedziałeś, że oczywiste to dlaczego zataiłeś ten fakt przed głosującymi, a przytoczyłeś go dopiero po rozstrzygnięciu? Ja powyższe tak właśnie odebrałem. Mnie tam w balona nie nabiłeś bo ja akurat zagłosowałem na Lakers ale ten emotikon jest wielce wymowny.

A co do obrażania Soty. Tobie to całkiem nieźle idzie stosując takie praktyki. Keep it goin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

No to jak wiedziałeś, że oczywiste to dlaczego zataiłeś ten fakt przed głosującymi, a przytoczyłeś go dopiero po rozstrzygnięciu? Ja powyższe tak właśnie odebrałem. Mnie tam w balona nie nabiłeś bo ja akurat zagłosowałem na Lakers ale ten emotikon jest wielce wymowny.

A co do obrażania Soty. Tobie to całkiem nieźle idzie stosując takie praktyki. Keep it goin.

No stary :D ja używam xD jako przecinków czasami, serio jeśli odebrałeś to jako nabijanie to beka :D 

Już w poście wyżej wyjaśniłem skąd się to u mnie wzięło i byłem przekonany ze jest to zrozumiałe dla większości, pisałem nawet odpowiedz Fluberowi na jego zapytanie ale coś mnie wybiło z rytmu i o tym zapomniałem :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

No stary :D ja używam xD jako przecinków czasami, serio jeśli odebrałeś to jako nabijanie to beka :D 

Już w poście wyżej wyjaśniłem skąd się to u mnie wzięło i byłem przekonany ze jest to zrozumiałe dla większości, pisałem nawet odpowiedz Fluberowi na jego zapytanie ale coś mnie wybiło z rytmu i o tym zapomniałem :) 

 

Każdy odebrał po swojemu.

A tak w ogóle to nie chce mi się już na ten temat gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.