Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

pomagam pro bono, ty oczekujesz zaplaty w zamian

wtedy byl dobrym rolesem

Czyli zaprzeczasz jakbyś prosił innych GMow o pisanie pozytywnie o Lee w kontaktach z Ignazzem i by przekonywali go ze jest assetem? Zaprzeczasz ze obraziłeś się na jednego z GMow który na zapytanie Ignazza czy nie chciałby przejąć Courtneya Lee za spadający kontrakt odpowiedział Ignazzowi, ze jeszcze tak mocno na głowę nie upadł żeby brać na siebie 25mln Courtneya Lee przez 2 lata bez lotto picku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czyli zaprzeczasz jakbyś prosił innych GMow o pisanie pozytywnie o Lee w kontaktach z Ignazzem i by przekonywali go ze jest assetem? Zaprzeczasz ze obraziłeś się na jednego z GMow który na zapytanie Ignazza czy nie chciałby przejąć Courtneya Lee za spadający kontrakt odpowiedział Ignazzowi, ze jeszcze tak mocno na głowę nie upadł żeby brać na siebie 25mln Courtneya Lee przez 2 lata bez lotto picku? 

nie wiem to było dawno i na pewno nie w ten kształt ktory sugerujesz.

 

xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Dotarliśmy do dokładnych zapisów rozmów i mamy screeny :D 

jest takie powiedzenie

kto screenami wojuje, od screenow ginie

i z tym cie pozostawie :D

a wszystkim powyzszym pomowieniom zaprzeczam i wnosze do adminow o usuniecie tych szkalujacych dobre moje imie postow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

a wszystkim powyzszym pomowieniom zaprzeczam i wnosze do adminow o usuniecie tych szkalujacych dobre moje imie postow

Przecież aby Twoje 'dobre imię' wróciło musiał bym wywalić pół forum w tym całe beGM do kosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

jest takie powiedzenie

kto screenami wojuje, od screenow ginie

i z tym cie pozostawie :D

a wszystkim powyzszym pomowieniom zaprzeczam i wnosze do adminow o usuniecie tych szkalujacych dobre moje imie postow

Wiadomo ze ich nie udostępnię :D ale na nastepny raz nie będziesz sobie wsadzał paluszka w pupkę pisząc o tym jak wielu Ci coś zawdzięcza xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wiadomo ze ich nie udostępnię :D ale na nastepny raz nie będziesz sobie wsadzał paluszka w pupkę pisząc o tym jak wielu Ci coś zawdzięcza xd 

zebym ja nie udostpenil zaraz scrrenow w ktorych szkalujesz @MarcusCamby @karpik @Sylvinho. @LONGER01

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Dobry ruch u konkurencji trzeba przyznać.

@Eld jeżeli Regis nie zaśpi to w Pacers tez się szykuje lekkie wZmocnienie ławki rezerwowych. 

Powodzenia życzę.

Regis z tego co wiem mocno pracuje nad multiwayem więc nie sądzę aby zaspał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.