Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

1. Jeśli zrobię buyout np takiego Giorgio Hilla który ma 21M a ktoś mu rzuci jakieś 10M to maksymalnie mi się odejmie 20% od jego pierwotnego kontraktu na koniec sezonu rozliczeniowego, czyli 4,2M. A jak mu ktoś rzuci 3M to odejmuje mi się tylko 3M. Zgadza się?

"10.41. Buyout. Gdy drużyna X zwolni zawodnika w trakcie sezonu, a ten zostanie podpisany przed końcem sezonu przez inną organizację, uznajemy to za buyout. W takim przypadku uznajemy, że drużyna X płaci zawodnikowi wysokość jego kontraktu pomniejszoną o nową umowę, ale o nie więcej niż 20% rozwiązanej umowy."

 

2. Punkt 10.2 regulaminu, a dokładnie "110% SC – dla ekip z miejsc 17-20 w NBA (RS)".

Jeśli jakimś zbiegiem okoliczności OKC będą w gronie tych czterech drużyn to mimo braku awansu do PO, mój zysk na koniec sezonu to będzie 120 010 000, czyli jeśli utrzymam wydatki na poziomie dajmy na to 110M to OKC odrobi 10M. Dobrze rozumiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka dla pewnosci;

- w aktualnej turze rozumiem, ze nie mozna skladac ofert na poziomie mid-level? Dopiero w kontrofertach?

- jeżeli dojdzie juz do złozenia oferty na poziomie mid-level to jak ją skonstruować? W nawiasie piszę, że rezygnuje z danych cap holdów, tak ażeby owe mid-level non taxplayer miec? czyli w moim przypadku dajmy na to z rubio i tuckera?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Pytanka dla pewnosci;

- w aktualnej turze rozumiem, ze nie mozna skladac ofert na poziomie mid-level? Dopiero w reofertach?

- jeżeli dojdzie juz do złozenia oferty na poziomie mid-level to jak ją skonstruować? W nawiasie piszę, że rezygnuje z danych cap holdów, tak ażeby owe mid-level non taxplayer miec? czyli w moim przypadku dajmy na to z rubio i tuckera?

 

1. Chyba w ogóle nie można używać MLE w II turze bo nie zaczyna się od 10M ( 9% SC ).

2. Dwa lata muszą być gwarantowane, ewentualnie 1+1PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

1. Chyba w ogóle nie można używać MLE w II turze bo nie zaczyna się od 10M ( 9% SC ).

2. Dwa lata muszą być gwarantowane, ewentualnie 1+1PO.

1. Fluber ostatnio chyba pisał, że w kontrofertach mozna juz skladac dowolne oferty. Pytam, żeby sie upewnic.

2. to nie jest odpowiedz na moje pytanie :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

No nie można, bo kontrofertę musisz złożyć do czyjejś oferty.

Co chcesz "kontroofertować"?

No tak, więc kontrofertę wolno Ci złożyć tylko dla gracza, który dostał ofertę w 2 turze ( co w tych okolicznościach mocno ogranicza Twoje szanse na jego wygraną, ale szansę złożenia masz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

czy w niej mozna dac mid-level

Nie, mid level startuje od 9,258, a ofertę można dać na minimum 10 milionów w 1 roku

Teraz, człowiek...morza napisał:

ok thx

zmienmy szybko ten przepis, bo jest bez sensu

Przecież ten próg dla 2 tury specjalnie ustawiono tak, żeby nie można było składać w ofertach mid level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No tak, więc kontrofertę wolno Ci złożyć tylko dla gracza, który dostał ofertę w 2 turze ( co w tych okolicznościach mocno ogranicza Twoje szanse na jego wygraną, ale szansę złożenia masz)

Innymi słowy ktoś złoży w ofercie 40/4

Ja z MLE mogę dać maksimum 39,7/4. Niby 300k różnicy, zawodnik może się wahać.

Ktoś dokłada 44/4 i już szala przechylona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.