Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem wprowadzać do arkusza wszystkie wymiany wraz z pickami, wszystkich zwolnionych i podpisanych waiverów.

Wszystkich, bez wyjątku, proszę o sprawdzenie poprawności czy wszystko jest ok. Gdyby nie to albo tu mnie oznaczać, albo na PM. Brak oznaczenia = brak poprawy.

Dodatkowo:

  • 76ers - @Tecu - 13 zawodników, brak jednego
  • Lakers - @january - 13 zawodników, brak jednego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld można wiedzieć o jaka mniej więcej kwotę zmniejszy mi się Alize Johnson? I to zmniejszenie bedzie rozdzielone tez na przyszłe lata dead salary czy tylko w tym?

Ronnie pisałem o tym niejednokrotnie. Odliczeniami od kontraktów i wyliczaniem dokładnych kwot zajmuje się @Alonzo, a nie ja. Finalny wynik finansowy natomiast liczony jest przez @januaryego na koniec RS. 

Do nich w tej materii kierujcie proszę pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, january napisał:

Ja na ten moment nic nie ruszam jak coś, swoje tylko finanse wprowadziłem by zrobić test czy działa.

Bo buyouty, by się nie powtarzać musi całe 1 osoba zrobić :) Jak będą zrobione buyouty, to reszta to pikuś.

Ale Ty robisz buyouty. Masz już wszystkich do dead money przeniesionych. Ogólnie finanse to zawsze była, jest i będzie Twoja brocha jako twórcę tego systemu. Jak próbowałem się tego nauczyć to po 5 minutach miałem ochotę zrobić 'delete all'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @Braveheart22 trzeba bylo zakasac rekawy i zorganizowac tak ladny deal jak ten ponizej. Pierwszy milion trzeba ukrasc. Pozniej mozna sie rozsiasc i oceniac kto jest w ukladzie, a kto nie. 

33 Lakers - Kings

LAL out : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021

LAL in : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC out : Gay, Scott, Tolliver, McDaniels, Afflalo
SAC in : Deng, Parsons, Burke, Satoransky, MWP, 2019 WIZ 1st (1-14 protected do 2021 roku, jak nie to WIZ 2022 2nd & WIZ 2023 2nd), WIZ 2017 2nd, DEN 2018 2nd, MIA 2017 2nd (41-60 protected or unprotected in 2018), right to swap 1st round picks in 2019, 2020, 2021
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Też na początku kradłeś, ale na szczęście później totalnie spieprzyłeś obudowę Doncicia:)

Przeciez ja tankowalem przez pierwsze 1.5 roku, a ty zbudowales franczyze na trejdzie z wirtualnym bratem Shevca, w czasach gdzie Rada nie blokowala deali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jak pick Nets (#3 chyba?) w drafcie mocarnym 2018 uzyskałeś to już zapomniałeś :) 

To, że potem to zjebałeś oddając go z Bogdanoviciem za Dipo to już Twój błąd, który Doncić zapamięta podczas offseason 2025 lub 2026 :D 

Ale ten deal nawet nie stoi blisko twoich tradow z Mozgovem, Dengiem. Oddales srodek szachownicy. Nie wiem czy warto w to brnac.

Do momentu glosowania na KCP twoi Lakers to bylo zlote dziecko begmowskiej 3 RP. Exension z promocji, grube FA signigs, silni Lakers w realu. 

Teraz zostales raz skrzywdzony i szukasz spiskow na sile. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tangiers napisał:

Ale ten deal nawet nie stoi blisko twoich tradow z Mozgovem, Dengiem. Oddales srodek szachownicy. Nie wiem czy warto w to brnac.

Do momentu glosowania na KCP twoi Lakers to bylo zlote dziecko begmowskiej 3 RP. Exension z promocji, grube FA signigs, silni Lakers w realu. 

Teraz zostales raz skrzywdzony i szukasz spiskow na sile. 
 

January od ponad tygodnia czepia się czego może, od kiedy zrozumiał wtopę i sportowa i wizerunkowa po trade Russella. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin mnie nie było więc czy ktoś może mi powiedzieć czy beksa z Kalifornii przestała już wbijać gm-om do głowy jaka jest ofiarą spisku której trzeba zadoscuczynic w głosowaniach w play-offs, czy to jeszcze trochę potrwa? 😕

o! Nawet widzę że tryb "jak nie będziecie na mnie zawsze głosować to nic nie bede robił w grze" już się załączył:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Parę godzin mnie nie było więc czy ktoś może mi powiedzieć czy beksa z Kalifornii przestała już wbijać gm-om do głowy jaka jest ofiarą spisku której trzeba zadoscuczynic w głosowaniach w play-offs, czy to jeszcze trochę potrwa? 😕

o! Nawet widzę że tryb "jak nie będziecie na mnie zawsze głosować to nic nie bede robił w grze" już się załączył:) 

Ta beksa z Kalifornii ma już jeden sukces! Zmniejszył jednym prostym trikiem liczbę radnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ty to się cieszyć powinieneś z potencjalnego zniknięcia systemu finansowego, bo po rozwaleniu 1 teamu finansowo zwiałeś, a teraz też coś już ostatnio zacząłeś przebąkiwać o odejściu kiedy w końcu zajarzyłeś, że na słaby borderline PO team wydajesz tyle, że wbijasz Hornets umowami przepłaconych bolców na twardy hardcap na lata, co bardzo szybko po odejściu latem za free Warrena, Grahama i Kennarda zaczęłoby być odczuwalne.

Przejrzałeś mnie na wylot:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.