Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Bardzo dobra wymiana Rockets, gdy Nance wróci do gry :)

No Nance wyglądał w tym roku przekozacko. Chciał bym go znów w formie zobaczyć. Życzę Regisowi aby się tak stało.

5 minut temu, Regis napisał:

IND in: Jeff Green, Javonte Green

IND out: Looney, 2nd pick IND'23, 2nd pick IND'24, 2nd pick LAL'24 

UTA in: Looney, Terry, 2nd pick SAS'23, cash (full jaki można oddać) 

UTA out: Nance jr 

HOU in: Nance jr, 2nd pick IND'23, 2nd pick IND'24, 2nd pick LAL'24 

HOU out: Jeff Green, Javonte Green, Terry, 2nd pick SAS'23, cash 

@Szulim @RonnieArtestics

 

 

@Regis jak coś to edytuj sobie cash ( musisz podać dokładną kwotę ) na 5,417M. 200k Jazz ma od dobrodzieja CMa. Tym samym możesz puścić w tym roku jeszcze 200k do kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

No Nance wyglądał w tym roku przekozacko. Chciał bym go znów w formie zobaczyć. Życzę Regisowi aby się tak stało.

@Regis jak coś to edytuj sobie cash ( musisz podać dokładną kwotę ) na 5,417M. 200k Jazz ma od dobrodzieja CMa. Tym samym możesz puścić w tym roku jeszcze 200k do kogoś.

Lepiej byście tą drugą wymianę puścili:) 

A w zasadzie dalszą część tej, bo to jedna wymiana była. Normalnie bym tyle za Nance'a nie dał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby looney jest taki se w tym sezonie a Jeff green bedzie ważnym elementem Brooklyn w PO, taki gracz się przyda. Wg mnie Dopłaciłem jeden pick tutaj a dwoma pickami za zejście z salary w przyszłym roku  i luxury tax w tym, i jeszcze przy okazji wpadł javonte green który jako czwarty pg się przyda w razie kontuzji. Mam nieco lepszy fit, bo looney mi jest trochę zbedny przy turnerze grającym 35mpg

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w tamtym sezonie za Nancea byla kosmiczna, a teraz idzie za 2nd roundera i prospecta. Nie rozumiem tego ruchu Jazz. Nance jak nie w tym to w nastepnym sezonie sie przyda, nawet biorac pod uwage plan strategiczny ich nowego GMa. Taki kontrakt nikomu nie przeszkadza i jest bardzo ruchomy, a na pewno bardziej niz wynalazki typu 30/1+1 TO, ktore latem trzeba bedzie podpisac zeby wypelnic roster. 
 

Po stronie Rockets oczywiscie dobry ruch, ale ja juz przyzwyczailem sie do pochwal w ich kierunku. Teraz zobaczymy czy uda sie gdzies upchnac Porzingisa, na ktorego nie moge juz patrzec. 
 

Pacers mysle, ze mogli probowac wyciaganc Jamychala Greena, a nie Jeffa, ale nawet ten drugi Green jest im niezbedny. Jeff bedzie dostawal spore minuty w Nets, a watpliwe jest czy Looney dogra do konca sezonu. Walka o PO bedzie zaciekla do konca i pewnie zdecyduje 1 win, wiec lepiej nie opierac sie na zdrowiu Looneya.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz zrobiło porządek dosyć sprawnie i przytulając cash maja pod kontrola swoje przyszłe ruchy. Może brakowało cierpliwości ale trudno zaprosić do gry nowego GM aby przez rok przyglądał się z boku. Osobiście Ayton mógł pójść ciut drożej. Ale to zrozumiałe czyszczenie. Widziałem dużo gorsze. 

Teraz, MMM2121 napisał:

Tak czy inaczej lepiej było chyba poczekać, aż wróci po kontuzji, może drożej dałoby się go wtedy sprzedać 

Możliwe lub niemożliwe jak go usadzą na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Tak czy inaczej lepiej było chyba poczekać, aż wróci po kontuzji, może drożej dałoby się go wtedy sprzedać 

Tyle, że czekanie na zdrowego Larrego to trochę loteria. Szósty sezon w lidze, a on w żadnym nie zagrał więcej niż +67 meczów. W sumie to na +60 miał raptem trzy sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Aż jestemmciekaw dalszych ruchów Rockets, bo jednak 100mln już w salary na przyszły sezon + 2 maksy dla Beala i Adebayo pewnie będzie trzeba rzucić, co tam jeszcze ten Cyrulik przygotował, bo to chyba nie koniec :)

Chciałem jeszcze dowalić do salary Lonzo, ale mi nie pozwolili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.