Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek... mamy potwierdzenie, ze Cavs stanowczo odrzuca Love-Melo... ale fascynujace sa plotki o opcji handlu do Clippers bez ruszania Big3. Melo za Jamala, Redicka i Wesa/Pierce'a?

 

Nikt z klasowych FA by z Warriors już nie podpisał kontraktu, bo latem mu sprzedawali Duranowi wizję dynastii nie po to, by wysyłać do Utah, kiedy wszystko układa się zgodnie z planem.

Z punktu widzenia Warriors wciaz mieliby taka wizje... ot z innymi zawodnikami ;-)

 

Tak dla jasnosci, nie zgadzam sie z propozycja, ze Warriors powinni handlowac Durantem, ale nie wydaje mi sie, ze nastapilaby taka katastrofa jaka sugerujesz gdyby klepneli jakiegos blockbustera z jego udzialem.

 

Serio, jestem w szoku, że tak wielu z was nie dostrzega kwasu, jaki powstałby po takiej wymianie. Durant jest niewymienialny dla GSW w obecnych okolicznościach i to nawet, gdyby ktoś chciał grubo przepłacić. Nie byłoby mowy o jakimkolwiek fundamencie, skoro każdy jest na sprzedaż.

Przeciez Curry, Klay i Dray sa sprawdzonym fundamentem mocnego contendera i nie byliby na sprzedaz. 

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jtp6fva

Do tego pick NOP 2018.

Holiday zwalnia miejsce, pick z 2018 to zawsze pick, a znowu sam IT z kontraktem, który kończy się za rok i pewnej swojej specyfiki nie ma aż tak wysokiej wartości.

Jak dla mnie win-win, szczególnie jeśli BOS planuje zostawić pick, bo na pewno wyciągnie z nim kogoś na G i wtedy IT będzie się gryzł z nim.

Jaki jest w tym sportowy motyw dla Celtics? Wzmocnienie defensywy w tym sezonie?

Ten guard z picku Nets wcale nie musi byc gotowy do startowania w contenderze od pierwszego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest w tym sportowy motyw dla Celtics? Wzmocnienie defensywy w tym sezonie?

Ten guard z picku Nets wcale nie musi byc gotowy do startowania w contenderze od pierwszego sezonu.

Zdobycie picku, przygotowanie gruntu pod wielki talent takiego Fultza. IT lubił konflikty, gdy mu nie dawano piłki, nie chciałbym by 19-latek mi się stykał z takim graczem na początku kariery. I jednak Boston to żaden contender. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie picku, przygotowanie gruntu pod wielki talent takiego Fultza.

Maja tylko 25% szans na #1, wiec to raczej za malo by ustawic swoja przyszlosc pod ten scenariusz.

 

I jednak Boston to żaden contender.

Dlaczego? Maja realistyczne szanse na finaly konferencji, wiec tego nie odpuszcza by pozyskac sredni pick od Pelikanow. Zwlaszcza, ze Raptors czekaja trudne decyzje w offseason, wiec ich droga do tych finalow moze sie zrobic latwiejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja tylko 25% szans na #1, wiec to raczej za malo by ustawic swoja przyszlosc pod ten scenariusz.

I 100% na top4, a Fultz to nie jedyny wielki talent.

 

Dlaczego? Maja realistyczne szanse na finaly konferencji, wiec tego nie odpuszcza by pozyskac sredni pick od Pelikanow. Zwlaszcza, ze Raptors czekaja trudne decyzje w offseason, wiec ich droga do tych finalow moze sie zrobic latwiejsza.

Wizz, Hawks czy Raptors także. I ich także nie nazwę contenderami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie, ze nastapilaby taka katastrofa jaka sugerujesz gdyby klepneli jakiegos blockbustera z jego udzialem.

Taki wpływ wieloletniej gry w fantasy NBA, gdzie gwiazdy można przerzucać jak worek ziemniaków ;P

 

Przeciez Curry, Klay i Dray sa sprawdzonym fundamentem mocnego contendera i nie byliby na sprzedaz.

Nie byliby? Nawet jakby ktoś podesłał kolejnego korzystnego blockbustera? Moim zdaniem w realnym świecie gwiazdy pokroju Duranta można wymieniać wyłącznie w szczególnych okolicznościach. Przykładowo, gdy gracz nieodwracalnie stracił motywację do gry dla danej organizacji i nie daje z siebie wszystkiego, albo połączenie jego talentu z pozostałymi nie funkcjonuje prawidłowo etc. Jednak w sytuacji, gdy wszystko działa świetnie, nie wymieniasz supergwiazdy z nadzieją, że może działać jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 100% na top4, a Fultz to nie jedyny wielki talent.

Poki co ignoruje NCAA, wiec nie moge tego skomentowac...

ale w mockach w Top3 jest 3 PG, wiec czy to by dawalo pewnosc? Kogo Celtics by draftowali z #4?

 

Wizz, Hawks czy Raptors także. I ich także nie nazwę contenderami.

Czyli wschod ma tylko jednego? To baaardzo waska definicja.

 

Taki wpływ wieloletniej gry w fantasy NBA, gdzie gwiazdy można przerzucać jak worek ziemniaków ;P

Mozliwe ;-)

To moze z drugiej strony, mozesz podac przyklad gdzie jakis trejd gwiazdy tak negatywnie wplynal na wizerunek druzyny, ze pozniej byly tego istotne pozaboiskowe konsekwencje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co ignoruje NCAA, wiec nie moge tego skomentowac...

ale w mockach w Top3 jest 3 PG, wiec czy to by dawalo pewnosc? Kogo Celtics by draftowali z #4?

 

Masz ~65% szans na pick z top3 i 4# jest SF też na obwód i też talent, który może pójść w top3 jeśli trafi do jakiejś drużyny, która już pg ma.

 

Czyli wschod ma tylko jednego? To baaardzo waska definicja.

Lubisz matematykę, więc podaj mi swoje oszacowanie szans Bostonu na mistrzostwo w procentach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Melo w Clippers zwłaszcza ,że pewnie Clippersi musieli by oddać J.J.Redicka to za dużo jak na gracza tak chimerycznego.

Chociaż powiem ,że jakby był chętny na Jamala (Detroit z propozycją : Kentavious Caldwell-Pope) to bym rozważył ich propozycję.

 

Szczerze to już wolałbym Gordon'a Hayward'a.

110 baniek w księgach + kasa na Redicka, MaM i Speightsa i tylko cud Was ratuje przed przekroczeniem 140 baniek. 

Mówiąc wprost, jesteście za krótcy na kontrakt JJ. O ile Blake i CP nie zrobią paycuta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na paycut. O ile rozważamy Chrisa i Blake'a w kategorii poważnych ludzi. Czy LAC mogą im zaoferować większe pieniądze niż inne ekipy? Jeśli tak to chyba jest jedyny powód, dla którego opłaca się im zostać z Balmerem. Jeśli chcą walczyć o mistrzostwo to raczej im żadne realne paycuty nie pomogą. Ta formuła się wyczerpała, a raczej nigdy nie wypaliła. Jak burdel przynosi straty to nie wymieniasz zasłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Doc mnie zadziwia . Po co Melo w Clippers ? Jeszcze bym zrozumiał jakby core zespołu pozostał nie naruszony a to nie dość ,że zostanie naruszony to jeszcze trzeba będzie oddać wiodącą postać z ławki rezerwowych czyli Jamala Crawforda .

 

Okej nie ma wejść z ławki w stylu Gordona ale to wciąż mocny punkt ławki rezerwowych.

 

A na SF można wyciągnąć z Denver Danilo Gallinari'ego nawet za DeAndre Jordana (ale wtedy Denver dorzuca kogoś pod kosz Nurkić/Jokić) co jest tylko bardzo fajną propozycją na papierze.

 

Można uderzać do Detroit po Kentavious Caldwell-Pope (nawet za Jamala) czy do Chicago po Miroticia(więcej niż Wesley Johnson nie wyciągną za niego).

 

A J.J.Redick jest w tym momencie na poziomie Klay'a i oddawania go za Melo jest moim zdaniem kompletnie bez sensu.

Na pewno opcja Mirotic jest jedyną realną dla Clippers na ten moment ( wyłączając Melo) z tego co wymieniłeś, tylko jaki mają w Chicago interes w Wesie Johnsonie?

Ale ogólnie Miro mógłby być realnym targetem za w sumie niezbyt wielki koszt dla każdej ekipy. Na małą rolę na ławkę bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF Ty mi specjalnie to robisz chyba, wrzodów się nabawie zaraz.

 

ale tak btw Gallo+Nurek moge klepnąć, DeAndrzej idealny na ławaczkę

A dlaczego w końcu dostajesz All Stara to wiadomo że pakiet schodzący kontrakt Gallo i Nurek to za mało. Pakiet Gallo- Jokić to akurat tyle, że Denver by to klepnąć musialoby chcieć być tu i teraz i olać przyszłość. Za 2 lata Jokić będzie All -starem więc wiadomo że to nie ma sensu

Ale wbrew pozorom to nie jest głupia propozycja

Denver nie broni. Właściwie to tylko u Ciebie widziałem wpisy że Jokić dobrze broni post. Ale tak naprawdę nie broni. Nie jest to poziom KAntera ale jest strasznie wolny i to generuje problem z bronieniem pomalowanego. To że obrona Denver się tak załamała po wejściu Jokica i Harrisa do s5 to nie jest przypadek i nie jest wina wszystkich innych. Jokić jest w dużym stopniu odpowiedzialny zarówno za super ofensywe jak i fatalną obronę Denver. Harris jak na razie gubi rotację całkowicie. Mudiay nie ogarniał nigdy obrony. Nuggets muszą szukać w wymianie dobrych obrońców bo poza Nurkiciem za bardzo ich nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić dobrze broni post, mądrze się przesuwa stara się kontestować każdy rzut. Natomiast nie ma warunków do bronienia wjazdów atletycznych freaków, a nasz obwód robi autostradę pod kosz rywalom w co drugim posiadaniu co kończy się albo wjazdem, ale częściej niekontestiwanym jumperem z półdychy. Polecam obczaić do jakiś manewrów musiał się posuwać Kat żeby punktować tyłem na Jokiciu, podobnie było z Embiidem czy Kristapsem. Za dużo po nocach ten cyrk oglądam żeby sobie dać wmówić takie rzeczy.

 

swoją drogą piątka Mudiay Harris Wilson Faried DAJ to zajebista opcja na "tu i teraz" - bez jaj

 

ps.

 

Jokić w obronie mógłby być lepszy ale naprawdę nie jest też tam słaby. W tej chwili jest lepszy niż Towns który jest strasznie zagubiony w rotacji.

oj szybko Ci się odwidziało teraz już tylko Kanter przed nim? Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić dobrze broni post, mądrze się przesuwa stara się kontestować każdy rzut. Natomiast nie ma warunków do bronienia wjazdów atletycznych freaków, a nasz obwód robi autostradę pod kosz rywalom w co drugim posiadaniu co kończy się albo wjazdem, ale częściej niekontestiwanym jumperem z półdychy. Polecam obczaić do jakiś manewrów musiał się posuwać Kat żeby punktować tyłem na Jokiciu, podobnie było z Embiidem czy Kristapsem. Za dużo po nocach ten cyrk oglądam żeby sobie dać wmówić takie rzeczy.

 

swoją drogą piątka Mudiay Harris Wilson Faried DAJ to zajebista opcja na "tu i teraz" - bez jaj

 

ps.

 

oj szybko Ci się odwidziało teraz już tylko Kanter przed nim?

A powiedz mi gdzie napisałem że tylko Kanter przed nim??? I gdzie napisałem że uważam nagle Townsa za dobrego obrońcę?

 

Ty czasem naprawdę wypij szklankę wody po przeczytaniu bo reagujesz impulsywnie i widzisz coś co nie zostało napisane. Jokić nie jest słaby ale nie jest niestety też dobry. Tam odniosłem sie do tego że wypisano że Jokić jest bardzo słabym obrońcą coś jak Towns. Od niego jest lepszy ale w kombinacji z Harrisem i nieważne kim na jedynce to tragedia bo Denver nie ma pierwszej linii obrony a on za wolny jest by bronic wjazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro się ze mną zgadzasz, to po co podnosisz temat w ogóle? Nigdy nie pisałem, że Jok to dobry obrońca, podkreślałem tylko, że w post gra mądrze, nie świetnie, robi cały czas błedy, ale widać w nim te europejskie IQ, nie podpala się, nie skacze do każdej pompki, ciężko go przepchać. Co jeszcze nie zostało powiedziane - Jok pomimo tak młodego wieku świetnie odnajduje się w błotnym baskecie - łapie za koszuklę wkłady łapy pod łokieć, tak min wyleczył DeAndrzeja, którego totalnie wkurwił. Nie jestem w stanie powiedzieć czy Jokić to jeszcze minusowy czy neautralny obrońca, ale jestem spokojny, że z czasem będzie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro się ze mną zgadzasz, to po co podnosisz temat w ogóle? Nigdy nie pisałem, że Jok to dobry obrońca, podkreślałem tylko, że w post gra mądrze, nie świetnie, robi cały czas błedy, ale widać w nim te europejskie IQ, nie podpala się, nie skacze do każdej pompki, ciężko go przepchać. Co jeszcze nie zostało powiedziane - Jok pomimo tak młodego wieku świetnie odnajduje się w błotnym baskecie - łapie za koszuklę wkłady łapy pod łokieć, tak min wyleczył DeAndrzeja, którego totalnie wkurwił. Nie jestem w stanie powiedzieć czy Jokić to jeszcze minusowy czy neautralny obrońca, ale jestem spokojny, że z czasem będzie coraz lepiej.

Na razie minusowy

A podnoszę bo krótkoterminowo ta wymiana by Wam pomogła... Tyle że długoterminowo ona nie ma sensu. W tej chwili z tą obroną jaką macie to nie wjedziecie do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie minusowy

 

A podnoszę bo krótkoterminowo ta wymiana by Wam pomogła... Tyle że długoterminowo ona nie ma sensu. W tej chwili z tą obroną jaką macie to nie wjedziecie do PO.

Szok.

 

W czym by nam pomogła w spadnięciu do topu loterii?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.