Skocz do zawartości

Seattle Jazz or Jazz Vegas


Maxec

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót Supersonics byłby zajebisty tylko nie kosztem innej drużyny. Seattle Jazz, bzdura. Seattle Grunge, to byłoby coś :D Nike zrobiłoby im stroje udające brudne i zasyfione, z tłustymi plamami.

 

Samo zastanawianie się czy drużyna w Seattle ma sens jest dziwne. A w Oklahoma City ma sens? W Nowym Orleanie? Druga w NY? Seattle nie tylko ma chęć na posiadanie teamu, jak inne wspomniane lokalizacje. Oni mają też tradycję i oddanych fanów, nawet w Polsce ( http://seattlesonics.pl/ :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Supersonics byłby zajebisty tylko nie kosztem innej drużyny. Seattle Jazz, bzdura. Seattle Grunge, to byłoby coś :D Nike zrobiłoby im stroje udające brudne i zasyfione, z tłustymi plamami.

 

Samo zastanawianie się czy drużyna w Seattle ma sens jest dziwne. A w Oklahoma City ma sens? W Nowym Orleanie? Druga w NY? Seattle nie tylko ma chęć na posiadanie teamu, jak inne wspomniane lokalizacje. Oni mają też tradycję i oddanych fanów, nawet w Polsce ( http://seattlesonics.pl/ :D ).

Ale przecież Supersonics nie zniknęło tylko zmienili nazwę. I to thunder ma prawo do tamtej historii i tamtego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili też, że w razie powrótu Supersonics całą historię i tytuły oddają do Supersonics, tak jak zrobiło to Pels wobec Hornets.

 

Ale przecież Supersonics nie zniknęło tylko zmienili nazwę. I to thunder ma prawo do tamtej historii i tamtego tytułu.

O ile wiem to zmienili nazwę właśnie dlatego, że historia, kolory i nazwa zostały w Seattle. Czy Thunder mają na koszulce metkę informującą o zdobyciu mistrzostwa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentyment sentymentem ale ty też pierdzielisz umniejszając znaczenie kibiców, nie oszukujmy się Seattle to zdecydowanie miasto z największym potencjałem marketingowym,nie mające zespołu w NBA(myślę że większym od Vegas). Sonic do tego, z tego co pamiętam, mieli jedną z najlepszych publiczności w lidze. Jestem pewny że podobnie jak NFL wróciło do LA tak NBA wróci do Seattle ale miejmy nadzieję że nie kosztem SLC. 

 

PS Vegas niech wystarczy że przejmują, niestety, moich ukochanych Raiders i będą mieć klub w NHL.

Hmm słyszałem o jakimś klubie NHL w Vegas ale Raiders to NFL nie pomieszałeś czegoś? Raiders to też kawał historii, ogólnie każde przenosiny to jest c***nia. 

 

Co do Seattle Grunge to ich 3rd jersey to flanele w krate z urwanymi rękawami;D heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, a jednak chyba się mylisz.

 

Settlement terms of a lawsuit between the city of Seattle and Clay Bennett's ownership group stipulated the SuperSonics' banners, trophies, and retired jerseys remain in Seattle; the nickname, logo, and color scheme are available to any subsequent NBA team. The SuperSonics' franchise history, however, would be shared with the Thunder.

 

( http://www.espn.com/nba/news/story?id=3545175 )

 

Ponawiam pytanie - jeżeli masz rację to dlaczego na koszulkach Thunder nie ma informacji o mistrzostwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely, a jednak chyba się mylisz.

 

Settlement terms of a lawsuit between the city of Seattle and Clay Bennett's ownership group stipulated the SuperSonics' banners, trophies, and retired jerseys remain in Seattle; the nickname, logo, and color scheme are available to any subsequent NBA team. The SuperSonics' franchise history, however, would be shared with the Thunder.

 

( http://www.espn.com/nba/news/story?id=3545175 )

 

Ponawiam pytanie - jeżeli masz rację to dlaczego na koszulkach Thunder nie ma informacji o mistrzostwie?

http://www.sonicsrising.com/2014/7/21/5924159/thunder-decline-sonics-championship-patch

 

Tu masz wyjaśnienie

 

Niestety po 5 latach tzn od 2013 tylko Thunder ma prawo do historii banerów i numerów co nie oznacza ze się mocno poczuwają przez co odmówili tego złotego znacznika i co gorsza najpewniej nigdy nie zastrzega nr PAytona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po 5 latach tzn od 2013 tylko Thunder ma prawo do historii banerów i numerów co nie oznacza ze się mocno poczuwają przez co odmówili tego złotego znacznika i co gorsza najpewniej nigdy nie zastrzega nr PAytona

O tym czy – w obliczu braku drużyny w Seattle – zgodziłby się na zastrzeżenie swojego numeru przez Oklahomę City Thunder:

 

„Nie. Nie ma takiej możliwości. Przykro mi. Nie mam nic przeciwko Oklahoma City. Po prostu nigdy nie grałem w Oklahoma City. Nigdy nie okazałbym fanom z Seattle takiego braku szacunku.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bieda z takimi przenosinami.

 

Mimo wszystko czy słuszne jest mówienie, że Sonics są w lidze i nazywają się Thunder? Wyraźnie odcięli się jednak od przeszłości franczyzy w Seattle.

Ja bym rozróżnił to że Thunder uniosło się honorem i nie chcą się chwalić nie swoim sukcesem od odcinania się.

Puchar za mistrzostwo jest w SEatlle ale z adnotacją że wypożyczony z Thunder . Kiedyś widziałem baner z tytułem Sonics pod kopułą Cheaspeake Areny ale czy nadal tam wisi to nie wiem . Cameron Payne chciał nr 1 to mu odmówiono bo jest zastrzeżony. Fani Thunder podkreślają że to jest nowy zespół i wiedzą że taki Payton w Oklahomie to chyba był tylko ujeżdzać byka o ile w ogóle kiedyś był

 

Moim zdaniem Thunder się nie odcięło a chce pokazać że szanuje własnych fanów i chce im dać ich własny tytuł a nie przeniesiony ze Seatlle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gorszej lokalizacji na powstanie drużyny NBA niż " cyrkowe " Las Vegas, no chyba, że dla takiej cyrkowej drużyny jak Harlem Globetrotters . Co do Seattle to powiem szczerze, że nie rozumiem tej rozkminy ... Za fajną koszykówkę, fajnych graczy, fanatycznych kibiców, klimatyczną halę, sentyment - jestem obiema rękami za !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm słyszałem o jakimś klubie NHL w Vegas ale Raiders to NFL nie pomieszałeś czegoś? Raiders to też kawał historii, ogólnie każde przenosiny to jest c***nia. 

 

Co do Seattle Grunge to ich 3rd jersey to flanele w krate z urwanymi rękawami;D heheh

 

Oczywiście że Raiders to NFL i niestety wszystko wskazuje na to że przenosiny organizacji z Oakland do miasta grzechu jest już raczej nieuniknione. Dokumenty już złożono teraz wszystko w rękach właścicieli klubów NFL którzy mogą to zablokować ale raczej nie ma na to co liczyć.

Edytowane przez Carnero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gorszej lokalizacji na powstanie drużyny NBA niż " cyrkowe " Las Vegas, no chyba, że dla takiej cyrkowej drużyny jak Harlem Globetrotters . Co do Seattle to powiem szczerze, że nie rozumiem tej rozkminy ... Za fajną koszykówkę, fajnych graczy, fanatycznych kibiców, klimatyczną halę, sentyment - jestem obiema rękami za !

Jakby Supersonics miało oddanych kibiców to by nie było takiego problemu

 

Bo frekwencje mieli zawsze jedną z niższych ( najwyżej ok 20 miejsca) a na dodatek revenue z kibica też szału nie robiło. Dołóż starą halę w której był problem z gastronomią i klub nie miał jak zarabiać.

 

Więc akurat kibice wpierw niech rzucą kamieniem w siebie

 

Kiedyś Jalen Rose z Simmonsem robili ranking klubów i była tam mowa o miastach rozrywkach i tam za najgorsze uznano nudne Salt Lake , Cleveland . Dla graczy Las Vegas nie było złe. Więc w sumie jakie masz argumenty anty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NFL Oakland Raiders przenosi się do Vegas. Także nasz rodzynek Janikowski będzie kopał w stronę kasyn. 

 

Dla mnie najciekawszą historią z przenosinami jest San Diego Chargers - też NFL. Przez cały sezon nawet wzmianki nie bylo, że ktoś chce się przenieść, a tu nagle koniec RS. Jeb, nowe logo i informacja, że San Diego Chargers to teraz Los Angeles Chargers. Fani umierali, rzucali jajkami i ogólnie dym stulecia. 

 

Przecież Chargers już rok temu byli blisko przenosin do LA, ostatecznie przenieśli się tylko Rams a Chargers postanowili się jeszcze zastanowić.

 

Raiders są zespołem o tyle nietypowym, że nie są blisko związani z jednym miastem i chyba Los Angeles jest wciąż ich główną bazą kibicowską a z LA bliżej do Vegas niż Oakland

 

Jakby Supersonics miało oddanych kibiców to by nie było takiego problemu

 

Bo frekwencje mieli zawsze jedną z niższych ( najwyżej ok 20 miejsca) a na dodatek revenue z kibica też szału nie robiło. Dołóż starą halę w której był problem z gastronomią i klub nie miał jak zarabiać.

 

Seattle i Las Vegas to dobre lokalizacje, jeśli coś tam było lub będzie nie tak to na pewno nie z powodu braku potencjału w tych metropoliach.

"Dokładanie" tej hali jako dodatkowego argumentu jest głupie z twojej strony bo jest to rzecz która jest jednym z głównych czynników odpowiadających za argument nr 1 czyli stosunkowo niski poziom attendance.

 

 Nie rozumiem tego parcia na "klub w Seattle".

 

Nie rozumiem nierozumienia tego parcia. Duża metropolia + sentyment za klubem który długie lata w NBA sobie istniał z lepszymi i gorszymi latami. Aż nadto powodów na parcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gorszej lokalizacji na powstanie drużyny NBA niż " cyrkowe " Las Vegas, no chyba, że dla takiej cyrkowej drużyny jak Harlem Globetrotters . Co do Seattle to powiem szczerze, że nie rozumiem tej rozkminy ... Za fajną koszykówkę, fajnych graczy, fanatycznych kibiców, klimatyczną halę, sentyment - jestem obiema rękami za !

 

Bardzo interesujące stwierdzenie. Domyślam się, że byłeś w Vegas, i wiesz jak tam jest, a nie tylko to co zobaczyłeś na filmach :-)....

Jak ktoś napisał. Vegas i Seattle to dwie bardzo fajne lokalizacje na drużyne NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.