Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=zbuv9pb

Trade z gatunku czysto życzeniowych.

Dlaczego OKC mówi tak: ekipa pozyskuje solidnego zawodnika na SF gdzie dziura jest duża. Prz okazji leci kontrakt nierefomowalnego Kantera. Morrow leci jako zmniejszenie różnicy w kontraktach. Payne jako osłoda transferu.

Dlaczego Denver mówi tak : pozbywają się Mudiaya,zyskują kogoś na pg kto bardziej wpisze się w potrzeby zespołu,zyskują back-up na C,i podstawę pod popchnięcie Farieda gdzieś dalej.

P.S wiem że to troszkę głupi trejd ale innego spełniającego potrzeby OKC nie mogę wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks za Millsapa chcą pick w loterii nadchodzącego draftu. Nie wiem, kto może dać im pick w tych okolicach. Widzę dwie możliwości:

 

Nuggets oddają Farieda + swój pick za Millsapa

 

Knicks oddają Rose'a + swój pick za Millsapa

 

Obie wymiany raczej bez szans, ale nic sensowniejszego na radarze to chyba nie widać

 

Przy Nuggets mam jeszcze jeden pomysł. Ely3 ostatnio szukał wymiany dla Exuma, więc może Mudiay - Exum?

Mam wrażenie, że tylko zmiana środowiska może jeszcze chłopakom uratować kariery.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston ma pick w loterii i mogliby go oddac. Pyranie tylko czy para Milsap Horford to to czego szukaja. Chyba Atlanta musialaby cos dolozyc w tym momencie dla Bostonu.

Boston to ma ten moment największe szanse na numer 1 w drafcie, bo Nets mają najgorszy bilans w NBA. Ten pick jest nietrejdowalny za nikogo poniżej Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucilem luzny pomysl. Wg mnie tez Milsapa za drogo cenia i dostana najwyzej pick z okolic 15-20 za niego.

 

Twgoroczny pick za Butlera to no brainer i to tez glownie ze wzgledu na dlugosc kontraktu Butlera. Tylko czy Stevens nie bedzie naciskal na Haya z Utah z FA no i kogonposwieci Aigne Bradleya czy Crowdera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy haywardowi chce sie z utah ruszac?

Druzyna na fali wznoszacej i majaca jeszcze potencjal wzrostu, gordon jest tam da man (w off przynajmniej).

Bos rownie fajny, ale mniej pewny z racji wieku horforda.

Fajnie ze gral pod stevensem w ncaa tyle ze tutaj gra z chlopakami 4-5 rok i chyba mu nie przeszkadza.

 

koniec koncow dostanie tez pewnie mniejsza kase w bos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade z gatunku czysto życzeniowych.[...]

P.S wiem że to troszkę głupi trejd ale innego spełniającego potrzeby OKC nie mogę wymyślić.

Skoro wiesz kto mowi "nie" sprobuje rozwinac ten pomysl... Payne i Collison za Mudiaya, Millera i Bartona?

Choc tu oczywiscie zakladam, ze Nuggets uwazaja Camerona za lepszego startera od Mudiaya.

 

Hawks za Millsapa chcą pick w loterii nadchodzącego draftu. Nie wiem, kto może dać im pick w tych okolicach. Widzę dwie możliwości:

Nuggets oddają Farieda + swój pick za Millsapa

Knicks oddają Rose'a + swój pick za Millsapa

Obie wymiany raczej bez szans, ale nic sensowniejszego na radarze to chyba nie widać

Pelikany i Mavs mogliby oddac swoj pick za Millsapa... tzn pomijam czy powinny tylko sugeruje, ze moga.

Plus Denver na pewno sa kandydatem z Wilsonem/Gallo i pickiem, nie? Oczywiscie zakladajac, ze chca go na dluzej.

 

Przy Nuggets mam jeszcze jeden pomysł. Ely3 ostatnio szukał wymiany dla Exuma, więc może Mudiay - Exum?

Mam wrażenie, że tylko zmiana środowiska może jeszcze chłopakom uratować kariery.

Wydaje mi sie, ze Jazz powiedza "nie" bo po co im Mudiay? Z Exumem przynajmniej moga liczyc, ze stanie sie rolesem.

 

Twgoroczny pick za Butlera to no brainer i to tez glownie ze wzgledu na dlugosc kontraktu Butlera. Tylko czy Stevens nie bedzie naciskal na Haya z Utah z FA no i kogonposwieci Aigne Bradleya czy Crowdera?

To pewnie nie bedzie zalezalo od Ainge'a, a od tego kogo bardziej cenia Bulls ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Nuggets mam jeszcze jeden pomysł. Ely3 ostatnio szukał wymiany dla Exuma, więc może Mudiay - Exum?

Mam wrażenie, że tylko zmiana środowiska może jeszcze chłopakom uratować kariery.

 

Snyder by zabił Mudiaya już w drugim meczu. PRzecież on gorzej broni od Treya a ten często lądował w zamrażarce bo Snyder nie trawi kolesi którzy zawalają non stop obronę

Chyba jedyny którego toleruje to MAck ale u niego problemy w obronie zaczynają się przy szybkich graczach typu Thomas albo silniejszych typu Lowry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźna myśl

Handel nr 1

 

Nets dostają - pcik NOP lottery protected 17 ( ta protekcja jest również w 2018  i 2019) pick 2 runda ale ten od 76ers do tego Tyreke + Galloway

NOP - otrzymuje Lopeza

 

Nets dostają rozsądny kontrakt i dwa wybory prawie ze pierwszorundowe. Tyreke może do podpisania. A jak nie to latem mają dodatkowe morze pieniędzy i skuszą Millsa, Plumlee ( tego z Portland) albo wezmą pakiet Gasol-Parker od Spurs by ci mogli podpisać C.Paula

 

Pelikany mają coraz lepszą obronę i coraz gorszy atak. Lopez dałby im fajny postup. Obrońcą nie jest znó takim złym. Pasuje do Davisa

 

Kto mówi nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ze zbiórkami? Absolutnie nikt już nie będzie tam zbierać poza AD.

Ale sprawdzasz chociaż dane zanim coś napiszesz

 

Pelikane zbierają 77% możliwych piłek na swojej tablicy i jest to 8 wynik w lidze więc o co masz obiekcje?

Zwłaszcza że grałby kosztem Cunninghama który nie powala ilością zbiórek

 

 

Pels grają już AD na centrze, więc nie wiem po co im tam Lopez.

Grają bo przecież kim mają grać na centrze?

Ani Asik ani Ajinca niewiele wnosi w ofensywie. Na PF-ie biega Cunningham a to przecież nie jest gracz wielkiego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets dostają - pcik NOP lottery protected 17 ( ta protekcja jest również w 2018  i 2019) pick 2 runda ale ten od 76ers do tego Tyreke + Galloway

NOP - otrzymuje Lopeza

[...] 

Kto mówi nie?

Wg mnie Nets bo to wyjda za slabe picki zeby oddawac ich najlepszego zawodnika. Zwlaszcza ta czesc z "lottery protected" jest bez sensu z ich punktu widzenia bo jakis pick w loterii 2017 to przeciez bylby glowny motyw by sprzedawac Lopeza. Zas czekanie kilka lat na dojscie tego picku nic im nie daje.

 

Tak swoja droga zdziwil mnie raport/plotka, ze oczekuja za niego 2 pierwszorundowe picki. Jest max kilka druzyn w lidze, ktore moze beda chciec Lopeza, wiec jesli na serio takiej paczki oczekuja w zamian to Lopez zostanie w Nets do konca kontraktu. Wg mnie sukcesem bedzie sprzedanie go za solidnego mlodziaka i solidny pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba baaaardzo krótko myślałeś ;)

 

co zyskują w tej wymianie Celtics poza rzekomym miejscem pod Fultza?

 

Mniej niż Sacramento. Jak wysoko oceniasz wartość transferową Thomasa? Masz jakiś lepszy deal, w którym Celtics robią sobie miejsce na rozegraniu i zyskują coś lepszego? Nie wiem, czy ktokolwiek jest w tej chwili zainteresowany Thomasem za jego wartość na boisku

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.