Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna Atlanta jest taka dziwaczna ,że wzmacnia swojego potencjalnego rywala co już odbiło się echem w szatni Atlanty o czym wspominał Howard

Oddanie Korvera do Cavs jest wieeerd - robią to zdecydowania za szybko - to fakt

Może to wskazywać na to, że Hawks nie łudzą się, że w tym sezonie coś ugrają. Wiedzą, ze Millsap chce dużo kasy, a nie chcą multiyr deala, bo w tym roku skończy 32 lata. Produkuje, ale jest już na równi pochyłej. Ma najniższy PER , najniższy efg% i TS% od 6lat. 

 

Hawks są wyraźnie słabsi niż Cavs i Raptors. Na podobym poziomie są C's, lada chwila mogą ich prześcignąć Bucks. Oznacza to, ze mogą mieć problemy, żeby wyjść z drugiej rundy PO.  Mi trochę wygląda na to, że chcą coś za niego wziąć , poki jeszcze mogą. 

 

Po Millsapa powinni sięgnąć Rockets, żeby mieć jakiekolwiek szanse w walce o finały, tyle, ze nei widzę jak miałoby to wyglądać - chyba, że Andersona. Mogą o niego powalczyć OKC - ale znowu to będzie na Warriors , ale i chyba Spurs za mało. Zmienić układ sił moglby dopiero właśnie w Spurs, ale Ci nie mają czego zaproponowac, chyba, ze poloty o LMA na wylocie są prawdziwe - nie wydaje mi się jednak, zeby chcieli postarzać skład.

 

Raptors? Millsap+Thabo za Rossa, Josepha + filler? 

 

3way: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jytsr2t

Hawks mają niby Dwighta, ale temu już bliżej do emerytury i mogą też mu szukać szybko innej chaty, a do konca sezonu moglby podszdkolic w obronie Okafora. Sixers dostają rozwiązuja logjam na C pozyskujac 2 młodych obwodowych. Raps dostają Millsapa, TJ'a oraz Thabo, czyli sporo fajnych rzeczy na Cavs. A Hawks - Okafor i Stauskas + ewentualnie pick od Raps to wiecej niż ktokolwiek inny zaproponuje za roczne wypożyczenie Millsapa.

 

No i Wizards... Ale co oni mogą rzucić Portera? Za ciency są i tak, żeby coś ugrac, choć Wall-Beal-Millsap-Gotard mogłoby na wschodzie zamieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Raptors? Millsap+Thabo za Rossa, Josepha + filler?

 

3way: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jytsr2t

Hawks mają niby Dwighta, ale temu już bliżej do emerytury i mogą też mu szukać szybko innej chaty, a do konca sezonu moglby podszdkolic w obronie Okafora. Sixers dostają rozwiązuja logjam na C pozyskujac 2 młodych obwodowych. Raps dostają Millsapa, TJ'a oraz Thabo, czyli sporo fajnych rzeczy na Cavs. A Hawks - Okafor i Stauskas + ewentualnie pick od Raps to wiecej niż ktokolwiek inny zaproponuje za roczne wypożyczenie Millsapa.

 

No i Wizards... Ale co oni mogą rzucić Portera? Za ciency są i tak, żeby coś ugrac, choć Wall-Beal-Millsap-Gotard mogłoby na wschodzie zamieszać.

Skoro Raptors ma oddać Rossa Josepha i pick to po co ma Was włączać do wymiany? przecież to i tak więcej niż Sap jest wart

 

Sens by miało jak zamiast Rossa dają Wam Carolla a wy zamiast mc conella rzucacie Ilyasove

 

W tym co proponujesz Raptors mówi nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Raptors ma oddać Rossa Josepha i pick to po co ma Was włączać do wymiany? przecież to i tak więcej niż Sap jest wart

 

Sens by miało jak zamiast Rossa dają Wam Carolla a wy zamiast mc conella rzucacie Ilyasove

 

W tym co proponujesz Raptors mówi nie

Po to, że dzięki mojemu dealowi Hawks schodzą z payrollu, dostają 2 gości na kontraktach debiutanckich + pick. Okafor mimo wszystko  nadal ma większy upside niż Ross, czy Cory Joseph, którzy są typowimi rolesami.

 

Jakby ATL zrobili to bezpośrednio z Raps, to mogą dostać co najwyżej graczy, którzy nie robią różnicy (Ross, Joseph), którzy im się dublują z opłaconymi już Bazemorem i Schroederem - na wieloletnich umowach, co ani nie pchnie ich do góry, ani jakos bardzo w dół zeby miec dobry pick.

 

Jeśli wg Ciebie sens dla Sixers ma Okafor+Ilyasova+Stauskas za Caroll+Joseph - to pozdro600 c***owy kontakt Carolla + backup PG w postaci Josepha - w takiej sytuacji Colangelo mowi: "po c*** mi taki zje***y deal? nudzisz się ? zagaj w angry birds zamiast truć mi dupe."  

Lepiej jakby Jah miał grać 10mpg jako backup Embiida i być zabezpieczeniem w razie kontuzji. Upside ma i tak 100x wiekszy niż Joseph, a Carroll na tym kontrakcie jest nam niepotrzebny, Raps w PO może się przydać.

Gdyby chcieli go wyjebać z payrollu możnaby rozważyc Covington+Okafor+TJ

TJ, Covington,Thabo, Millsap do Raps,

Carroll, Ross, Joseph do Philly, TOR 1-st,

Okafor, Sullinger do Hawks.

TOR schodzą mocno z payrollu i maja kase latem na Millsapa, bo TJ i RoCo są tani.

ATL dostają talent Okafota + pick Raps + schodzą mocno z kasy

PHI absorbuje kiepski kontrakt Carolla , ale maja to w dupie bo maja capspace, rozwiązują problem z C  i pozyskują graczy do rotacji na 1/2 

 

Nie zmienia to faktu, że na tym dealu najgorzej i tak wychodzi Philly. A Raps może zabraknąć Carrolla w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julius ja patrzę z perspektywy Raptors. Oni oddaja najwięcej a zysk sredni. totalnie neutral dla nich. A kasowo ruina.

Oddają depth za wciąż allstara...

Joseph jest OK, ale na ich potrzeby McConnell 10mpg jest w stanie grać za Lowrym. 

Oddając Rossa tracą firepower z ławy, ale dodają Thabo w postaci 3&D

No a Millsap na PF samiast Siakama to upgrade konkretny. Millsap grający o finały najbliższe 2-3lata moglby zejść pewnie z kilku baniek. 

Pod kątem wpływu na zespół Millsap+Thabo+TJ >>> Ross, Joseph. A o pick w końcówce 3 dziesiątki chyba się kłucić nie będziemy. 

 

Wg mnie Raps są jednym z nielicznych teamow, który powinien zaryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja propozycja odnosnie ostatniej informacji adriana wojnarowsiego równoległej rzeczywistości:

 

Boston dostaje: Butler, Gibson, McDermott

Bulls dostaje: 2017 1rd pick, future 1rd pick Memphis, Amir Johnson, Jaylen Brown, Jae Crowder i Avery Bradley

 

Boston:

Thomas/Rozier

Smart/Green

Butler/McDermott

Gibson/Olynyk/Jerebko

Horford/Zeller

 

Cóż tu duzo mowic: Gwarancja conajmniej siedmiomeczowej serii z Cavs w finale konferencji juz teraz i zachowanie jednego z picku Nets.

 

Bulls:

Bradley/MCW

Wade/Valentine/Grant

Crowder/Brown

Mirotic

Lopez/Amir/Felicio

 

Jesli ktos chce obszernie pogadac o tym dlaczego widze sens w trade Butlera to zapraszam do dyskusji. Tutaj skupie sie na "technicznym" aspekcie wymiany. Bulls robia to co podobno Forman chce: totalną przebudowę i robią to dobrze. Dostają dwóch starterów NBA, którzy są młodzi i będą filarem pod gościa zgarniętego w drafcie 2017 (zakładam, że nie da się zjebać TOP3 gracza "najmocniejszego draftu dekady" true? hm?). Do tego wszystkiego lecą jeszcze prospecty w postaci Browna - w którym można doszukiwać się zalążków drugiego Butlera (pracowitość) i pick Memphis, który za kilka lat będzie wart sporo.

 

Etap1:

"Prowadź nas Dwyane Waderze"

Generalnie tankowanie... Wade robi to co chce - pomaga Chicago off court, w międzyczasie raz na jakis czas pojawia się na parkiecie, rzuca 20-25pkt, koszulki się sprzedają, wszyscy są zadowoleni. Zwycięstw nie ma, skład nie ma talentu. Ale - co najważniejsze, Hoiberg dostaje klocki, które chce mieć i zaczynają się pojawiać głosy:

 

Etap2:

"Teraz to juz nie masz wymówek panie Hujbergu"

Nadchodzi draft, tankowanie Bulls sie nie udało, bo pewno gdyby włączyć "tank mode" to nagle znalazłyby się zwycięstwa w Bulls (ehh te paradoksy wietrznego miasta) - no ale jest pick w powiedzmy top3, i jakiś tam pick koło top10. Bulls biorą sobie ładnie coś na 1 i coś na 3 - bo to chyba tylko jest w tym drafcie (excited!). Wade nigdzie się nie rusza bo 25mln $ to dużo jednak pieniędzy jest, robi jako mentor dla młodych. Rolsy zgarniają bardzo ładny hajs i w capie jest jakieś na oko 40mln do wykorzystania. Na Paula, Griffina, Duranta, Kure itd nie ma szans, w Chicago dalej bardziej możesz niż nie możesz dostać kulkę, no ale dajemy panu Hujbergowi kolejne klocki, które odziwo i w odróżnieniu od gdziś mniej więcej ... zawsze - pasują. Ibaka i George Hill. Jak to się dzieje? Co prawda głupotą jest dawać im 5letnie kontrakty, ale można im sypnąć więcej hajsu za mniej lat - na co nie zasługują, ale salary się musi zgadzać. No i rzucamy okiem:

TOP3 2017 draft (pg)/Hill

Wade/Bradley/Valentine

Crowder/Brown/TOP10 2017 draft (sf)

Ibaka/Crowder

Lopez/Ibaka

 

Mało ludzi pod koszem, dużo na obwodzie. Mówi wam to coś? SMALLBALL - masz panie Hujberg wszystkie klocki, które żeś pan chciał mieć, masz młodych ludzi, masz spacing, masz tyle talentu, że się można w nim utopić. Nie ma krnąbrnych czarnoskurych ludzi, których się będziesz bał, masz samych młodych i fajnych weteranów, którzy może się bedą Ciebie wkońcu słuchać, no chyba, że nie masz planu, masz? Ale panie, wtedy będzie era rzucania za 3 - będziesz miał diament na jedynce z draftu, który zakładam, że jeśli to bd top3 pick to bedzie umiał rzucać, masz +2 trójki na +40% od hilla, bradleya, crowdera, valentine, masz wspomniany diament na pg, masz browna, który w coś się zmieni, jeszcze niewiadomo w co, masz Ibake, dwóch ludzi w tym rosterze rzucać by nie umialo zza łuku. Ale gdyby było żle to:

 

Etap3:

"Przybądź o Davisie i uratuj nas"

Gdyby ten roster nie wypalił, to już by było bliżej niż dalej do końca kontraktu (25/5 !!!!) Freda, można byłoby go zwolinić już nareszcie i czekać na wybawienie następnego home guya: Anthonego Davisa.

 

Generalnie przepraszam, napisałem to po zobaczeniu 1q ostatniego meczu z Cavs - walenie głową w mur, zaraz nastepne Qs, Bulls wygrają, będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja propozycja odnosnie ostatniej informacji adriana wojnarowsiego równoległej rzeczywistości:

 

Boston dostaje: Butler, Gibson, McDermott

Bulls dostaje: 2017 1rd pick, future 1rd pick Memphis, Amir Johnson, Jaylen Brown, Jae Crowder i Avery Bradley

 

Boston:

Thomas/Rozier

Smart/Green

Butler/McDermott

Gibson/Olynyk/Jerebko

Horford/Zeller

 

Cóż tu duzo mowic: Gwarancja conajmniej siedmiomeczowej serii z Cavs w finale konferencji juz teraz i zachowanie jednego z picku Nets.

 

Bulls:

Bradley/MCW

Wade/Valentine/Grant

Crowder/Brown

Mirotic

Lopez/Amir/Felicio

 

Jesli ktos chce obszernie pogadac o tym dlaczego widze sens w trade Butlera to zapraszam do dyskusji. Tutaj skupie sie na "technicznym" aspekcie wymiany. Bulls robia to co podobno Forman chce: totalną przebudowę i robią to dobrze. Dostają dwóch starterów NBA, którzy są młodzi i będą filarem pod gościa zgarniętego w drafcie 2017 (zakładam, że nie da się zjebać TOP3 gracza "najmocniejszego draftu dekady" true? hm?). Do tego wszystkiego lecą jeszcze prospecty w postaci Browna - w którym można doszukiwać się zalążków drugiego Butlera (pracowitość) i pick Memphis, który za kilka lat będzie wart sporo.

 

Etap1:

"Prowadź nas Dwyane Waderze"

Generalnie tankowanie... Wade robi to co chce - pomaga Chicago off court, w międzyczasie raz na jakis czas pojawia się na parkiecie, rzuca 20-25pkt, koszulki się sprzedają, wszyscy są zadowoleni. Zwycięstw nie ma, skład nie ma talentu. Ale - co najważniejsze, Hoiberg dostaje klocki, które chce mieć i zaczynają się pojawiać głosy:

 

Etap2:

"Teraz to juz nie masz wymówek panie Hujbergu"

Nadchodzi draft, tankowanie Bulls sie nie udało, bo pewno gdyby włączyć "tank mode" to nagle znalazłyby się zwycięstwa w Bulls (ehh te paradoksy wietrznego miasta) - no ale jest pick w powiedzmy top3, i jakiś tam pick koło top10. Bulls biorą sobie ładnie coś na 1 i coś na 3 - bo to chyba tylko jest w tym drafcie (excited!). Wade nigdzie się nie rusza bo 25mln $ to dużo jednak pieniędzy jest, robi jako mentor dla młodych. Rolsy zgarniają bardzo ładny hajs i w capie jest jakieś na oko 40mln do wykorzystania. Na Paula, Griffina, Duranta, Kure itd nie ma szans, w Chicago dalej bardziej możesz niż nie możesz dostać kulkę, no ale dajemy panu Hujbergowi kolejne klocki, które odziwo i w odróżnieniu od gdziś mniej więcej ... zawsze - pasują. Ibaka i George Hill. Jak to się dzieje? Co prawda głupotą jest dawać im 5letnie kontrakty, ale można im sypnąć więcej hajsu za mniej lat - na co nie zasługują, ale salary się musi zgadzać. No i rzucamy okiem:

TOP3 2017 draft (pg)/Hill

Wade/Bradley/Valentine

Crowder/Brown/TOP10 2017 draft (sf)

Ibaka/Crowder

Lopez/Ibaka

 

Mało ludzi pod koszem, dużo na obwodzie. Mówi wam to coś? SMALLBALL - masz panie Hujberg wszystkie klocki, które żeś pan chciał mieć, masz młodych ludzi, masz spacing, masz tyle talentu, że się można w nim utopić. Nie ma krnąbrnych czarnoskurych ludzi, których się będziesz bał, masz samych młodych i fajnych weteranów, którzy może się bedą Ciebie wkońcu słuchać, no chyba, że nie masz planu, masz? Ale panie, wtedy będzie era rzucania za 3 - będziesz miał diament na jedynce z draftu, który zakładam, że jeśli to bd top3 pick to bedzie umiał rzucać, masz +2 trójki na +40% od hilla, bradleya, crowdera, valentine, masz wspomniany diament na pg, masz browna, który w coś się zmieni, jeszcze niewiadomo w co, masz Ibake, dwóch ludzi w tym rosterze rzucać by nie umialo zza łuku. Ale gdyby było żle to:

 

Etap3:

"Przybądź o Davisie i uratuj nas"

Gdyby ten roster nie wypalił, to już by było bliżej niż dalej do końca kontraktu (25/5 !!!!) Freda, można byłoby go zwolinić już nareszcie i czekać na wybawienie następnego home guya: Anthonego Davisa.

 

Generalnie przepraszam, napisałem to po zobaczeniu 1q ostatniego meczu z Cavs - walenie głową w mur, zaraz nastepne Qs, Bulls wygrają, będzie lepiej.

Generalnie to miałoby sens. Tylko, że dziś pojawiły się reporty, że nawet Celtics nie mają na tyle dużo aby zadowolić Bulls. Więc taka wymiana może nie przejść. Chicago chce dużo za Jimmyego, w sumie patrząc na długość umowy i grę to słusznie.

Ciekawi mnie czy po ewentualnym oddaniu Butlera (w Trade Deadline lub latem) Wade zostanie w Bulls. Niby mówił, że tylko dzięki Jimmyemu tu jest, ale z drugiej strony kto da mu więcej?

 

No i na koniec ciekawi mnie czy jak GarPax zwolnią Hoiberga to będą jeszcze mieli okazję wybierać nowego HC. Mam nadzieję, że nie. Podobno we Front Office Bostonu siedzi mocno ogarnięty koleś z dobrymi znajomościami, a jest tam jakąś zapchajdziurą. Daryl Morey o tym ostatnio mówìł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to miałoby sens. Tylko, że dziś pojawiły się reporty, że nawet Celtics nie mają na tyle dużo aby zadowolić Bulls. Więc taka wymiana może nie przejść. Chicago chce dużo za Jimmyego, w sumie patrząc na długość umowy i grę to słusznie.

Ciekawi mnie czy po ewentualnym oddaniu Butlera (w Trade Deadline lub latem) Wade zostanie w Bulls. Niby mówił, że tylko dzięki Jimmyemu tu jest, ale z drugiej strony kto da mu więcej?

 

No i na koniec ciekawi mnie czy jak GarPax zwolnią Hoiberga to będą jeszcze mieli okazję wybierać nowego HC. Mam nadzieję, że nie. Podobno we Front Office Bostonu siedzi mocno ogarnięty koleś z dobrymi znajomościami, a jest tam jakąś zapchajdziurą. Daryl Morey o tym ostatnio mówìł.

Od trzech tygodni insiderzy piszą ze Boston celuje w Butlera ale ze nie chcą odaac ani Jae ani Bradleya. Tylko picki i mlodziez. Może o to się rozbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Kawhiego dalbym Simmonsa+Noela+Okafora+tegoroczny pick 76ers+pick LAL.

 

Widzę, że "mac" ma tu najsensowniejsze wymiany co do Sixers. Widać tu pomysł na zbudowanie contendera. 

Czy ta za Leonara czy podobną "mac" kiedyś wymyślił w innym temacie za Davisa.

 

Moim zdaniem po to się tankuje zbiera assety, zeby potem sprytnie zrobić pivot i wymienić je na supergwiazdę. 

Jak wygląda sytuacją Sixers: tłok wśród wysokich juz się pojawiają głosy, że będzie tłoczno jeśli chodzi o rozgrywanie. Komu dać piłkę Simmonsowi czy nowemu rozgrywającemu z draftu. Wśród skrzydłowych też zaczyna się robić tłoczno: Covington, Saric, być może ktoś z draftu.

 

Zróbmy listę jakie assety mają Sixers:

 

Pick Sixers 2017

Pick Sixers 2018

Pick Kings 2019

Pick Lakers(top 3 protected 2017 lub unprotected 2018)

Simmons

Stauskas

Covington

Saric

Noel

Okafor

 

Ja bym osobiście zostawił pick Sixers 2017(doby pg/sg z tak mocnego draftu się przyda) + Embid. 

 

Zostało 9 assetów i tu szedłbym na całość za supergwiazdę:

 

Za Davisa - całą paczkę 7,8 assetów (1, 2 może zostawić)

Za Leonarda - całą paczkę 6,7 assetów (może 1,2 zostawić) - po ew play-off fail

Za Giannisa - całą paczką 7,8 assetów (może 1,2 zostawić)

Za Hardena - całą paczką 7,8 assetów (może 1,2 zostawić) - po ew play-off fail

Za Westbrooka - całą paczką 7,8 assetów (może 1,2 zostawić) - po ew play-off fail

 

Czy jak się nie uda ich pozyskać to próbowałbym też:

 

Za Klay Thomsona - 5-6 assetów -  po ew play-off fail

Za Jabari Parkera - 4-5 assetów

Za D'angelo Russella - 4-5 assetów.

Za Bradleya Beala - 4-5 assetów.

Za Andrew Wiggansa - 3-4 assety.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech tygodni insiderzy piszą ze Boston celuje w Butlera ale ze nie chcą odaac ani Jae ani Bradleya. Tylko picki i mlodziez. Może o to się rozbija

Obu na raz to zrozumiałe, że nie chcą oddać. Ale jednego z nich to powinni się nie wachać. Myślę, że lepiej co by oddali Bradleya. Dla bulls to chyba lepszy fit long term a i w Bostonie Jimmy powinien moim zdaniem grać jako Guard. Ogólnie jako kibic bulls muszę powiedzieć, że pomijając już Jimmyego to Boston powinien pocisnąć po Gibsona. On gra teraz bardziej jak center miż jak pf. Imo idealny fit na teraz dla Horforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Smarta niż Roziera bym oddał.

Poważnie? Możesz podać jakieś argumenty? Smart jest zdecydowanie lepszy niż Rozier. 

 

LOL

OK, oddamy Ci Butlera z Gibsonem za Smarta, Amira i 2nd Round Pick 2025, OK?

OK.

 

A tak na poważnie ja nie jestem przekonany do wymiany za Butlera, bo będzie trzeba oddać sporo, a ten trade i tak nam nic nie daje w kontekście walki z Cavs. Najwyżej byśmy wygrali 2 mecze zamiast jednego i tyle. :/

 

 

Od trzech tygodni insiderzy piszą ze Boston celuje w Butlera ale ze nie chcą odaac ani Jae ani Bradleya. Tylko picki i mlodziez. Może o to się rozbija

 

Może jakieś źródło?

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przed draftem było info, że Chicago chciało od Bostonu za Butlera: #3, Bradleya i Crowdera. Ainge miał stwierdzić, że dwóch swoich bulterierów nie oddda. Chyba bardziej by mi było żal Bradleya, ale nawet po oddaniu obydwu i swojego picku, to chyba wciąż jest szansa dla Celtics, którzy mogliby mocno zachęcić Haywarda do rozważenia ich oferty w trakcie wolnej agentury. Plus ostaje się pick Netsów i można łowić w drafcie.

 

Ogólnie chętniej bym się spłukiwał z assetów dla Paula George. Wiem, że w tym sezonie George cieniuje jak na siebie, ale w przekroju kariery uważam go za lepszego gracza od Butlera. Jest bardziej kompletny w ofensywie i chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie u Stevensa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuPalnik, to daj te raporty/zrodla ze wade jest w Chicago tylko dla Butlera, bo az mi sie wierzyc nie chce.

 

Ta propozycja to nie jest do konca moj pomysl. KC Johnson - czyli najpewniejszy insider Bulls pisał latem, że Bulls chcieli wtedy za Butlera od Cs: startera, rolsa i picki. Teraz wartosc Butlera jest wieksza, Jimmy robi ~25-5-5 - to jest poziom top 10-12 ligi. Nie dziwie się, że chca duzo, na pewno wiecej niz w lato, dlatego wydaje mi sie, ze pytają o taki wlasnie pakiet, o ktorym pisalem wyzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sap do NOP za pick Pelikans 2017 drurundowy pick 2017 od phili czyli 31-31 tak jakby pierwszorundowy ( ten z Cavs ma być podobno TOP 25 protected za Korvera )

Do tego Evans i podobno Galloway

To Twoja propozycja czy wrzucasz gdzies wyczytana?

Bo wydaje mi sie bardzo krotkowzroczna ze strony Pelikanow - nie dosc, ze ich maxem na ten sezon jest #8 seed to jeszcze byloby duze ryzyko odejscia przez Millsapa. Poza tym wlasciwie skazywaliby sie na skreslenie z rotacji kilku sposrod Terrence'a, Donatasa, Diallo, Ajinca i Asika co finansowo byloby dla nich trudne to przelkniecia.

 

W związku z tym co się dzieje w Atlancie [...] ale skoro oddaje Korvera za nic prawie,

Nie bardzo rozumiem reakcje na forum odnosnie tej wymiany - z ich punktu widzenia oddali wygasajacy kontrakt starego rezerwowego za pierwszorundowy pick i to jest jakas panika czy fatalny ruch z ich strony?

Co z tego, ze sa na dzisiaj #4 w konferencji jak max tej druzyny jest dojscie do 2 rundy?

 

to może uwierzą w Hensona i Teletovica.

Jesli wierza w Hensona mogliby na to pojsc, ale to brzmi bardzo optymistycznie uwzgledniajac ich kontrakty.

 

BTW, wiecie jak dlugo dzialaja te linki do ESPN Trade Machine?

 

Może to wskazywać na to, że Hawks nie łudzą się, że w tym sezonie coś ugrają. Wiedzą, ze Millsap chce dużo kasy, a nie chcą multiyr deala, bo w tym roku skończy 32 lata. Produkuje, ale jest już na równi pochyłej. Ma najniższy PER , najniższy efg% i TS% od 6lat.

 

Hawks są wyraźnie słabsi niż Cavs i Raptors. Na podobym poziomie są C's, lada chwila mogą ich prześcignąć Bucks. Oznacza to, ze mogą mieć problemy, żeby wyjść z drugiej rundy PO. Mi trochę wygląda na to, że chcą coś za niego wziąć , poki jeszcze mogą.

Tez tak uwazam. Zabolalo ich, ze Horford odszedl za nic to teraz chca sie upewnic, ze to samo nie wyjdzie z innymi zawodnikami na wylocie.

 

Raptors? Millsap+Thabo za Rossa, Josepha + filler?

3way: http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jytsr2t

Tu sie zgadzam z uwaga ely3, ze dla Raptors i Hawks lepiej byloby klepnac wymiane bezposrednio, a nie mieszac w to Sixers.

 

Po to, że dzięki mojemu dealowi Hawks schodzą z payrollu, dostają 2 gości na kontraktach debiutanckich + pick. Okafor mimo wszystko nadal ma większy upside niż Ross, czy Cory Joseph, którzy są typowimi rolesami.

 

Jakby ATL zrobili to bezpośrednio z Raps, to mogą dostać co najwyżej graczy, którzy nie robią różnicy (Ross, Joseph), którzy im się dublują z opłaconymi już Bazemorem i Schroederem - na wieloletnich umowach, co ani nie pchnie ich do góry, ani jakos bardzo w dół zeby miec dobry pick.

Przeciez Hawks potrzebuja rezerwowego PG [Joseph] i startera na wingu po oddaniu Korvera i Sefo [Ross].

 

TJ, Covington,Thabo, Millsap do Raps,

Carroll, Ross, Joseph do Philly, TOR 1-st,

Okafor, Sullinger do Hawks.

TOR schodzą mocno z payrollu i maja kase latem na Millsapa, bo TJ i RoCo są tani.

ATL dostają talent Okafota + pick Raps + schodzą mocno z kasy

PHI absorbuje kiepski kontrakt Carolla , ale maja to w dupie bo maja capspace, rozwiązują problem z C i pozyskują graczy do rotacji na 1/2

Po Waszej dyskusji widac, ze trzeba najpierw ustalic czy Hawks probuja sie tylko odmlodzic i walczyc dalej czy to poczatek tankowania. Mi sie wydaje, ze to pierwsze, wiec w Okafora nie beda celowac. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston dostaje: Butler, Gibson, McDermott

Bulls dostaje: 2017 1rd pick, future 1rd pick Memphis, Amir Johnson, Jaylen Brown, Jae Crowder i Avery Bradley

Przedstawiles piekna wizje przyszlosci dla Bulls, ale pominales, ze sie ona moze nie zaczac przez to, ze na ta propozycje Celtics powiedza "nie" ;-) Bo to jest wlasciwie typowe "godfather offer" i oddajac tyle wartosci na przyszlosc wg mnie kazaliby wybierac albo Crowder albo Bradley, ale nie obu jednoczesnie.

 

Ciekawi mnie czy po ewentualnym oddaniu Butlera (w Trade Deadline lub latem) Wade zostanie w Bulls. Niby mówił, że tylko dzięki Jimmyemu tu jest, ale z drugiej strony kto da mu więcej?

Miami zateskni? ;-)

Odnosnie Wade'a godna uwagi byla zmiana w nowym CBA [Over-38], ktora mu pozwoli podpisac lepszy nowy kontrakt niz mogl w poprzednie offseason, wiec spokojnie moze uderzyc na rynek FAsowy.

 

Moim zdaniem po to się tankuje zbiera assety, zeby potem sprytnie zrobić pivot i wymienić je na supergwiazdę. [...]

Zostało 9 assetów i tu szedłbym na całość za supergwiazdę:

 

Za Davisa - całą paczkę 7,8 assetów (1, 2 może zostawić)

Za Leonarda - całą paczkę 6,7 assetów (może 1,2 zostawić) - po ew play-off fail

Za Giannisa - całą paczką 7,8 assetów (może 1,2 zostawić)

Za Hardena - całą paczką 7,8 assetów (może 1,2 zostawić) - po ew play-off fail

Za Westbrooka - całą paczką 7,8 assetów (może 1,2 zostawić) - po ew play-off fail

Wada tego planu jest to, ze wymaga motywacji od drugiej strony by sprzedac gwiazde i wchodzic w przebudowe, a na dzisiaj zadna z w/w takowej nie ma. Najwieksze szanse dawalbym na trejd z OKC bo Presti zdaje sie lubi inwestowac w mlodych, a Russ powoli juz do takich nie nalezy i jego nastepne mega extension mozna uwazac za ryzykowne.

 

Czy jak się nie uda ich pozyskać to próbowałbym też:

Za Jabari Parkera - 4-5 assetów

Za D'angelo Russella - 4-5 assetów.

Za Bradleya Beala - 4-5 assetów.

Za Andrew Wiggansa - 3-4 assety.

W tej grupie wg mnie sa wieksze szanse na wymiane, ale diabel tkwi w szczegolach ktorych assetow.

Bo jesli tych najlepszych Sixers by mowili "nie", a jesli tych najgorszych to druga strona.

Po srodku moze cos by sie dalo sklecic, ale to bylyby fascynujace negoacjacje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuPalnik, to daj te raporty/zrodla ze wade jest w Chicago tylko dla Butlera, bo az mi sie wierzyc nie chce.

 

Ta propozycja to nie jest do konca moj pomysl. KC Johnson - czyli najpewniejszy insider Bulls pisał latem, że Bulls chcieli wtedy za Butlera od Cs: startera, rolsa i picki. Teraz wartosc Butlera jest wieksza, Jimmy robi ~25-5-5 - to jest poziom top 10-12 ligi. Nie dziwie się, że chca duzo, na pewno wiecej niz w lato, dlatego wydaje mi sie, ze pytają o taki wlasnie pakiet, o ktorym pisalem wyzej. 

 

Vincent Goodwill: Wade: “Harden don’t have a price, Westbrook, LeBron, Steph..” asked about Jimmy: “In my mind, he doesn’t. He’s the reason I’m here.”

 

Skoro Wade mówi "He's the reason I'm here" no to ja rozumiem, że jak Jimmy odejdzie, to Wade też być może to zrobi, tylko latem. Mówiąc szczerze to chciałbym co by został, ale jak odejdzie to tragedii robił z tego nie będę.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.