Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Szulim napisał:

może to trochę droga Sama Hinke

Tą drogę obrało tak koło 3/4 grających GMów, także nic nowego. Stara bieda i nic ciekawego.

Tylko CambyGOAT Cię będzie jebał, ale spokojnie. Czołówka obecnej ligi jest zbudowana na tanku, bo to po prostu najłatwiejsza i najbardziej bezpieczna droga.

Wybierzesz z czołowymi pickami Trae Younga i Ziona, no to masz papiery na mocny team. A jak wybierasz z czołowymi pickami Garlanda i Bitadze to tankujesz dalej. Proste.

Niektórzy tankują po pięć lat czekając na wreszcie jakiegoś sensownego franchise playera, także nie zaskoczyłeś niczym nowym.

9 godzin temu, shevcu napisał:

Ja chciałem DLo i Ingrama a Camby chyba rozmów nie prowadzil

Jak nie prowadził?

Akurat w jego sprawie to pisałem do 90% GMów i wiem jedno. Nikt nawet nie był blisko twojej oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Wiem;) ale wolałem iść po lepszego gracza, koniec półśrodków na ten sezon, bo to może być last dance LeBrona.

Imho ten sam tier, osobiście lubię bardziej tego drugiego (i miałbyś go pewnie na dłużej lub jako dalszy asset, bo umowa dosyć rozsądna), ale to już wiadomo, kwestia potrzeb i gustu :)

9 minut temu, january napisał:

Nie ma co w tył patrzeć w beGM, owszem nie przewidziałem kumulacji - fatalnego okresu kilku gier DLO, jego kontuzji i gry bez KATa. Trudno:)

Ciekawe co tam Ozzy dalej kombinuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprowadzenie Capeli to dużo większy game changer niż sprowadzenie Aytona, jeśli idzie o walkę o mistrzostwo.

Także bardzo dobrze wstępnie wygląda dla mnie ten deal Lakers, bo dostali i gracza do walki o mistrzostwo i fajny pick na przyszłość. Także gratulacje dla @january

Nie do końca rozumiem gambling z Russellem Pistons, skoro jest tam Morant. Niby Russell miał teraz wyjątkowo niskie trade value, a ciągle ma u Nas fajny kontrakt, ale w sumie to Pistons i tak położyli solidną paczkę i nie do końca wiem jaki tam jest dalszy pomysł na ten zespół.

Być może jednak zbyt lekką ręką oddałem pick Pistons 2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Mówimy o grze, gdzie wyniki opierają się o głosowania innych. Trzeba się było w tym kontekście dostosować.

glosowanie bylo takie, ze zdobyles mistrzostwo.

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

Akurat w jego sprawie to pisałem do 90% GMów i wiem jedno. Nikt nawet nie był blisko twojej oferty :)

moja oferta dla shevcu byla duzo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Moim zdaniem sprowadzenie Capeli to dużo większy game changer niż sprowadzenie Aytona, jeśli idzie o walkę o mistrzostwo.

hiperbolizujesz z tym duzo wikeszym game changerem, ale owszem, capela dla lakers to wieksze wzmocnienie niz ayton dla wolves

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Sporo zachwytów dla @Principe, ale wrzucę łyżkę dziegciu do tego miodu.

Rok tankowania Fox po wzięciu extension może przeboleć, ale po drugim takim sezonie to ruszę z mocną inkwizycją Trade Request.

Jako agent Foxa czuje się zniesmaczony i odnoszę wrażenie, że GM osłabia zespół.

Jako agent czy jako GM? ;)

A skąd pomysł, że spadający po sezonie Capela osłabia zespół na przyszły sezon? (Bo rozumiem, że o przyszły sezon chodzi) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Tą drogę obrało tak koło 3/4 grających GMów, także nic nowego. Stara bieda i nic ciekawego.

Tylko CambyGOAT Cię będzie jebał, ale spokojnie. Czołówka obecnej ligi jest zbudowana na tanku, bo to po prostu najłatwiejsza i najbardziej bezpieczna droga.

Wybierzesz z czołowymi pickami Trae Younga i Ziona, no to masz papiery na mocny team. A jak wybierasz z czołowymi pickami Garlanda i Bitadze to tankujesz dalej. Proste.

Niektórzy tankują po pięć lat czekając na wreszcie jakiegoś sensownego franchise playera, także nie zaskoczyłeś niczym nowym.

Jak nie prowadził?

Akurat w jego sprawie to pisałem do 90% GMów i wiem jedno. Nikt nawet nie był blisko twojej oferty :)

A to może z cm pomyliłem. Mi tam ogólnie wychodzi na razie ze zamieniłem klan Bridgesow i White którego sam bym pewnie nie wybrał na Goberta i Saricia. Także ostatecznie tez jestem zadowolony :) dsj i bamba strasznie mnie zawiedli na poziomie NBA, tylko stanley i jodu Jackson mocniej mnie oszukali ...

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

glosowanie bylo takie, ze zdobyles mistrzostwo.

moja oferta dla shevcu byla duzo lepsza

Dlatego nasza trójka ostatecznie zadowolona

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Sporo zachwytów dla @Principe, ale wrzucę łyżkę dziegciu do tego miodu.

Rok tankowania Fox po wzięciu extension może przeboleć, ale po drugim takim sezonie to ruszę z mocną inkwizycją Trade Request.

Jako agent Foxa czuje się zniesmaczony i odnoszę wrażenie, że GM osłabia zespół.

Tu byłbym ostrożny bo w Kings jest jak jest i Fox nie ma jakiś przypadków z gm. Do tego powoli Boston ma gm który chyba chce być tu dłużej bo nad ta organizacja jest fatum. Te ciagle zmiany sprawiły ze zespół poszedł w dół ale 3-4 rok doza może być tutaj już ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Sporo zachwytów dla @Principe, ale wrzucę łyżkę dziegciu do tego miodu.

Rok tankowania Fox po wzięciu extension może przeboleć, ale po drugim takim sezonie to ruszę z mocną inkwizycją Trade Request.

Jako agent Foxa czuje się zniesmaczony i odnoszę wrażenie, że GM osłabia zespół.

No a jak Ci się podoba przebudowa Thunder? Finanse posprzątane, tankowania nie było, a teraz atakujemy playoffs. 

Przydały by się jakieś słowa otuchy a nie tylko lajki za to że wymiany wprowadzam 🙄.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

No a jak Ci się podoba przebudowa Thunder? Finanse posprzątane, tankowania nie było, a teraz atakujemy playoffs. 

Przydały by się jakieś słowa otuchy a nie tylko lajki za to że wymiany wprowadzam 🙄.

Malo razy Cię ostatnio chwalilem Don Eld? 

Czy to za sprowadzenie Brogdona w bardzo dobrej cenie czy teraz za kolejny deal z Juancho? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Malo razy Cię ostatnio chwalilem Don Eld? 

Czy to za sprowadzenie Brogdona w bardzo dobrej cenie czy teraz za kolejny deal z Juancho? 

Generalnie to jestem dość zadowolony ze swojej przebudowy. Już kombinuję jaki by tu next step zrobić w lato aby podskoczyć wyżej, ale FA trochę takie sobie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Generalnie to jestem dość zadowolony ze swojej przebudowy. Już kombinuję jaki by tu next step zrobić w lato aby podskoczyć wyżej, ale FA trochę takie sobie jest.

A moze warto pomyslec o jakies stabilizacji i zgraniu?

Tzn taka idea, u nas w Minny zawsze myslimy jak zmaksymalizowac obecny sklad i ich gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mac napisał:

A moze warto pomyslec o jakies stabilizacji i zgraniu?

Tzn taka idea, u nas w Minny zawsze myslimy jak zmaksymalizowac obecny sklad i ich gre.

Core jest ustabilizowany. SGA, Powell, OG, Nurkić grają u mnie już drugi rok. W tym roku udało mi się przynajmniej jeden solidny element do niego dołożyć w postaci Brogdona. W lato na dłużej pewnie zagości jakiś s5 center. Nie wiem jeszcze kto to będzie bo konkurencja nie zamierza spać ale są trzy nazwiska + RFA Bam którymi mam zamiar się zainteresować na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Core jest ustabilizowany. SGA, Powell, OG, Nurkić grają u mnie już drugi rok. W tym roku udało mi się przynajmniej jeden solidny element do niego dołożyć w postaci Brogdona. W lato na dłużej pewnie zagości jakiś s5 center. Nie wiem jeszcze kto to będzie bo konkurencja nie zamierza spać ale są trzy nazwiska + RFA Bam którymi mam zamiar się zainteresować na tej pozycji.

a co z randlem lol?

gosc jest twoim najlepsym zawodnikiem 

wtf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a co z randlem lol?

gosc jest twoim najlepsym zawodnikiem 

wtf

 

Pisałem o s5 centrze, nie o PF z którego to Randle do końca sezonu się nie ruszy. Do Randle podchodzę bardzo ostrożnie bo nie wiem co komu może do głowy strzelić i jak zobaczę jakieś 120/4 to trzeba będzie spasować. Jest bdb graczem, ale nie na takie pieniądze. Naturalnym jest, że bardzo chciał bym go zatrzymać ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. 

Gorące lato mi się szykuje. Randle, Powell i Nurkić mają player option. Raczej no brainer, że cała trójka zrezygnuje z opcji. Dobrze, że kasa na nich jest choć ani mi w głowie obiecać, że całą trójkę zobaczymy w przyszłym sezonie ponownie w Thunder bo to w tym momencie nie zależy tylko ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.