Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

ok, może być, tylko mam pytanie: te bilanse po ASG to głosujecie tak z grubej rury na oko, czy mecz po meczu z uwzględnieniem matchupów, kontuzji, b2b, 3in4 etc? Bo głównie o to mi chodziło, że bym nie chciał teraz otwierać 30 terminarzy i kminić kto z kim by wygrał w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, może być, tylko mam pytanie: te bilanse po ASG to głosujecie tak z grubej rury na oko, czy mecz po meczu z uwzględnieniem matchupów, kontuzji, b2b, 3in4 etc? Bo głównie o to mi chodziło, że bym nie chciał teraz otwierać 30 terminarzy i kminić kto z kim by wygrał w marcu.

Po łepkach, terminarze po łepkach sprawdzalem aby z grubza sprawdzić ile tankerów na przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze na szybko kilka pytań technicznych związanych z FA:

 

1. Głosujemy All-NBA i DPOY czy bierzemy z realnego NBA? To w kontekście design. vet extensions..

 

2. Czy w ofertach FA można dawać no trade clause? Ja jestem na tak, nie skomplikuje zabawy a może ją urozmaicić, gdy np za rok będzie walka o Westbrooka czy innego superstara.

 

3. Czy w ofertach FA uwzględniamy trade kickery? Ja tutaj akurat jestem na nie, za dużo to pogmatwa i się niemiłosiernie zajedziemy z liczeniem, łatwo też będzie o tym zapomnieć i jakiś nielegalny trade walnąć.

 

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dam znać na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wg mnie realne nba

2. Tez na tak ale pytanie czy okc moze teraz dac maxa westbrookowi a pacers georgeowi?

3. Utrudni to zabawe wiec wg mnie nie

 

samo extension OKC i IND chyba mogą dać w 2017, ale no trade clause chyba tylko w przypadku wygaśnięcia starego kontraktu i zawarcia nowego, w tym roku może to dotyczyć np. CP3 i Griffina ale to jeszcze do sprawdzenia, nie pamiętam z głowy chyba był wymóg 8 lat stażu w lidze do NTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klauzule mnie nie interesuja bardziej chodzino fajt czy george moze z indiana wszystkich wydymac juz teraz u nas w grze?

 

Indiana może mu dać w tym roku ofertę extension, niezależnie czy jest desiganted veteran czy nie. A to czy George ją weźmie to jak rozumiem poddamy pod głosowanie uwzględniając wysokość oferty, stan klubu z Indiany wynik w playoffs etc

 

A co do player options to proponuję odwzorowywać z realnej NBA, chyba że w roku +3 gra się tak bardzo oderwie od reala, że nie będzie to miało sensu, wtedy głosujemy. Innymi słowy - nie widzę, sensu żeby głosować w tym roku za Lowrym i Gallo bo wiadomo, że zrezygnują z opcji, ale jeśli za dwa lata składy się wymieszają i zawodnik będzie w innym klubie np Sacramento to trzeba będzie rozważyć te okoliczności i wtedy prawdopodobnie trzeba głosować.

 

Edit: W większości przypadków rezygnacja z opcji ma motyw finansowy, rzadko jest tak, że zawodnik rezygnuje bo ma dosyć klubu, trenera, ownera etc. Więc jeśli będziemy brali te decyzje z reala to zwykle nie powinno być problemu, wydaje mi się, że głosowanie może tu tylko namieszać i zaczniemy się kłócić czy takiemu Wade'owi zależy na hajsie czy na pierścieniu.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakie bedzie slary na 17/18 i jaka jest minimalna kwota salary na konrakty ktora musze zaplacic zawodnikom?

 

to Restricted jak zawodnik ma w tym roku co to dokladnie oznacza jest juz wolnym agentem czy moge mu to zaplacic co ma w kontrakcie?

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co ze stash graczami?

Przykładowo mam takiego Furkana Korkmaza.

Rozumiem, że jeżeli w real NBA Phila go podpisze by grał w zbliżającym się sezonie jak były pogłoski to ja nie muszę, bo to moja decyzja? Czy mogę go podpisać w trakcie sezonu jak zobaczę jak gra?

Co z jego kontraktem. Czy jeżeli będę go chciał podpisać w sezonie 2018/2019 to ma normalny kontrakt 2+2 + QO? Ale wysokość jaka obowiązywała w tamtym roku co go wydraftowali, czy z roku w którym go podpisuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakie bedzie slary na 17/18 i jaka jest minimalna kwota salary na konrakty ktora musze zaplacic zawodnikom?

 

to Restricted jak zawodnik ma w tym roku co to dokladnie oznacza jest juz wolnym agentem czy moge mu to zaplacic co ma w kontrakcie?

 

wrzucałem osobny temat z kwotami cap, MLE, kontraktów minimalnych  na następny sezon, wszystkie podstawowe informacje tam powinny być

 

http://www.e-nba.pl/topic/5389-begm-cba-2017-salary-cap-mles-cap-holds-rookie-scale-etc/

Co z jego kontraktem. Czy jeżeli będę go chciał podpisać w sezonie 2018/2019 to ma normalny kontrakt 2+2 + QO? Ale wysokość jaka obowiązywała w tamtym roku co go wydraftowali, czy z roku w którym go podpisuję?

 

chyba tak, rok po wydraftowanie łapie się jeszcze w rookie scale, negocjacje i freestyle są chyba jak stashujesz min. 3 lata patrz case Mirotica, ale nie jestem pewien i nie chcę mi się sprawdzać teraz ;)

 

ale Korkmaz w nast. sezonie jest związany rookie scale na 2017/18 

 

edit: zresztą to jest też case Sarica, od draftu 2014 jakby został rok dłużej czyli do 2017 to by miał wolne negocjacje, ale obiecał, że przyjedzie w 2016 więc go objęło rookie salary

 

http://www.derekbodner.com/2014/09/03/dario-sarics-contract-situation/

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.