Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako mały żuczek i amator w oceanie rekinów pozwólcie że mam pytanie.

Widzę, że mam Dead Money - Isaiah Cannan i Mathias Lessort. Rozumiem , że mogę ich podpisać ?

 

Cannana nie możesz, bo on zaczynał u Ciebie w rosterze. Mamy taką zasadę, że po oddaniu/zwolnieniu gracza nie można go przez rok pozyskać na nowo.

 

Lessorta możesz. On nie jest w dead money, tyko go Palnik wybrał w drafcie więc jest stashed. Masz do niego prawa i możesz go podpisać w dowolnej chwili. Chyba aż do startu sezonu. Jeśli tego nie zrobisz to on "idzie grać do Europy/Chin.." a możesz go pobrać za rok bez kolejki ani żadnej licytacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z krytyka tym bardziej że piszecie że zaraz Collum over Lillard

chce to zobaczyc.....

 

wymiana jak wymiana.... nie raz jeszcze takie będą 

nie twierdze ze jest zblizona do równej ale w NBA widziałem duzo gorsze....

 

szkoda tylko tej protekcji bo jakby Jazz nie było zdrowe to może może.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o błędy to ja chyba trejdów na razie nie udupiłem ale draft może mi się odbić czkawką jeśli Fox się nauczy rzucać, Dozier nie dostanie kontraktu, a nogi Aingbogu się rozlecą na kawałki [tego akurat nie mogłem wiedzieć bo tych medicali nikt w publicznej wiadomości nie miał przed draftem]

 

edit: no i jeszcze Nurkic którego oddałem za dwa picki może zostać borderline allstarem, ale na maksa w to nie wierzę i wydaje mi się, że ten miesiąc nakurwiania w Blazers to był fluke a koleś ma nierówno z deklem i to może znowu wypłynąć jak się będzie źle działo w portland 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o błędy to ja chyba trejdów na razie nie udupiłem ale draft może mi się odbić czkawką jeśli Fox się nauczy rzucać, Dozier nie dostanie kontraktu, a nogi Aingbogu się rozlecą na kawałki [tego akurat nie mogłem wiedzieć bo tych medicali nikt w publicznej wiadomości nie miał przed draftem]

 

Dozier dostał niegwarantowany od Mavs, a o Foxa się nie martw - Hill i Mason go wyrzucą z rotacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozier dostał niegwarantowany od Mavs, a o Foxa się nie martw - Hill i Mason go wyrzucą z rotacji ;)

 

o kurcze czyli będzie się rozwijał u Carlisle'a? no qrwa to chyba ja też mu dam trzyletni deal zamiast two-waya w takim razie ;) nie wiedziałem, po drafcie były plotki o lakersach ale widocznie go caruso wygryzł po SL

 

edit: eee to jednak chyba tylko umowa na training camp, więc jeszcze się okaże wszystko na jesieni, musi powalczyć o roster spot, nie ma lekko

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie.

 

Za 1st pick chroniony w 1-14 wziąć kontrakty, które przez trzy lata będą zajmowały 40mln w salary to jest taki deal, że aż poczekajmy co wyłowisz z tego picku :)

 

A Lakers wzięli takie kontrakty, że już zdążyły mu spaść.

 

Ten deal to jest chyba najgorszy ze wszystkich :)

 

Ale teraz już jesteś mądrzejszy i to jest główna konkluzja i nadzieja, odnośnie Tima.

Oslabilem zespol co stawia mnie wrecz w roli faworyta do najgorszego bilansu na ten sezon i za rok - a to duzy handicap w lowieniu najlepszych prospectow. W 2020 oba kontrakty schodza. Szybciej ja sie tych kontraktow pozbede niz Pelikany do PO wejda z takim rosterem. A przypomne ze w 2020 bedziesz musial zrobic wszystko zeby Davisa jakos zatrzymac a brak gry w PO na pewno go nie skusi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oslabilem zespol co stawia mnie wrecz w roli faworyta do najgorszego bilansu na ten sezon i za rok - a to duzy handicap w lowieniu najlepszych prospectow. W 2020 oba kontrakty schodza. Szybciej ja sie tych kontraktow pozbede niz Pelikany do PO wejda z takim rosterem. A przypomne ze w 2020 bedziesz musial zrobic wszystko zeby Davisa jakos zatrzymac a brak gry w PO na pewno go nie skusi ;-)

 

w 2019 jak już NOLA będzie szorowała dno z 39 letnim Biyombem i Dekkerem shaqtin a fool mvp, to złoże Cambiemu ofertę nie do odrzucenia - tylko wtedy zamiast pierdyliarda picków pewnie wystarczy dać dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2019 jak już NOLA będzie szorowała dno z 39 letnim Biyombem i Dekkerem shaqtin a fool mvp, to złoże Cambiemu ofertę nie do odrzucenia - tylko wtedy zamiast pierdyliarda picków pewnie wystarczy dać dwa ;)

Moze wierzyc, ze sie obroni i zatrzyma Davisa. Swoja droga uwielbiam jak ktos dopierdala sie o 42 banki u mnie do 2020 a sam ma 37 na Bismaczka, Moore i Hilla, no k**** nasza sytuacja az tak bardzo sie nie rozni z zablokowaniem kasy do 2020. A bylbym zapomnial Mr wakacyjny tez dostal sowity kontrakcik w te wakacje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shevcu kiepsko znosisz krytykę.

 

i nie zapomnij, że ja te umowy dostałem w spadku.

 

Mogłem sprzedać Davisa i wszystko zaorać, ale postanowiłem poszukać innego rozwiązania.

Czemu kiepsko? Mnie to nijak nie boli. Jezeli bedziesz w po to gratuluje ale jak dla mnie nie bedziesz do 2020, nie z tym skladem. Mi to lata co uwazaja inni o budowie Kings. Mam na nich jakis plan i juz. Mozesz go popierac lub nie ale trzyma sie kupy. U Ciebie jest roznie. Bierzesz rezerwowego centra za podobna kase co Deng i smieszkujesz z Denga. Przeciez te umowy roznia sie tylko milionem na rok. Tej umowy w spadku nie dostales. Hill i Moore tez pewnie bys pchnal ale tego nie zrobiles.

 

Tak na szybko za Gilesa, Dekkera i BB oddales Fraziera dwa picki z pierwszej rundy i spusciles Asika i Ajince. Bez szalu jak dla mnie. Sa ekipy ktore sie przebudowuja dluzej lub krocej. Za DMC dostalem ,,swoje picki" z Sixers z powrotem. Przetrzymanie Davisa albo wyjdzie Ci na plus albo zostaniesz z niczym. Zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja.

 

Pierwszym graczem ktory rozpaczliwie broni sie przed odejsciem gwiazdy jest Roonie. Kolejnym bedzie Rijo z Westbrookiem a trzecie jest NOP z Davisem.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Asik i Ajinca to lepsza perspektywa?

 

Ja też mam swój plan, pewnie mógłbym oddać picki parę lat do przodu i zrobić z tego lepszą piątkę, ale miałem inny zamysł.

 

zebrałem kilka prospectów, które mogą wyskoczyć z dalszego siedzenia oraz graczy dobrych, których wartość jest obecnie niższa z różnych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, January chciał, by Lakers dali Ezeliemu 10mln za sezon. Dziś uważa, że nie jest wart nawet dwóch.

 

Pół roku temu mówił, że Plumlee jest lepszy niż Nurkic. Samym Nurkiciem w naszej zabawie przerzucano jak gorącym ziemniakiem. Teraz gadka, że to all-star player i latają za Niego dwa pierwszorundowe picki. A z Plumlee robi się szrot, bo nie podpisał kontraktu z żadnych klubem.

 

Może na CBA się nie znałem, ale NBA oglądam od wielu lat, dużą ilość spotkań i jakąś wiedzę mam.

 

Jako GM staram się patrzeć dalej niż ostatni mecz.

 

I sorry, że January dałem Cię za przykład, ale akurat twoje wypowiedzi utkwiły mi gdzieś w pamięci ( sam się jarałem Ezeli np., a też pamiętam jak mówiłeś że Parsons jest lepszy niż Hayward :P ) i to pokazuje jak szybko zmienia się nasza perspektywa.

 

Kto dziś pamięta jak Irving był wysyłany na street basketball. Jak mówiłem, że Irving to półka Lillarda to w złotych ustach lądowałem. Irving wtedy w forumowych rankingach nie mieścił się nawet w TOP20 na pozycji rozgrywającego. LBS potwierdzi moje zażarte kłótnie o Niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Asik i Ajinca to lepsza perspektywa?

 

Ja też mam swój plan, pewnie mógłbym oddać picki parę lat do przodu i zrobić z tego lepszą piątkę, ale miałem inny zamysł.

 

zebrałem kilka prospectów, które mogą wyskoczyć z dalszego siedzenia oraz graczy dobrych, których wartość jest obecnie niższa z różnych względów.

 

robisz lepszą robotę niż Dell Demps ale na nabitym zachodzie to nie oznacza jednak jeszcze playoffs, a zegar tyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bambo to jest taki sam szrot jak kebab czy zabojad. Ajinca mial rok krotszy kontrakt. Doplaciles za to, ze wiecej kasy wziales na siebie i jeszcze oddales za to pick bez protekcji. Fajnie ze krytykujesz wymiany innych ale to jest pierwsza wymiana ktora pokazuje ze nie byl to dobry ruch. Oddanie Foxa za Gilesa tez nie wyglada na dzis najlepiej. Dekker za chroniony pick sie broni jako tako bo ten pick raczej do Rakiet nie poleci.

 

Nop mialo c***owa ekipe ale oddajac Davisa mogles zbudowac wszystko od nowa i to na fajnych graczach. Mysle ze pol ligi by sie wyprztykalo ze wszystkich pickow by tylko poczuc ze ma szanse na deal. Ale kazdy ma wizje na team. U kings uznalem ze nie ma szans na pozostanie dmc. Troche Regis przecholowal bo jakby byl aktywniejszy to chyba bysmy dobili deal za pick nets i dodatki i nadal mialby bradleya i crowdera. Ale dealu z sixers nie zaluje o ile moje pucki wtpala a z tym moze byc roznie :-)

Rok temu, January chciał, by Lakers dali Ezeliemu 10mln za sezon. Dziś uważa, że nie jest wart nawet dwóch.

 

Pół roku temu mówił, że Plumlee jest lepszy niż Nurkic. Samym Nurkiciem w naszej zabawie przerzucano jak gorącym ziemniakiem. Teraz gadka, że to all-star player i latają za Niego dwa pierwszorundowe picki. A z Plumlee robi się szrot, bo nie podpisał kontraktu z żadnych klubem.

 

Może na CBA się nie znałem, ale NBA oglądam od wielu lat, dużą ilość spotkań i jakąś wiedzę mam.

 

Jako GM staram się patrzeć dalej niż ostatni mecz.

 

I sorry, że January dałem Cię za przykład, ale akurat twoje wypowiedzi utkwiły mi gdzieś w pamięci ( sam się jarałem Ezeli np., a też pamiętam jak mówiłeś że Parsons jest lepszy niż Hayward :P ) i to pokazuje jak szybko zmienia się nasza perspektywa.

 

Kto dziś pamięta jak Irving był wysyłany na street basketball. Jak mówiłem, że Irving to półka Lillarda to w złotych ustach lądowałem. Irving wtedy w forumowych rankingach nie mieścił się nawet w TOP20 na pozycji rozgrywającego. LBS potwierdzi moje zażarte kłótnie o Niego.

Ja tylko pokazuje ze kazdy ma swoje za uszami i tyle. Od rana spadla krytyka na Tima. A ja mimo wszystko go pochwale za odwage ze chce budowac sam i bierze krytyke na klate i gra dalej. To sie chwali. Dla mnie nadal najbardziej spierdolila sie sytuacja Bostonu. Tam byly 2 ruchy do zrobienia, no moze gora trzy.

 

Pozyskac pf-a

Pchnac Horforda i dostac centra

Pvhnac Thomasa za lepszego pg.

 

Poszlo to w taka strone ze Boston na dzis dla mnie konczy gre w 1 rundzie a potencjal byl wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten Fox za Gilesa to był c***owy ruch

 

a Foxa nie lubię na maksa ale mimo wszystko - Gilesa czekają dwa lata w D-league i może może się załapie kiedyś do rotacji ale NBA player to może nigdy nie być

 

ten pick przy dealu Biyombo też dużo za dużo - zamiana absolutnego dead money na "prawie dead money" nie powinna tyle kosztować

 

no zobaczymy po sezonie, czas leci - Camby w razie czego pamiętaj kto Ci da najwięcej picków, a mogę też dorzucić jakiegoś zdolnego młodzieżowca ;)


 

 

Samym Nurkiciem w naszej zabawie przerzucano jak gorącym ziemniakiem. 

 

 

 

ee no bez przesady - 1szy raz go zdealowano zanim się okazało, że jest nawet dobry

 

a ja go zdealowałem bo stwierdziłem, że po tym jednym miesiącu jest overrated i nie chcę mu płacić grubego hajsu, który by u nas dostał więc wziąłem picki

 

ale myślę, że Nurkica ludzie lubią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.