Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszany w Palmie temat, ale to chyba jest najlepsza w miarę realna opcja dla Knicks:

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=hpvgkce

 

Pick Bulls leci do NY.

 

Bulls grają rotacją MCW-Wade-Butler-Melo-Lopez + Taj-McBuckets i reszta.

Knicks tankują i mają 2 picki w top25 tego draftu.

Ma to ręce i nogi. Pytanie czy Melo by do Bulls chciał iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszany w Palmie temat, ale to chyba jest najlepsza w miarę realna opcja dla Knicks:

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=hpvgkce 

 

 

Pick Bulls leci do NY.

 

Bulls grają rotacją MCW-Wade-Butler-Melo-Lopez + Taj-McBuckets i reszta.

Knicks tankują i mają 2 picki w top25 tego draftu.

Knicks mogą równie dobrze zatankować sadzając Carmelo do końca sezonu. Jakiś powód w tym wieku zawsze się znajdzie. A z całą moją antypatią do Melo, można go lepiej opchnąć niż spadające kontrakty i late 1rd round pick.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks mogą równie dobrze zatankować sadzając Carmelo do końca sezonu. Jakiś powód w tym wieku zawsze się znajdzie. A z całą moją antypatią do Melo, można go lepiej opchnąć niż spadające kontrakty i late 1rd round pick.

 

No właśnie się zastanawiam szczerze mówiąc, czy da się go lepiej opchnąć... zobaczymy, jak się to rozwinie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa sezonu, praktycznie bez szans na PO w Dallas, wiec ode mnie takie propozycje:

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zkj89ve

 

Bogut za Ezeliego, Vonleha i 1st round pick 2017 od Cavs 

Portland bije się o PO, oddając 2 grajków którzy są zbędni i pick pod koniec 1 roundy zyskują upgrade w pomalowanym.

Dallas dostaje pick i iluzoryczne szanse na to, że Vonleh przy większych minutach jeszcze coś pokaże.

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=hxvnc6u

 

Ross, Sullinger, Poeltl  za Matthewsa

alternatywnie Poeltl może zostać zastąpiony przez Nogueire, lub dwa first round picki 2017 (TOR i LAC)

 

Toronto zyskuje Matthewsa, który moim zdaniem spokojnie nadaje się na startera w contenderze. 

Dallas jednego z dwóch prospectów lub late picki. Ross przy poważniejszej roli też mógłby się jeszcze rozwinąć.

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa sezonu, praktycznie bez szans na PO w Dallas, wiec ode mnie takie propozycje:

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zkj89ve

 

Bogut za Ezeliego, Vonleha i 1st round pick 2017 od Cavs 

Portland bije się o PO, oddając 2 grajków którzy są zbędni i pick pod koniec 1 roundy zyskują upgrade w pomalowanym.

Dallas dostaje pick i iluzoryczne szanse na to, że Vonleh przy większych minutach jeszcze coś pokaże.

Cavs najwcześniejszy pick ma w 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) 48/4 > 40/2? Nie wierzę ;)

33-letni Lee nie jest jakims pewniakiem na duza kase, wiec to wcale nie musi wychodzic na plus.

 

4) Hmm Melo do Cavs, Favors do Knicks, Love do Jazz? + ewentualne fillery?

Zalezy jakie fillery, ale czy Knicks chcieliby na dluzej Favorsa obok KP? Wg mnie raczej nie.

 

Ma to ręce i nogi. Pytanie czy Melo by do Bulls chciał iść.

Watpliwe skoro nie sa contenderami... dlatego dla takich propozycji trejdow Melo bedzie mowil "nie".

Swoja droga, alez wpadke zaliczyl Phil z tym no-trade...

 

A z całą moją antypatią do Melo, można go lepiej opchnąć niż spadające kontrakty i late 1rd round pick.

Nie w sytuacji gdy Melo decyduje gdzie moze trafic. To baaaaaardzo ogranicza jego wartosc handlowa.

 

Bogut za Ezeliego, Vonleha i 1st round pick 2017 od Cavs 

Portland bije się o PO, oddając 2 grajków którzy są zbędni i pick pod koniec 1 roundy zyskują upgrade w pomalowanym.

Dallas dostaje pick i iluzoryczne szanse na to, że Vonleh przy większych minutach jeszcze coś pokaże.

Wg mnie to solidna propozycja dla obu stron, ale tylko przy zalozeniu, ze Bogut jest zdrowy. A jest?

 

Ross, Sullinger, Poeltl  za Matthewsa

alternatywnie Poeltl może zostać zastąpiony przez Nogueire, lub dwa first round picki 2017 (TOR i LAC)

 

Toronto zyskuje Matthewsa, który moim zdaniem spokojnie nadaje się na startera w contenderze.

Obok Lowrego i Derozana?

Wg mnie tu Raptors mowia nie bo potrzebuja wzmocnienia na PF, a nie drozszego skrzydlowego od Rossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w sytuacji gdy Melo decyduje gdzie moze trafic. To baaaaaardzo ogranicza jego wartosc handlowa.

Mam jednak wrażenie, że Melo nie jest GM Knicks, i Phil Jackson też ma prawo weta w trejdzie, który osłabia Knicks. A NYK nie mają żadnego interesu w tym, żeby wysyłać niemalże za darmo Carmelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja do dyskusji

 

NOP dostaje Rubio

Kings dostają Holidaya

Sota dostaje pick NOP (lottery protected )z 2018 , drugrudnowy Kings 2018 ( ten lepszy Blazers-Kings)  Collison i Afflalo

 

Może być dodatkowo włączony WCS do Soty i Shabazz do Kings

 

Po co NOP - Holiday jest fajny ale Rubio naprawdę nakręca ofensywę . Mimo braku rzutu zarówno Davis jak i Hield zyskaliby na jego obecności . Pick and rolle grane z Tyreke , Davisem to byłby miód na serce fanów NOP i duża duża szansa na PO. No i mieć takiego gracza za marne obecnie 12 baniek podczas gdy każdy na rynku będzie chciał ok 16-20 to promocja

 

Po co Sacto - Kings grają bez rozegrania - Collison i Lawson kompletnie nie kreują. Holiday to duży upgrade jakby jeszcze udało im sie brać Shabazza w obliczu kontuzji Gaya to mieliby znów namiastkę zespołu

 

Po co Socie - a ja nie wiem po Sota handluje Rubio i chce w zamian guarda z rzutem za 3. Nie wnikam w ich filozofię tylko im dostarczam pakiet. Ale nie jest w stanie wytłumaczyć żadnej logiki stojącej za oddawaniem rozegrania w ręce Dunna i La Vine jak chce Thibs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyszło w miarę sprawiedliwie i mam nadzieję ciekawie:

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zun7x36

 

Boston

Zyski: Cousins, McCollum, Mudiay

Straty: pick Nets, Thomas, Horford, Rozier

 

McCollum/Mudiay - Bradley/Smart - Crowder/Brown - Johnson/Olynyk - Cousins/Zeler robią jesień średniowiecza na wschodzie przed dłuuuuugie lata

 

Sacramento

Zyski: pick Nets + pick Memphis/Denver (gorszy lepszy) + Leonard

Straty: Cousins

 

Za Cousina fundują sobie przebudowę - pick Nets, pick Denver lub Memphis, pick swój lub Phily do tego za picki spylają Koufosa i Gaya i grają długie minuty WCS, McLemore, Leonardem i pierwszoroczniakami przez najbliższe 2,5 roku.

 

Portland

Zysk: Nurkic, Horford, Chandler, Rozier

Straty: McCollum, Crabbe, Aminu, Leonard

 

Rozwiązują problem dublowania się Lillarda z McCollumem, w zamian dostając ogromne wzmocnienie pod koszem.

 

Lillard/Napier - Turner/Rozier - Harkless/Chandler/Layman - Horfort/Davis - Nurkic/Plumlee/Ezeli

 

Denver

Zysk: Thomas, Crabbe, Aminu

Straty: Nurkic, Chandler, Mudiay, pick Memphis/Denver (gorszy lepszy)

 

Rozwiązują problem z blokowaniem rozwoju Nurkicia. Zyskują gwiazdę - Thomas, rozwojowego Crabbe i solidnego Aminu za łamliwego Chandlera i Mudiaya.

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych zespolow najbardziej lubię Denver ze względu na Jokicia, ale mam wrazenie ze oni wyszliby na tym zbyt dobrze. Z drugiej strony Kings stosunkowo malo dostaja za Kuza i raczej mówią nie.

 Też mam takie wrażenie ale nie za bardzo jest co podebrać z Denver. Szkoda, że nie mają lepszego pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.