Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to dajcie znać.

 

#24 Nets - Jazz

BKN out : T.Booker

BKN in : Diaw, 2018 1st (UTA/TOR less favorable), 2017 2nd (UTA/NYK/GSW/DET 3rd favorable)

UTA out : Diaw, 2018 1st (UTA/TOR less favorable), 2017 2nd (UTA/NYK/GSW/DET 3rd favorable)

UTA in : T.Booker

 

 

Nie ma rozbieżności, ale ten pick to i tak będzie gdzieś w okolicach 22-25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma rozbieżności, ale ten pick to i tak będzie gdzieś w okolicach 22-25.

 

 

Taki niski ???  byłem przekonany że to będzie wysoki pick (I to był mój główny cel wymiany) z Utah. Tak wiem , nieznajomość tematu , laictwo nazywajcie to jak chcecie.

 

No ale nie chcę wyjść teraz na kogoś  bez honoru. Po prostu jestem nowy i aż tak w tych wymianach pickowych się nie odnajdywałem. Teraz już rozumiem je coraz lepiej. Byłem pewny, że to będzie wysoki pick i głównie dlatego oddałem CJ-a ale tak jak mówię,  mój błąd i frycowe. Rozumiem, że wymiany cofnąć się nie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki niski ???  byłem przekonany że to będzie wysoki pick (I to był mój główny cel wymiany) z Utah. Tak wiem , nieznajomość tematu , laictwo nazywajcie to jak chcecie.

 

No ale nie chcę wyjść teraz na kogoś  bez honoru. Po prostu jestem nowy i aż tak w tych wymianach pickowych się nie odnajdywałem. Teraz już rozumiem je coraz lepiej. Byłem pewny, że to będzie wysoki pick i głównie dlatego oddałem CJ-a ale tak jak mówię,  mój błąd i frycowe. Rozumiem, że wymiany cofnąć się nie da ?

 

Imho, jeśli nikt nie ma nic przeciw, to możemy uznać, że dostałeś od sprzątacza w United miotłą po głowie i zrozumiałeś, że robisz głupotę i polecciałeś na lotnisko do CJa z kwiatami, jak Wąski z Siarą czekający na Moralesa. POD WARUNKIEM, ŻE NASTĘPNYM RAZEM SIĘ 2 RAZY ZASTANOWISZ.

 

Dopiero dołączyłeś, jest dość ciepły okres FA i dużo się dzieje + Twoje wypowiedzi wskazywały, że naprawdę nie miałeś zielonego pojęcia co robisz. Jak zabranie dziecku lizaka.

 

No ale to moje zdanie tylko

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę jednak jeszcze raz ten cytat wrzucić, bo Gay to mistrz ciętej riposty :D

 

 

"Biyombo told me, 'This is my house,'" Gay said after the Grizz beat the Bobcats 85-80 late last week. "I told him, 'You have seven wins. It's everybody's house.'"

Czyli co?

 

a221b1288814a40cce1f69aa3d8777bc4cc51b8a

 

Ja jestem za, bo to jest gwałt z pobiciem. W dodatku w biały dzień.

 

Decyzja MJa, ale ja tam nie wiem...

 

C_M też wyżyłował LAFa za Melo

 

Ty ostro zdarłeś skórę z Dnc za Foxa

 

jeden precedens może stworzyć lawinę

 

ale Timi ewidentnie był w błędzie no i deal jest faktycznie tego rodzaju, że chyba nikt  z nas by go nie klepnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho, jeśli nikt nie ma nic przeciw, to możemy uznać, że dostałeś od sprzątacza w United miotłą po głowie i zrozumiałeś, że robisz głupotę i polecciałeś na lotnisko do CJa z kwiatami, jak Wąski z Siarą czekający na Moralesa. POD WARUNKIEM, ŻE NASTĘPNYM RAZEM SIĘ 2 RAZY ZASTANOWISZ.

 

Dopiero dołączyłeś, jest dość ciepły okres FA i dużo się dzieje + Twoje wypowiedzi wskazywały, że naprawdę nie miałeś zielonego pojęcia co robisz. Jak zabranie dziecku lizaka.

 

No ale to moje zdanie tylko

Tylko pomyśl w jakim położeniu to teraz stawia MJ1. Ma prawo do tego by powiedzieć, sorry Panowie deal przyklepany, albo może być wspaniałomyślny ale stracić.

Jak Ronnie się pomylił to nikt wspaniałomyślny nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja MJa, ale ja tam nie wiem...

 

C_M też wyżyłował LAFa za Melo

 

Ty ostro zdarłeś skórę z Dnc za Foxa

 

jeden precedens może stworzyć lawinę

 

ale Timi ewidentnie był w błędzie no i deal jest faktycznie tego rodzaju, że chyba nikt  z nas by go nie klepnął

Tylko Timi jest nowy i jeśli zbytnio się nie orientował w temacie, to ja bym miał mimo wszystko wyrzuty sumienia (małe, ale jednak). Wiadomo, że nikt poza MJ nie będzie tu podejmował sam takiej decyzji, ale można rozważyć głosowanie całej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie gdyby MJ1 się zgodził i obaj panowie się jakoś dogadali, żeby deal nieco zmienić, żeby nie był tak jednostronny np. wrzucić do niego zamiast Joe Hooda, który i tak wylatuje poza S5 i Utah nie będzie miała na niego hajsu za rok, a w Bulls może być starterem


Tylko Timi jest nowy i jeśli zbytnio się nie orientował w temacie, to ja bym miał mimo wszystko wyrzuty sumienia (małe, ale jednak). Wiadomo, że nikt poza MJ nie będzie tu podejmował sam takiej decyzji, ale można rozważyć głosowanie całej ligi.

 

no ja jestem za tylko jeśli MJ1 się na to zgodzi, ale nowy deal nadal będzie między Bulls a Jazz, a nie że anulujemy i się nagle wszyscy rzucają na McColluma

 

tak jak pisałem Hood jest dobrym kandydatem, żeby ten deal nie wyglądał tak c***owo jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

January wyżyłował połowę ligi i myślicie, że ma jakieś wyrzuty sumienia? ;)

 

a wiesz że karma wraca?

 

myślisz dlaczego Ainge tak c***owo draftuje? :)

 

nieno żartuję...albo i nie, bo te przechwałki o Lakers i pg13 coś czuję się źle dla LAL skończą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.