Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

czyli CJ poszedł za Swanigana i pick w zakresie 20-30? ja jebie nie mam słów

 

january - moja luźna propozycja jest taka, żeby każdy nowy chętny do gry musiał odpowiedzieć na kwestionariusz/quiz, gdzie musiałby ocenić 3-5 wymian i na tej podstawie ocenimy czy się nadaje i nie zrobi rozpierduchy - bo niestety im więcej będzie takich deali, tym więcej ludzi będzie wkurwionych i zrezygnuje w końcu z gry

 

Ludzi do gry nie ma, a ty chcesz robić kwestionariusze.

 

Wolę już takie problemy, bo kolega się z czasem wyrobi jak większość z Nas niż strach, że FA zostanie wypaczone, bo część GMów ma grę w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: a w ogóle wcześniej go jack za Drummonda opchnął co też jest dziwne - czy ludzie zapomnieli, że CJ to top40 zawodnik i za takiego trzeba dać dwa lub trzy bardzo dobre assety??

 

btw to nie jest żaden personalny pojazd, każdy ryzykuje i może zrobić zły deal, ale no tutaj się czasem zdarzają już tak ewidentne rabunki, że to widać jak na dłoni już w dniu wymiany kto wyraźnie przegrał

 

Oddał bardzo zły kontrakt M.Leonarda choć ja próbowałbym zrzucić z nim Turnera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw to nie jest żaden personalny pojazd, każdy ryzykuje i może zrobić zły deal, ale no tutaj się czasem zdarzają już tak ewidentne rabunki, że to widać jak na dłoni już w dniu wymiany kto wyraźnie przegrał

 

To też była słaba wymiana, ale Drummond jest młody i można liczyć się, że po jednym fatalnym sezonie zacznie się znowu rozwijać, chociaż ja mam wrażenie, że on stoi w miejscu od draftu i nic z niego nie będzie.

 

A po za tym Blazers są pod ścianą i chociaż Leonarda zrzucili.

 

Tim kompletnie nic nie zyskał po za Calebem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja generalnie za CJa + jakiś bonus od trzeciej drużyny nawet bym rozważył oddanie Bookera, o którego się mnie Timi pytał - ale jak woli Swanigana to proszę bardzo ;)

 

to już chyba tego Markanena bym wolał na jego miejscu niż ten pakiet który nie ma totalnie sensu

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokoj. Chce zbudiwac Bulls po swojemu to niech buduje. Uwielbiam te dyskusje jak kazdy jest najmadrzejszy pi wymianie. Niech robi ci chce a jak komus na kims zalezy to przeplacacie i juz. Oferta z tydzien wisi, kazdy wie ze mccollum byl do wziecia to z czym byl problem przyjebac taka iferte ze i haasana byscie wzieli. Lubicie sobie popierdzielic jak mohery pi mszy niedzielnej ;-) Palnik ziostawil spoko team, Timi chce go zbudowac po swojemu, jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokoj. Chce zbudiwac Bulls po swojemu to niech buduje. Uwielbiam te dyskusje jak kazdy jest najmadrzejszy pi wymianie. Niech robi ci chce a jak komus na kims zalezy to przeplacacie i juz. Oferta z tydzien wisi, kazdy wie ze mccollum byl do wziecia to z czym byl problem przyjebac taka iferte ze i haasana byscie wzieli. Lubicie sobie popierdzielic jak mohery pi mszy niedzielnej ;-) Palnik ziostawil spoko team, Timi chce go zbudowac po swojemu, jego sprawa.

 

To wciaż nie powód, żeby tracić z połowę wartości rostera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo w grze forumowej czas to piniondz.

 

Jestem bardzo, bardzo, zawiedziony tym, że Bulls zostało zostawione w bardzo fajnym stanie przez Palnika, jeśli coś by tam miało być problemem to ewentualnie HW na tej umowie. A tu szykuje się rozjebanie kolejnego teamu na drobne i szorowanie dna. Not funny.

Takie jest zycie. Mnie zawiedli Celtics bo rozjebali team z wielkimi perspektywami, teraz jak patrze na Utah i Boston to na pewno Gordon wybral Jazz. Zaskoczyles mnie Ty bo pozyskales za Klaya dwa pitbulle do obrony.

Sa gracze, ktorzy musza zebrac frycowe. Skoro nie chcial miec w skladzie MCColluma to go puscil i juz. Jedziemy dalej. Tim byl napalony na mlodziez i to bylo wiadomo odkad wszedl do gry bo tego nie ukrywa. Juz z niego zejdzcie. Tak jak napisal nasz Silver sa kradzieze, sa steale, sa bledy, na tym to wszystko polega by wygrywac wymiany, lepiej scautowac i bufowac team niz rywale ;-) a droga jaka kto obiera to juz indywidualna sprawa

To wciaż nie powód, żeby tracić z połowę wartości rostera.

Nie jest to ppierwsza i nie jest to ostatnia taka wymiana. Spokojnie, poznamy Bulls po owocach ;-) a Utah to swoja droga tez dobrze maja najebane po kieszeniach. Przepych moze wyjsc bokiem. Kurewsko mocny jest ten Zachod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Nas zebrało frycowe. Widać to po początkowych wymianach. Wiele osób to też przyznawało.

 

Pomyślmy, że sam MJ1 był krytykowany jak miał fazę na Mirotica i oddawał Favorsa.

 

Shevcu i jego wymiana jako Legia to też wiadoma sprawa i teraz słusznie pokutuje.

 

Camby oddający 1st pick za Biyombo.

 

Jak kolega nie spasuje za miesiąc i będzie dążył do budowy wielkich Bulls to ten deal będzie tylko cenną nauczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to ppierwsza i nie jest to ostatnia taka wymiana. Spokojnie, poznamy Bulls po owocach ;-) a Utah to swoja droga tez dobrze maja najebane po kieszeniach. Przepych moze wyjsc bokiem. Kurewsko mocny jest ten Zachod.

 

no niestety widzę swoje salary na przyszłe lata i liczę, że salary cap wzrośnie ;) ale coś za coś ;) wydaje mi się, że piątka moich graczy (oprócz młodych i Hilla) jest na plusowych kontraktach i dostanę coś za nich, gdybym planował coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jest zycie. Mnie zawiedli Celtics bo rozjebali team z wielkimi perspektywami, teraz jak patrze na Utah i Boston to na pewno Gordon wybral Jazz. Zaskoczyles mnie Ty bo pozyskales za Klaya dwa pitbulle do obrony.

Sa gracze, ktorzy musza zebrac frycowe. Skoro nie chcial miec w skladzie MCColluma to go puscil i juz. Jedziemy dalej. Tim byl napalony na mlodziez i to bylo wiadomo odkad wszedl do gry bo tego nie ukrywa. Juz z niego zejdzcie. Tak jak napisal nasz Silver sa kradzieze, sa steale, sa bledy, na tym to wszystko polega by wygrywac wymiany, lepiej scautowac i bufowac team niz rywale ;-) a droga jaka kto obiera to juz indywidualna sprawa

 

To, że robi przebudowę to jego sprawa. Gdyby mi się na koniec nie ostało GSW, a np. LAC to też bym towarzystwo rozgonił przecież. Bardziej martwi mnie ten mechanizm działania i "mogli napisać mi oferty". McCollum może nie jest ścisła czołówką tej ligi, ale na pewno jest graczem topowym i wiele wartym. Kogoś takiego nie powinno się wymieniać na zasadzie "co mi przyślą to wybiorę".

 

Przecież nie zawsze komuś się chce wysyłać ofertę na pewno, bo myśli że nie ma odpowiednich assetów czy coś, a w głowie drugiej osoby akurat takie klocki mogłyby być zadowalające. Więc z takimi zawodnikami to chyba wypadałoby wysłać kilka ofert zwłaszcza do tych klubów, które najwięcej tych assetów nazbierały jak np. Suns. 

 

Człowiekmorza pisał, że od niego Bulls chciało TYLKO Porzingisa. No to też takie zatwardziałe podejście, jak nie odda mu diamentu, to na kryształy już nie popatrzy, a weźmie od kogoś innego srebrne sztućce :D 

 

Jak pozyskiwałem sobie tego Bradleya z Crowderem to od posta na forum do deal done minął chyba ponad tydzień, a Regis co dzień mi pisał, że "wieczorem dam znać", ale nie dawał, bo nie miał czasu. Przecież przez to go nie skreśliłem i nie przyjąłem oferty Kufos + pick + już nie pamiętam kto, Dunelavy? No mniejsza o to kto tam był.

no niestety widzę swoje salary na przyszłe lata i liczę, że salary cap wzrośnie ;) ale coś za coś ;) wydaje mi się, że piątka moich graczy (oprócz młodych i Hilla) jest na plusowych kontraktach i dostanę coś za nich, gdybym planował coś zmienić.

 

Na przyszły rok raczej nie ma możliwości. W tamtym roku były prognozy chyba od 112 i skończyło sie na 99, teraz na początku mówi się o wzroście o 1%, so... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mówię, że za talnet pokroju McColluma powinno się dostać chociaż jakiś jeden lottery level talent, a tym na pewno nie jest ani Swanigan ani ten pick

 

to już lepiej wyszła Indiana w realu na oddaniu Georga do OKC

 

no i po co Chicago expiringi, jeśli chce budować na młodzieży?

 

dla mnie ten deal to wielkie WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem koledze Timiemu, czas jakiś temu, aby nie śpieszył się z dealami bo pośpiech jest w tej grze najgorszy przy klepaniu deali.

Ja pierwszy trade (Rondo do Mavs) też zrobiłem fatalny, strasznie go po czasie żałowałem, ale co tam, życie idzie do przodu. Trzeba się nauczyć na własnych błedach.

Ważne co by się kolega nie zniechęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem koledze Timiemu, czas jakiś temu, aby nie śpieszył się z dealami bo pośpiech jest w tej grze najgorszy przy klepaniu deali.

Ja pierwszy trade (Rondo do Mavs) też zrobiłem fatalny, strasznie go po czasie żałowałem, ale co tam, życie idzie do przodu. Trzeba się nauczyć na własnych błedach.

Ważne co by się kolega nie zniechęcił.

Podpisuje sie pod tym. To co dalem swego czasu za KCP to bylo grube przeplacenie.

Wielu z Nas zebrało frycowe. Widać to po początkowych wymianach. Wiele osób to też przyznawało.

 

Pomyślmy, że sam MJ1 był krytykowany jak miał fazę na Mirotica i oddawał Favorsa.

 

Shevcu i jego wymiana jako Legia to też wiadoma sprawa i teraz słusznie pokutuje.

 

Camby oddający 1st pick za Biyombo.

 

Jak kolega nie spasuje za miesiąc i będzie dążył do budowy wielkich Bulls to ten deal będzie tylko cenną nauczką.

Akurat tamten deal z Januarym za trzy lata mozna ocenic. Te kontrakty Denga i Parsonsa na razie nie bola. Moze w FA 2019 kasa bedzie potrzebna i wtedy bede zalowac ale na dzis ten deal nijak Kings nie boli i nie ma dla nich zadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym. To co dalem swego czasu za KCP to bylo grube przeplacenie.

 

Akurat tamten deal z Januarym za trzy lata mozna ocenic. Te kontrakty Denga i Parsonsa na razie nie bola. Moze w FA 2019 kasa bedzie potrzebna i wtedy bede zalowac ale na dzis ten deal nijak Kings nie boli i nie ma dla nich zadnych konsekwencji.

 

No faktycznie.

 

Za 1st pick chroniony w 1-14 wziąć kontrakty, które przez trzy lata będą zajmowały 40mln w salary to jest taki deal, że aż poczekajmy co wyłowisz z tego picku :)

 

A Lakers wzięli takie kontrakty, że już zdążyły mu spaść.

 

Ten deal to jest chyba najgorszy ze wszystkich :)

 

Ale teraz już jesteś mądrzejszy i to jest główna konkluzja i nadzieja, odnośnie Tima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem błąd z Ishem, ten ruch był bez sensu, ani to żaden prospect ani tani grajek, a tylko blokuje mi salary. Kompletnie wtedy nie pomyślałem.

 

Niemniej jak teraz patrzę na ostatnie trejdy z Parkerem i CJ, to może dobrze, że obaj nie wiedzą, że na rynku są tacy tani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.