Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

pewna 3 w PO? Litości...

nie sprawdzałem statów Aminu w playoffs, ale jak dodałeś że pewna trójka w PO to pewnie się kręci na farcie w okolicach 40% w karierze. Mi natomiast pierwsze co przychodzi do głowy słysząc Aminu to ceglarnia. Potem patrzę na staty z tego sezonu i za trzy rzuca na oszałamiającej skuteczności 26%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem statów Aminu w playoffs, ale jak dodałeś że pewna trójka w PO to pewnie się kręci na farcie w okolicach 40% w karierze. Mi natomiast pierwsze co przychodzi do głowy słysząc Aminu to ceglarnia. Potem patrzę na staty z tego sezonu i za trzy rzuca na oszałamiającej skuteczności 26%

 Clippers potrzebne są jaja na PO a Aminu je ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz matematykę, więc podaj mi swoje oszacowanie szans Bostonu na mistrzostwo w procentach.

Nie ma co wynajdowac kola... http://www.espn.com/chalk/story/_/id/16176731/nba-2017-nba-title-odds-westgate-las-vegas-superbook

Ale w tej dyskusji wg mnie kluczowe jest ustalenie czy jako contender licza sie tylko DWIE druzyny w lidze [bo maja duze szanse] czy przez potencjalne kontuzje/slumpy/fluke trzeba uwzglednic chociaz finalistow konferencji, a wiec nastepny tier. Wg Ciebie to pierwsze, a wg mnie to drugie.

 

Knicks i Clippers szukają 3 zespołu, żeby dodać do wymiany za Melo.

Ktoś ma jakieś pomysły i chce się pobawić?

Jesli dobrze doczytalem to potrzebuja trzeciej druzyny bo Knicks mieliby nadmiar "Designated Player", a w takim ukladzie rozwiazaniem jest wywalenie Rose'a...

 

We wszystkich tych propozycjach jest wg mnie ten sam problem tzn druzyna, ktora dostaje Jamala mowi "nie" bo przy jego wieku, obronie i kontrakcie to balast, a nie wzmocnienie.

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zgfps4d

Boston : Dostają All - Stara , który idealnie pasuje do zespołu.

Denver : pick od Bostonu i mentora dla młodzieży.

Jazz : Przesuwając Gobert'a na pozycję PF mają parę w stylu Randolph-Gasol w Memphis

Clippers : Pozyskują super gracza na pozycję SF i kogoś pod kosz.

Tu sie zgadzam z uwagami innych, ze Gobert, Favors i DeAndre w jednej druzynie to overkill podkoszowcow, wiec Jazz mowia nie. Zwlaszcza gdyby musieli oddawac Haywarda, a raczej licza na jego podpisanie.

 

Tarik Black za TPE i future 2nd do OKC po kontuzji Kantera.

Ktoś mówi nie ;) ?

Thunder bo...

 

Zastanawiałem się czy OKC nie chcą jakiegoś backupu za niemal free po INJ Kantera.

... ~3 banki i pick to nie jest "za niemal free". Zwlaszcza gdy nie jest to pilna potrzeba tylko chwilowa i jak sam wspomniales jest totalnie zbedny w Lakers, wiec oddali by go tylko za samo pozbycie sie kontraktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak jednym transferem rozwiązać wszystkie bolączki Clipperes :-)

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=z2a3y8d

IMO gdyby Clippers sie zdecydowali na sprzedanie DeAndre na pewno dostaliby lepszego winga od Aminu [o ile on sie w ogole kwalifikuje, przeciez grywa glownie jako PF!]. Zwlaszcza, ze jego trojke ciezko okreslic jako pewna skoro ma jeden sezon powyzej 35% i szesc ponizej [w tym aktualny!]...

 

Jestes fanem Hornets i oddalbys Batuma i Marvina za Kantera i Carrolla?????

Bo wg mnie nie dosc, ze to wlasnie Hornets mowia "nie" to jeszcze rzucaja sluchawka, ze dostali taka propozycje.

 

Uwzgledniajac, ze Raptors beda musieli zejsc z pensji to jest ciekawe... choc raczej na offseason.

BTW, zakladasz, ze Nets cos dostana od Carrolla lub go pozniej ponownie sprzedaja czy to martwy kontrakt?

 

A na koniec cos od siebie...

 

1) Whiteside, Reed, McRob i Derrick Williams do Blazers.

Harkless, Vonleh, Plumlee, Ezeli, Ed Davis i dwa tegoroczne picki do Heat.

Heat zbieraja tanich rolesow na nastepna swoja dobra druzyne, a Blazers rozladowuja swoj tlok za 2 bardziej typowych defensywnych wysokich i 2 wypelniacze. Kto mowi nie?

 

2) Frazier [aktualnie poza rotacja] do Cavs jako backup PG. Felder do Pelikanow [dlugi tani kontrakt]. Kto mowi nie?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes fanem Hornets i oddalbys Batuma i Marvina za Kantera i Carrolla?????

Bo wg mnie nie dosc, ze to wlasnie Hornets mowia "nie" to jeszcze rzucaja sluchawka, ze dostali taka propozycje.

 

Rich Cho: Witaj Sam, co byś powiedział, gdybyśmy Wam zaproponowali Nica Batuma za Kantera?

<Cho rzuca słuchawką>

 

:)

1) Whiteside, Reed, McRob i Derrick Williams do Blazers.

Harkless, Vonleh, Plumlee, Ezeli, Ed Davis i dwa tegoroczne picki do Heat.

Heat zbieraja tanich rolesow na nastepna swoja dobra druzyne, a Blazers rozladowuja swoj tlok za 2 bardziej typowych defensywnych wysokich i 2 wypelniacze. Kto mowi nie?

 

No Heat. Dlaczego mieliby oddać Whiteside'a nie pozyskując kogoś z dwójki McCollum/Lillard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rich Cho: Witaj Sam, co byś powiedział, gdybyśmy Wam zaproponowali Nica Batuma za Kantera?

<Cho rzuca słuchawką>

:smile:

IMO jako prank call to sie lepiej sprawdza ;-)

 

A powazniej to z wypowiedzi kucio nie wynika kto skladal oferte, ale przy zalozeniu, ze Hornets to faktycznie trzeba bylo uzyc innego okreslenia.

 

No Heat. Dlaczego mieliby oddać Whiteside'a nie pozyskując kogoś z dwójki McCollum/Lillard?

Wydaje mi sie, ze dla Blazers to bedzie ostatecznosc jak wszystko inne nie wypali, a to moze potrwac...

Z kolei chetnych na kupienie centra jest niewielu przy duzej ich podazy, wiec przyjmuje, ze to doprowadzi do obnizenia ceny i ktos wyskoczy przed szereg. Oczywiscie czysta spekulacja jest, ze padnie na Heat, ale um, o to chodzi w tej zabawie ;-)

 

Myślę że Le Bron - bo on by chciał weterana typu Nelson z Nuggets bo czy Frazier to będzie taka przewaga ponad Felderem?

Zakladajac, ze Frazier bedzie gral typowe regularne rezerwowe minuty, a nie "czasem 10, a czasem 2" jak Felder to tak.

 

Tzn rozumiem, ze LeBron popieral Feldera, ale skoro marudzi na brak PG to chyba juz nie jest jego fanem?

Bo wtedy by sie glosno zastanawial czemu on tak malo gra...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO jako prank call to sie lepiej sprawdza ;-)

 

A powazniej to z wypowiedzi kucio nie wynika kto skladal oferte, ale przy zalozeniu, ze Hornets to faktycznie trzeba bylo uzyc innego okreslenia.

 

Jasne, ale jako, że kucio proponował tę wymianę, to traktuję to jako Hornets, którzy dzwonią do Thunder i R's.

 

 

Wydaje mi sie, ze dla Blazers to bedzie ostatecznosc jak wszystko inne nie wypali, a to moze potrwac...

Z kolei chetnych na kupienie centra jest niewielu przy duzej ich podazy, wiec przyjmuje, ze to doprowadzi do obnizenia ceny i ktos wyskoczy przed szereg. Oczywiscie czysta spekulacja jest, ze padnie na Heat, ale um, o to chodzi w tej zabawie ;-)

 

No pewnie, że ostateczność... ale czy przypadkiem dla Heat nie powinno być ostatecznością sprzedawanie swojego najlepszego gracza?

Może pakiet Harkless+Vonleh+Ezeli+1 pick za Brooka Lopeza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale jako, że kucio proponował tę wymianę, to traktuję to jako Hornets, którzy dzwonią do Thunder i R's.

To wtedy sie dziwie dlaczego to robia...

wg mnie traca na obu parach tej propozycji [szczegolnie uwzgledniajac zdrowie].

 

No pewnie, że ostateczność... ale czy przypadkiem dla Heat nie powinno być ostatecznością sprzedawanie swojego najlepszego gracza?

Zalezy czy go podpisali z intencjami budowania wokol niego przez 4 lata czy zeby nie odszedl za darmo.

Przyjmujac, ze to drugie jego trejd w najblizsze pol roku nie bylby jakis szokujacy.

Zwlaszcza w polaczeniu z tankowaniem takie podejscie sie zdarza tzn Riley moze uznac, ze te ostatnie wygrane psuja mu plan topowego picku, wiec mialby motyw by niedlugo cos wiekszego klepnac.

 

Może pakiet Harkless+Vonleh+Ezeli+1 pick za Brooka Lopeza?

Blazers na centra raczej beda szukac proby naprawienia obrony, a tego Brook nie daje, wiec IMO nie bede zainteresowani. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy go podpisali z intencjami budowania wokol niego przez 4 lata czy zeby nie odszedl za darmo.

Przyjmujac, ze to drugie jego trejd w najblizsze pol roku nie bylby jakis szokujacy.

Zwlaszcza w polaczeniu z tankowaniem takie podejscie sie zdarza.

 

No to wg mnie za Whiteside'a spokojnie mogą dostać coś więcej. Może pick Celtics (Nets) z dodatkiem?

 

Blazers na centra raczej beda szukac proby naprawienia obrony, a tego Brook nie daje, wiec IMO nie bede zainteresowani.

 

Nie? Byłem pewien, że jest całkiem całkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Frazier [aktualnie poza rotacja] do Cavs jako backup PG. Felder do Pelikanow [dlugi tani kontrakt]. Kto mowi nie?

Dla New Orleans to kompletnie niepotrzebny ruch. Frazier na razie jest poza rotacją, ale udowodnił, że w każdej chwili może wejść i zagrać i ma bardzo dobry kontrakt. Felder jest dużo gorszym graczem i poza niewielkim kontraktem nic nie jest wart.

Jeśli już bym ruszał Fraziera to tylko jako dodatek do wywalenia Asika, bądź Ajinci.

Jako jeden z niewielu fanów Pelicans na forum mówię absolutnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale jako, że kucio proponował tę wymianę, to traktuję to jako Hornets, którzy dzwonią do Thunder i R's.

 

 

 

No pewnie, że ostateczność... ale czy przypadkiem dla Heat nie powinno być ostatecznością sprzedawanie swojego najlepszego gracza?

 

Może pakiet Harkless+Vonleh+Ezeli+1 pick za Brooka Lopeza?

Deal za Brooka mi się podoba i właśnie takiego powinien szukać Marks. Zwłaszcza że Portland walczy o PO i jakieś wzmocnienie na pewno im się teraz bardziej przyda niż w offseason

 

@Kucio

 

Dobry deal też z wysłaniem Carolla do Bkn, powinno pyknac tylko znów przed PO.

 

Te 3 stronny raczej Raps blokuja, chyba że jakiś pick by się tam znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside, Reed, McRob i Derrick Williams do Blazers.

Harkless, Vonleh, Plumlee, Ezeli, Ed Davis i dwa tegoroczne picki do Heat.

Heat zbieraja tanich rolesow na nastepna swoja dobra druzyne, a Blazers rozladowuja swoj tlok za 2 bardziej typowych defensywnych wysokich i 2 wypelniacze. Kto mowi nie?

Blazers powinni wejść w to z pocałowaniem ręki. Nie naruszając tego co najcenniejsze - Lillarda i McColluma dokładają to czego najbardziej potrzebują - Whitesida.

A Haet? Jeśli się przebudowują to mogą poczekać na Ezeliego i rozwój Vonleha. Pick raczej z połowy rundy. Średnio.

Może pakiet Harkless+Vonleh+Ezeli+1 pick za Brooka Lopeza?

Kolejna strzelba w Blazers? No nie wiem. No i finansowo nie najlepiej to wygląda. Może jakby wzięli Crabbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem jedną wymianę w nowym tekście Airballa, ale i tak nikt tego nie czyta ;)  więc wrzucę to tu:

 

Boston: ROLO Lopez

Chicago: Amir + pick z drugiej rundy + (może) coś młodego na ławkę.

 

Sprawa jest aktualna tylko wówczas kiedy Bulls w końcu zaczną rozsprzedawać drużynę i o ile Butler nie trafi do Cs za pick Nets. Robin ma przyjazną umowę i na spokojnie będzie można go sparować z Horfordem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.