Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, cvbe napisał:

Ja tam jestem bardzo zadowolony z okienka - same wymiany win-win (u mnie zawsze takie - to co Qcin regularnie tylko pisze, u mnie okazuje się prawdą :D), potężne wzmocnienie zespołu, jeszcze pogłębienie składu, a na dodatek główni rywale w konferencji (poza Magic, tu moim zdaniem ciekawie się zadziało) albo cisza albo kosmetyka - to dobry prognostyk :)

Udane nauki pobrałeś mój Padawanie, cieszę się bo pokazujesz ze można budować nie tankując, nie płacząc ze za dużo wygranych Ci dano i zawsze w elegancki i rzeczowy sposób prowadząc rozmowy. 
 

Kolejny Adept Spółdzielni może opuścić rodzinne gniazdo i indywidualnie dryfować po wodach beGM, od DeRozana po Horforda, super robota, powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Udane nauki pobrałeś mój Padawanie, cieszę się bo pokazujesz ze można budować nie tankując, nie płacząc ze za dużo wygranych Ci dano i zawsze w elegancki i rzeczowy sposób prowadząc rozmowy. 
 

Kolejny Adept Spółdzielni może opuścić rodzinne gniazdo i indywidualnie dryfować po wodach beGM, od DeRozana po Horforda, super robota, powodzenia! 

Mówisz, że znosisz protekcję? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Udane nauki pobrałeś mój Padawanie, cieszę się bo pokazujesz ze można budować nie tankując, nie płacząc ze za dużo wygranych Ci dano i zawsze w elegancki i rzeczowy sposób prowadząc rozmowy. 
 

Kolejny Adept Spółdzielni może opuścić rodzinne gniazdo i indywidualnie dryfować po wodach beGM, od DeRozana po Horforda, super robota, powodzenia! 

wymysl w koncu cos sam

jak zwykle marna podrobka z ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

wymysl w koncu cos sam

jak zwykle marna podrobka z ciebie

Co Ty pierdolisz Ripley.

 

10 minut temu, cvbe napisał:

Mówisz, że znosisz protekcję? :D

Nigdy nie wyrzekam się swoich dzieci i zawsze im służę rada i pomocą, zwłaszcza ze nurty beGM są porywiste i łatwo w nich utonąć. 
Szalupe zawsze we mnie masz!

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 21:21, MarcusCamby napisał:

A co ty niby dałeś za tego Nance? Jeszcze sam dałeś jeden pick, a dostałeś trzy. 

Picki dostałem od Indiany nie z Utah. 

Jeśli dobrze rozumiem to jesteś jednym z tych, którzy zablokowali deal po Balla. 

Gratuluję - za rok Jazz oddadzą go free. Na szczęście Szulim wygląda na ogarniętego gościa więc Wasza ochrona nie powinna y bardzo mu przeszkadzać:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 18.12.2020 o 09:51, człowiek...morza napisał:

tragedia deal gsw jesli tu sie cos wiecej nie laczy

 

W dniu 18.12.2020 o 10:03, ozzy110 napisał:

@Tecu, ale proszę nie okradać innych GMów. Serio za Okongwu tylko roczna umowa Lavine'a? Co jeśli Zach podpisze za rok z kimś innym? Bardzo słaby deal

A poniżej staty Okongwu z tego sezonu. 

Season Age Tm Lg Pos G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% 2P 2PA 2P% eFG% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS
Career     NBA   16 1 9.9 1.3 2.3 .568 0.0 0.1 .000 1.3 2.3 .583 .568 0.6 0.9 .600 0.8 1.7 2.4 0.3 0.4 0.4 0.5 1.6 3.2
2020-21 20 ATL NBA C 16 1 9.9 1.3 2.3 .568 0.0 0.1 .000 1.3 2.3 .583 .568 0.6 0.9 .600 0.8 1.7 2.4 0.3 0.4 0.4 0.5 1.6 3.2

Jak tam to wam wyglądu z perspektywy czasu? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MMM2121 napisał:

 

 

A poniżej staty Okongwu z tego sezonu. 

Season Age Tm Lg Pos G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% 2P 2PA 2P% eFG% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS
Career     NBA   16 1 9.9 1.3 2.3 .568 0.0 0.1 .000 1.3 2.3 .583 .568 0.6 0.9 .600 0.8 1.7 2.4 0.3 0.4 0.4 0.5 1.6 3.2
2020-21 20 ATL NBA C 16 1 9.9 1.3 2.3 .568 0.0 0.1 .000 1.3 2.3 .583 .568 0.6 0.9 .600 0.8 1.7 2.4 0.3 0.4 0.4 0.5 1.6 3.2

Jak tam to wam wyglądu z perspektywy czasu? :) 

Pozytywnie, ale liczę na sowity kontrakt dla Zacha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Pozytywnie, ale liczę na sowity kontrakt dla Zacha ;)

Przewiduje, ze dam bardzo dobry kontrakt bo

1) nie mogę sobie pozwolić, by go stracić 

2) jest allstarem (jeszcze dość młodym wiec widzę miejsce na rozwój) 

3) inne drużyny dadzą mu dobre siano

4) Golden biją się o najwyższe cele, wiec nie będę żałował w imię kij wie czego. 
 

#kulturaorganizacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MMM2121 napisał:

Przewiduje, ze dam bardzo dobry kontrakt bo

1) nie mogę sobie pozwolić, by go stracić 

2) jest allstarem (jeszcze dość młodym wiec widzę miejsce na rozwój) 

3) inne drużyny dadzą mu dobre siano

4) Golden biją się o najwyższe cele, wiec nie będę żałował w imię kij wie czego. 
 

#kulturaorganizacji 

po co się szeroko rozwodzić. Nie chcesz go stracić, dajesz maxa, tyle w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

To nie jest max gracz i takie wpisy wyżej to naciąganie 

Rozumiem, ale 2 opcja w mocnym zespole, świeży allstar, dosyć młody jeszcze. Przy extension spoko, ale na FA nie zdziwię się jak ktoś mu u nas rzuci latem maxa albo bardzo blisko. Społeczność beGM odrzuciła 100/4 dla Oladipo ostatnio. To daje mocno do myślenia. W sumie to jestem ciekawy na ile go wyceniasz. Podzielisz się? :)

ps. Nikogo nie naciągam, tylko piszę co myślę. Jestem tylko 1/30 tej gry.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Collinsa? 100/4?

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

Rozumiem, ale 2 opcja w mocnym zespole, świeży allstar, dosyć młody jeszcze. Przy extension spoko, ale na FA nie zdziwię się jak ktoś mu u nas rzuci latem maxa albo bardzo blisko. Społeczność beGM odrzuciła 100/4 dla Oladipo ostatnio. To daje mocno do myślenia. W sumie to jestem ciekawy na ile go wyceniasz. Podzielisz się? :)

ps. Nikogo nie naciągam, tylko piszę co myślę. Jestem tylko 1/30 tej gry.

Dipo to było to naciąganie akurat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Sam będziesz miał chyba miejsce na 1 maxa, społeczność beGM liczy na lepsze pożytkowanie kasy niż dotychczasowe branie zwłok Winslowa bez dopłaty ;) 

dopłata była. I jakich zwłok? XD

No na jednego maxa mam, a jakby była potrzeba i dobrze pokombinuje to może nawet na dwa by się znalazło miejsce, a na jeden max + drugi kontrakt 20-25mln to na pewno. 

Zobaczymy ;)

2 minuty temu, ignazz napisał:

Poziom Collinsa?

Co? 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

dopłata była. I jakich zwłok? XD

No na jednego maxa mam, a jakby była potrzeba i dobrze pokombinuje to może nawet na dwa by się znalazło miejsce, a na jeden max + drugi kontrakt 20-25mln to na pewno.

Zobaczymy ;)

Co? 

Zach jest lepszy sportowo John dużo młodszy i bez kontuzji która Zach gdzieś tam zaliczył. To ze Collins jest niedoceniany to wiem. Zach ma teraz super prasę. I to słusznie. 

Kontrakt to wypadkowa różnych elementów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

Rozumiem, ale 2 opcja w mocnym zespole, świeży allstar, dosyć młody jeszcze. Przy extension spoko, ale na FA nie zdziwię się jak ktoś mu u nas rzuci latem maxa albo bardzo blisko. Społeczność beGM odrzuciła 100/4 dla Oladipo ostatnio. To daje mocno do myślenia. W sumie to jestem ciekawy na ile go wyceniasz. Podzielisz się? :)

ps. Nikogo nie naciągam, tylko piszę co myślę. Jestem tylko 1/30 tej gry.

Ja tam właśnie obstawiam(jeśli miałbym się zakładać), ze ktoś mu maxa rzuci xd No jest zajebisty, co tu dużo mówić, liczę na uwzględnienie tego przy bilansach. 
 

A co do głosujących to dali strasznie dupy z Dipo (w tym ja) on teraz zgarnie z 15 milionów u nas, jeśli będzie mial farta. W naszej grze są straszne sknery xd
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.