Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Szulim napisał:

widać że mało mnie znasz :D  przykładowo od 2015 roku prowadzę niezmiennie drużynę w FBX2 na której też zrobiłem tank przez 2 lata, potem 2 lata walczyłem i mistrza, a teraz znowu walczę o picki - generalnie formuła wieloletnich lig jest dla mnie bardzo interesująca i ciekawa ;) 

cieszy mnie to i zycze Ci dlugoletniej kariery. 

niemniej podchodze sceptycznie, nowi nudzą się gdy o nic nie walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

cieszy mnie to i zycze Ci dlugoletniej kariery. 

niemniej podchodze sceptycznie, nowi nudzą się gdy o nic nie walczą.

ponownie :D mało mnie znasz - mnie bardziej jara walka o picki i scouting niż sama walka o misia - to jest zdecydowanie ciekawsze (przynajmniej dla mnie) 

na walkę o misia przyjdzie czas - teraz chcę skupić się na tankowaniu, graniu młodzieżą, zbieraniem picków i wyciąganiem assetów i młodych rookasów - to mnie cieszy ;)

niestety może to trochę przypominać profil Philly z czasów The Process, gdzie lepsi gracze będą w częstszej rotacji w wymianach, ale cóż - nie zamierzam blokować minut nikogo kto chce się wypromować i pomóc mi w planie długoterminowym :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Nie wiem po co w tej wymianie jest CLippers Blazers czy Wizards bo w ich przypadku to wygląda tylko na mieszanie łyżeczką. Sportowo i finansowo są chyba w tym samym miejscu co byli

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że pozyskuje fajnego 6th mana na rozsądnym kontrakcie za weterana na spadającej umowie, z którym nie wiążę przyszłości. Jest to ruch już pod kątem budowy zespołu na przyszły sezon. Ten rok mam przejściowy, liczy się wybór w drafcie, ale powoli już trzeba myśleć o następnym sezonie i to właśnie robię. 

Dedmon to tylko nieistotny szczegół. W niczym mi nie przeszkadza. Jak ktoś mu da jeszcze szansę w rl NBA to na 14-15 zawodnika się nadaje, jeśli nie to latem, jak będzie taka potrzeba, spokojnie go zrzucę. 

Pojawiła się fajna okazja, w normalnych warunkach nie byłoby szans po takiej cenie dostać Rossa. Jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Lakers-Celtics-Pistons

LAL out: D'Angelo Russell, Glenn Robinson III, Meyers Leonard, LAL/SAC/MEM/HOU '21 1st worst, PHI '22 1st (1-14 protected if not PHI '23 2nd), MIL/DEN/OKC '23 1st worst.

LAL in: Clint Capela, Svi Mykhailyuk, DET '27 1st, DET '22 2nd, DET '24 2nd, MIL '26 2nd, NYK '27 2nd.

BOS out: Clint Capela.

 BOS in: Rodney Hood, Meyers Leonard, LAL/SAC/MEM/HOU '21 1st worst, PHI '22 1st (1-14 protected if not PHI '23 2nd), MIL/DEN/OKC '23 1st worst.

DET out: Rodney Hood, Svi Mykhailyuk, , DET '27 1st, DET '22 2nd, DET '24 2nd, MIL '26 2nd, NYK '27 2nd

DET in: D'Angelo Russell, Glenn Robinson III.

@Principe @ozzy110

Przez Pana oznaczonego na czerwono wymiana nie przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Jak jesteś w 100% pewien że on już do Bostonu po 1 FA i drugim transferze nie może trafić to daj znać, zmienię ten detal.

Eld gada głupoty, deal jest ok, możesz już na spokojnie uprawiać propagandę. Napisałbym, że nikt nie łyknie Capeli top3 centra, ale ostatnie wydarzenia pokazują, że ludzie łykają wszystko jak pelikany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw czy jest w tej grze gracz, który został wyruchany bardziej niż Dlo? 
Najpierw c***owy kontrakt, gdzie jakby rok poczekał dłużej to by pływał w szeklach. 
No ale jednak dostał obietnice NTC, ale No wiadomo c*** z nią xd No i na samym końcu trafia do Detroit.

To powinna być przestroga dla innych fa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, january napisał:

Nie karpik, bardzo bym jednak prosił o brak takich dalszych akcji w przyszłości, że sobie wyrzuciłeś swobodnie dwa słowa z środka mojego zdania i podajesz, że takie coś niby napisałem. Jednak zachowaj minimum przyzwoitości.

Bo naprawdę rzadko już tu piszę, a dokładnie takie kurewskie akcje jak ta powyżej (grube manipulowanie z Twojej strony, by to co chcesz umieścić w głowach głosujących zostało) bardzo zniechęcają do jakichkolwiek postów.

Ktoś chyba nie w humorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, karpik napisał:

Ktoś chyba nie w humorze.

A dziwisz sie?

Jeden z Jego ulubionych zawodnikow ever, pewno wymiana nie byla lekka, a dodatkowo czyta uzywanie innych gmow na ten temat.

Pozyskanie Capeli rozumiem, ten sam gracz co Dwight z Minny - niby nie super fit pod Lebrona, ale taki gracz bardzo przydatny na serie z Nuggets i obrone Joka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LONGER01 napisał:

Akurat dzisiaj ta wymiana? Russell przypłaci to depresją. W dniu urodzin dowiedział się że musi opuścić LA i grać w Detroit. Po sześciu latach gry, po specjalnej obniżce na którą się zgodził żeby Lakers mogli sie dalej wzmacniać, po mistrzostwie. ☹️

618487322-1.jpg

Kultura Organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.