Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ruch Philly z Whitem,  2way starter z waznej pozycji za 2nd roundery. 

Do multiwaya Bucks mam mieszane uczucia, najlepszym zawodnikiem w wymianie jest dla mnie Gallo, choc tu chyba jest ten sezon, ktory spedzi na mikrourazach - jest po 2 w miare zdrowych sezonach, a to i tak sporo dla niego. Bucks poszerzyli rotacje, ale tutaj glebi raczej sie nie docenia, wiec za duzo ten ruch raczej nie zmieni. 1st troche ratuje sytuacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Też chodzi o ten. Nie wszystko było wprowadzone do regulaminu i Evitacre ogarnął wedle nieaktualnego (np luxury to nie 120 %sc) w kwestiach niektórych regulaminu, plus z 1 interpretacja wskaźnika 100% SC zmienionego na ten rok tylko do wydatków - czego w ogóle nie ma w regulaminie przecież.

Przypomnienie takie od nowego ogarnietego usera, jak dużo trza regulaminie pizmieniac i ponaprawiac błędy. Ale nie ma to nigdy czasu i ochoty.

Na razie to lepiej ten deal cofnąć cały. Jak będę miał dostęp do arkusza to spokojnie po południu z Evitacre usiądę i udzielę mu wszystkich informacji, bo dopiero wtedy będzie mógł podejmować decyzje z pełną wiedzą.

Jak coś- spoczko biorę winę tu na siebie na klatę. Ale nikt inny się w finanse jak dotąd bawić nie chciał...

 

W takim razie skoro Ty czuwasz nad finansami napisz to jak trzeba i albo sam tam wklej albo wyślij do mnie i ja to zrobię. Evit ma jeszcze dwa ruchy na tapecie więc można schodzić dalej tylko dobrze wiedzieć gdzie jest bezpieczny poziom. Liczę na Ciebie w tej kwestii więc jak możesz rzeczywiście popołudniu nad tym usiąść to było by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Szulim napisał:

Myśle że nie ma na co czekać skoro miejsce się zwalnia z Cooka

Uta out: White

Uta in: 2nd Atl 21, 2nd Min 22, 2nd Chi 24 + Jeffries + Smailagic

76ers out: 2nd Atl 21, 2nd Min 22, 2nd Chi 24 + Jeffries + Smailagic

76ers in: White

@Tecu

 

51 minut temu, Tecu napisał:

Potwierdzam

Anuluję ten deal - nie przechodzi. 

Rada zatwierdzała go bez Jeffriesa.

Jeżeli to nieporozumienie wynika z błędu @Szulim - deal przechodzi bez Jeffriesa;

Jeżeli to @Tecu jako doświadczony GM dopuścił się tak haniebnego procederu to Rada podejmie decyzje po konsultacji i ustaleniu wszystkich faktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

 

Anuluję ten deal - nie przechodzi. 

Rada zatwierdzała go bez Jeffriesa.

Jeżeli to nieporozumienie wynika z błędu @Szulim - deal przechodzi bez Jeffriesa;

Jeżeli to @Tecu jako doświadczony GM dopuścił się tak haniebnego procederu to Rada podejmie decyzje po konsultacji i ustaleniu wszystkich faktów. 

hmm, ależ pisałem że biorę ich obu żeby salary się zgodziło - to raczej kosmetyka niż jakiś haniebny czyn ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

 

Anuluję ten deal - nie przechodzi. 

Rada zatwierdzała go bez Jeffriesa.

Jeżeli to nieporozumienie wynika z błędu @Szulim - deal przechodzi bez Jeffriesa;

Jeżeli to @Tecu jako doświadczony GM dopuścił się tak haniebnego procederu to Rada podejmie decyzje po konsultacji i ustaleniu wszystkich faktów. 

Cały czas było z Jeffriesem, inaczej nie przechodzi. Nie było to specjalnie z pewnością, proszę bez insynuacji. Coś to zmienia? Przecież to spadający minimalny kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jak to żenujące oferty? Przecież to przede mną ostrzegacie wszystkich po dołączeniu do gry

Z mojej strony po już dość długim stażu, to te ostrzeganie przed Tobą to wygląda na scam jakiś.

Prawda jest taka, że Ty zawsze nowym userom pomagasz bezinteresownie, doradzasz najlepsze opcje, często dogadujesz w ich imieniu rózne wymiany etc, i to powoduje, że nowi userzy aż sami chcą się zapisać do spółdzielni, skoro widza taki przykład bezinteresownej, szczerej i życzliwej pomocy.

A to jest niestety nie na rękę rekinom, co by się chcieli rzucić na nowicjuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mac napisał:

Z mojej strony po już dość długim stażu, to te ostrzeganie przed Tobą to wygląda na scam jakiś.

Prawda jest taka, że Ty zawsze nowym userom pomagasz bezinteresownie, doradzasz najlepsze opcje, często dogadujesz w ich imieniu rózne wymiany etc, i to powoduje, że nowi userzy aż sami chcą się zapisać do spółdzielni, skoro widza taki przykład bezinteresownej, szczerej i życzliwej pomocy.

A to jest niestety nie na rękę rekinom, co by się chcieli rzucić na nowicjuszy.

Nie no bez ironizowania @mac, ja zostałem wydymany przez @Qcin_69 ledwo 24h po dołączeniu na dealu Noela, co wlokło się za mną cały sezon i z Leuerem (a powinienem dostać wtedy McLemorea i pewnie jakiś 2nd pick albo protekcja do mojego 1st) oddałem jeszcze kolejny 1st pick - a jak ostatecznie na tej wymianie wyjdę pokażą mi dopiero te swapy 1st picków, które mam z Bostonem w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie no bez ironizowania @mac, ja zostałem wydymany przez @Qcin_69 ledwo 24h po dołączeniu na dealu Noela, co wlokło się za mną cały sezon i z Leuerem (a powinienem dostać wtedy McLemorea i pewnie jakiś 2nd pick albo protekcja do mojego 1st) oddałem jeszcze kolejny 1st pick - a jak ostatecznie na tej wymianie wyjdę pokażą mi dopiero te swapy 1st picków, które mam z Bostonem w przyszłości. 

Głupoty piszesz :) wziąłem wówczas najgorszy kontrakt gry na siebie a Ty poluzowałem salary + dostałeś Cody Zellera, na którego zawsze chcieć miał CambyGOAT, to ze nie potrafiłeś go potem odpowiednio mu oddać nie ma nic wspólnego z dymaniem z mojej strony, bo przejęcie wówczas 3 lat Noela po 20 mln za sezon jak był poza NBA to jest chyba nic w stosunku do picku spoza loterii :) Starczyło przycisnąć Cambyego z tym Zellerem i byś miał perfect deal :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Nie no bez ironizowania @mac, ja zostałem wydymany przez @Qcin_69 ledwo 24h po dołączeniu na dealu Noela, co wlokło się za mną cały sezon i z Leuerem (a powinienem dostać wtedy McLemorea i pewnie jakiś 2nd pick albo protekcja do mojego 1st) oddałem jeszcze kolejny 1st pick - a jak ostatecznie na tej wymianie wyjdę pokażą mi dopiero te swapy 1st picków, które mam z Bostonem w przyszłości. 

ja nie ironizuje.

Dzięki dobroci qcina masz np KATa i Buchera, więc serio bądźmy poważni, a trollowanie zostawmy na dział inne czy nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Głupoty piszesz :) wziąłem wówczas najgorszy kontrakt gry na siebie a Ty poluzowałem salary + dostałeś Cody Zellera, na którego zawsze chcieć miał CambyGOAT, to ze nie potrafiłeś go potem odpowiednio mu oddać nie ma nic wspólnego z dymaniem z mojej strony, bo przejęcie wówczas 3 lat Noela po 20 mln za sezon jak był poza NBA to jest chyba nic w stosunku do picku spoza loterii :) Starczyło przycisnąć Cambyego z tym Zellerem i byś miał perfect deal :D 

Nie, Qcin, spoko :P ja tam nie mam o to żadnych pretensji, tylko pisze jak było :) Nad zablokowaniem tego dealu zastanawiała się nawet Rada, tylko @MarcusCamby wsparł mnie, że Cody to jednak wzmocnienie. Deal byłby spoko, gdyby nie było w nim Jona Leuera , bo w efekcie wymiany schodziłem co prawda wtedy z podatku, ale problemu nie rozwiązywałem, a przenosiłem go po prostu na kolejny sezon. I jak ogarnąłem temat, to metodą domina zacząłem szukać kolejnej wymiany właśnie dla Leuera. 

Noel był wtedy na minimalnym (chyba częściowo gwarantowanym) kontrakcie w  rl Thunder i się tam na szczęście odnalazł - co faktycznie zmieniło jego postrzeganie . :) 

O oddawaniu Codiego ani myślałem - to jeden z moich ulubionych graczy i zazdroszczę Marcusowi, że jest u niego (w sumie ma teraz obu - i Codiego i Noela); Oddanie Codiego sezon temu to też był błąd, bo w konsekwencji nic mi to nie dało, a znów dopłacałem do nietrafionej inwestycji (bo u nas jak słusznie napisał @tangiers nie ceni się głębi składu)

8 minut temu, mac napisał:

ja nie ironizuje.

Dzięki dobroci qcina masz np KATa i Buchera, więc serio bądźmy poważni, a trollowanie zostawmy na dział inne czy nba.

KAT/Tatum to wymiana jeszcze z Dnc a nie ze mną :) 

Bouchera mam od Szulima a nie od Was - choć oficjalnie szedł do mnie z Soty, zatem sam nie trolluj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.