Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Stawiam flaszkę, że gdyby doszło do takiego trejdu, w którym oddają Rubio, a nie pozyskują w zmian nic na pg, to Thibs bierze Rondo, po wykupieniu jego kontraktu przez Bulls, na co się zanosi.

Rondo to uboga wersja Rubio. Nie za bardzo widzę to

 

No i Sota ma młodych Dunn - Jones . MA kogo ogrywać a jakby co może wyciągnąć kogoś z draftu. Wersji z Rondo nie kupuje ale nie wiem co tam TT ma w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że poruszyłeś ciekawą kwestię - kiedy (i czy?) wymieniać wysokie picki, które wyglądają na nieudane. Jak długo czekać?

Wg mnie to zalezy od powodu dla ktorego wygladaja na nieudane.

Bo malo graja lub nie pasuja do aktualnego skladu? To lepiej poczekac az zaczna. Zas jesli dostaja minuty, maja odpowiednia role i nie widac zalet/progresu to w czasie rookie scale jest dobra okazja by pozbyc sie takiego rozczarowania zanim calkiem straci wartosc.

 

Ta wymiana jest dziwna bo równie dobrze mogli dograć do końca z Victorem i latem zaryzykować z Ibaka i odpuścić Oladipo a by mieli Sabonisa. Ale oni chceli mieć już veterana-lidera już teraz ( coś jak Marcin niedawno w Wizards) tylko nie jestem pewien czy to ogólnie funkcjonuje

Przeciez to klasyka z cyklu "GM boi sie, ze wyleci z pracy w najblizszym roku, wiec potrzebny jest plan na teraz, a nie na przyszlosc". Plus ten ruch by wygladal lepiej gdyby nie podpisali Bismacka... a tak sobie odtworzyli problem z rotacja, ktory maja Sixers.

 

To się pojawia pytanie skoro nie mieli go w planach to po co go z tą dwójką wybierali? Dla jaj? Bo miał fajny garb?

Mieli go w planach w latach 2013-15, ale po zebranych nowych danych przestali miec w 2016.

 

A może cos takiego

 

Denver oddaje Bartona i Chandlera

Sota oddaje Rubio i Payne'a

 

Sota - dostaje weteranów do ogarnięcia tego stadka. Chandler już wchodził z ławki wiec nie będzie strzelał focha że będzie 6th manem a na pewno będzie lepszy od Shabazza. Barton tez z ławki da kopa. Jak Dunn nie wypali to draft 2017 jest pełen młodych zdolnych rozgrywających a Sota poza TOP 10 i tak nie wyjdzie

O ile Rubio w Denver bylby ciekawy o tyle mam watpliwosci po stronie Wolves.

Czy tu zalozeniem jest ich tankowanie? Bo Dunn zdaje sie nie byc gotowy do S5.

Jak bylyby podzielone minuty wsrod wingow? Bo chyba nagle mieliby tlok.

Plus Barton i Wilson by sie zmyli za rok, nie? Bo za Laviem i Wigginsem ciezko byloby im widziec swoja przyszlosc.

 

Rozumiem ruch Magic nie rozumiem tylko czemu za akurat spadający kontrakt Ibaki . Oni powinni taki pakiet dać za gracza TOP 40 tej ligi ale na trzyletnim kontrakcie .

Uwzgledniajac cel tego watku podaj chociaz jeden przyklad druzyny i zawodnika gdzie mialaby sens taka wymiana ;-)

Bo wg mnie to spore przeszacowanie wartosci trejdowej Oladipo.

 

Co do Kantera wzbudzało to wtedy wiele kontrowersji ale czy teraz to wygląda aż tak tragicznie? Nie powiedział bym chociaż by w obliczu wyżej przywołanego Mozgova czy Denga. Portland jak by go wtedy łyknęło teraz by takich debilizmów z salary nie odwalało a i pomalowanego miał by kto pilnować.

Tzn kto? Bo na pewno nie Kanter ;-P

 

Problem w tym ze monroe jest rocznik 90 tak samo jak henson (pacz pan jak ten czas leci).

Kontrakty 17,5 monroe vs 12,5 henson. Uzytecznosc dla waukee dalece wyzsza na korzysc grega szczegolnie z lawki.

Problem w waukee jest wlasnie taki, ze nie ma tam kogo ogrywac. Maja 2 ogorkow na C czyli hensona i masona plumlee, obaj z grubymi kontraktami 12,5 mln na pare lat.

Ale to jest Twoja opinia, a nie Bucks. Oni zdaja sie wierzyc w ta dwojke.

BTW, Miles, a nie Mason ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, moja propozycja wymiany sie nie spodobała. Ogłaszam zatem konkurs na najzgrabniejszą propozycje wymiany z udziałem Boguta. Sam zawodnik wczoraj wprost powiedział ze nie ma szans na pozostanie w drużynie na kolejny sezon, a miedzy wierszami ze chciałby być wymieniony juz w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Adams? Zobaczymy jak to będzie. Właśnie przez to co napisałeś że praktycznie wykluczają się na parkiecie liczę na trade Kantera bo to całkiem miły kontrakt.

 

Miły to on jest chyba dla fanów Thunder kiedy chcą nim handlować. PRzecież to jest 17 baniek na rezerwowego centra. Bo KAnter starterem nie będzie nigdzie. I to nie broniącego kompletnie pick and rolli. To jest koszmarny kontrakt z którym będziecie sie bujać długo

 

 

 

O ile Rubio w Denver bylby ciekawy o tyle mam watpliwosci po stronie Wolves.

Czy tu zalozeniem jest ich tankowanie? Bo Dunn zdaje sie nie byc gotowy do S5.

Jak bylyby podzielone minuty wsrod wingow? Bo chyba nagle mieliby tlok.

Plus Barton i Wilson by sie zmyli za rok, nie? Bo za Laviem i Wigginsem ciezko byloby im widziec swoja przyszlosc.

 

Uwzgledniajac cel tego watku podaj chociaz jeden przyklad druzyny i zawodnika gdzie mialaby sens taka wymiana ;-)

Bo wg mnie to spore przeszacowanie wartosci trejdowej Oladipo.

 

Po kolei

 

Barton ma dwa lata Chandler trzy więc raczej nie spieprzą po drugie obaj grają teraz z ławki albo grali więc czemu by mieli plakać nagle że są rezerwowymi ?

Do tego Shabazz pewnie zaraz odejdzie bo jest RFA więc to byli główni zmiennicy na skrzydle w Socie czyli po ok 20- 22 minuty na mecz

 

Co do rozegrania Thibs robi sobie jaja z Rubio kozłować ma Wiggins więc tak jakby i tak powinni zacząc grać Dunnem w s5 a Jones z ławki. JAk się nie sprawdzi to będą mieć wybór ok 5-8 miejsca czyli akurat na wybranie dobrego młodego pg

 

Co do Magic to dla mnie

 

np Oladipo Gordon  Ilyasova + jakis pick za B.Beala

albo Oladipo Ilyasova ale bez Sabonisa za Wesa Matthewsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, moja propozycja wymiany sie nie spodobała. Ogłaszam zatem konkurs na najzgrabniejszą propozycje wymiany z udziałem Boguta. Sam zawodnik wczoraj wprost powiedział ze nie ma szans na pozostanie w drużynie na kolejny sezon, a miedzy wierszami ze chciałby być wymieniony juz w lutym

Wg mnie najwieksze szanse maja te 3 opcje:

- Celtics i Blazers [jako tania alternatywa i gdyby nie udaly sie grubsze wzmocnienia]

- Cavs [gdyby mogli w ten sposob sie pozbyc kilku niegrajacych zawodnikow. Varejao vs Bogut byloby zabawne].

 

Cena pewnie bedzie wygasajace plus slaby pick lub mlodziak i tyle.

 

 

Barton ma dwa lata Chandler trzy więc raczej nie spieprzą po drugie obaj grają teraz z ławki albo grali więc czemu by mieli plakać nagle że są rezerwowymi ?

Bo nagle graja w druzynie, ktora tankuje, a nie walczy o playoffy!

A Wilson ma player option, wiec za poltora roku jest FAsem.

 

Do tego Shabazz pewnie zaraz odejdzie bo jest RFA więc to byli główni zmiennicy na skrzydle w Socie czyli po ok 20- 22 minuty na mecz

Dla obu to bedzie zbyt rozczarowujaca rola. Dlatego wg mnie ta propozycja bylaby lepsza gdyby Nuggets oddawali tylko jednego winga i jakis solidny pick lub dwa slabsze.

 

Co do Magic to dla mnie

np Oladipo Gordon Ilyasova + jakis pick za B.Beala

albo Oladipo Ilyasova ale bez Sabonisa za Wesa Matthewsa

Wg mnie w obu przypadkach Magic by mowili "nie"... i zaliczyles Beala/Matthewsa do Top40 ligi? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mieli go w planach w latach 2013-15, ale po zebranych nowych danych przestali miec w 2016.

 

 

O jakich danych mówisz?

 

Miły to on jest chyba dla fanów Thunder kiedy chcą nim handlować. PRzecież to jest 17 baniek na rezerwowego centra. Bo KAnter starterem nie będzie nigdzie. I to nie broniącego kompletnie pick and rolli. To jest koszmarny kontrakt z którym będziecie sie bujać długo

 

 

Portland Trail Blazers - tam mógł by być starterem i pewnie by był. Poza tym nie wierzę, że by się nikt nie skusił. Zresztą, skoro to nazywasz koszmarnym kontraktem to jak nazwiesz Noah czy Mozgova? 

 

Tzn kto? Bo na pewno nie Kanter ;-P

 

 

Ironia, złośliwość, czy czymś poparta teza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Portland Trail Blazers - tam mógł by być starterem i pewnie by był. Poza tym nie wierzę, że by się nikt nie skusił. Zresztą, skoro to nazywasz koszmarnym kontraktem to jak nazwiesz Noah czy Mozgova? 

 

 

Boziu Blazers z Kanterem w s5 .... To oni chyba by tracili 100 pkt już przed przerwą....Ostatnie o czym oni marzą to dołożenie fatalnego obrońcy pnr do swojej najgorszej w lidze obrony

 

Skoro KAnter jest na fajnym kontrakcie to może weżmiesz kontrakt Turnera z Blazers?

 

Bo nagle graja w druzynie, ktora tankuje, a nie walczy o playoffy!

A Wilson ma player option, wiec za poltora roku jest FAsem.

 

Dla obu to bedzie zbyt rozczarowujaca rola. Dlatego wg mnie ta propozycja bylaby lepsza gdyby Nuggets oddawali tylko jednego winga i jakis solidny pick lub dwa slabsze.

 

Wg mnie w obu przypadkach Magic by mowili "nie"... i zaliczyles Beala/Matthewsa do Top40 ligi?

 

JAk na razie są trzy mecz różnicy między Denver a Sotą. Nie za bardzo wiem czy na koniec sezonu to będzie więcej... No i od lat Chandler nie grał o coś w Denver . OCzywiście mogą zamiast Bartona dorzucić pick Memphis który mają na 2017 ale pytanie czy Sota by to brała

 

Ale weterana z ławki który uspokoi ich gorące emocje to potrzebują niesamowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich danych mówisz?

O 3 rozegranych sezonach w Orlando.

Spodziewali sie, ze bedzie gral lepiej, ze da rade rozgrywac, ze bedzie lepiej rzucal za 3 itp itd.

 

Aha, dla jasnosci, nie bronie tego trejdu tylko wydalo mi sie bardzo dziwne krytykowanie, ze zmienili zdanie wobec swojego zawodnika po 3 latach. Akurat tego jest w NBA zdecydowanie za malo i czesciej za dlugo wierzy sie, ze ktos nagle sie poprawi gdy od lat jest przecietny lub gorzej.

 

Ironia, złośliwość, czy czymś poparta teza?

Nikt nie bedzie kupowal Kantera dla jego obrony bo jest powszechnie uwazany za jednego z najgorszych.

Jak potrzebujesz danych spojrz na statsy nba.com odnosnie bronienia obreczy.

A w pick'n'rollach to juz w ogole jest celem numer 1 dla atakujacych.

 

JAk na razie są trzy mecz różnicy między Denver a Sotą. Nie za bardzo wiem czy na koniec sezonu to będzie więcej...

Wg mnie bedzie wiecej bo Nuggets ogarneli sie z rotacja.

 

No i od lat Chandler nie grał o coś w Denver . OCzywiście mogą zamiast Bartona dorzucić pick Memphis który mają na 2017 ale pytanie czy Sota by to brała

Nie bralbys na ich miejscu z pickiem lub dwoma zamiast Bartona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wg mnie bedzie wiecej bo Nuggets ogarneli sie z rotacja.

 

Nie bralbys na ich miejscu z pickiem lub dwoma zamiast Bartona?

Sota ma młody trzon. Chyba bym wolal bratona niż kolejnego młodego który sie rozwinie za 2-3 lata. Ale to kwestia ich podejścia

 

Ale Rubio za Chandlera plus pick memphis 2017 to już klepiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota ma młody trzon. Chyba bym wolal bratona niż kolejnego młodego który sie rozwinie za 2-3 lata. Ale to kwestia ich podejścia

Yup, tak czy inaczej "wygrales" z propozycja na nowego PG Nuggets ;-)

Skoro tak dobrze poszlo to moze sprobuj z tymi potrzebami wzmocnien, ktore wymieniles w innych druzynach?

 

Ale Rubio za Chandlera plus pick memphis 2017 to już klepiesz?

Przy zalozeniu, ze 1) Thibs/Minny uwazaja, ze Rubio powinien byc na wylocie i 2) nie znajda lepszej oferty za niego to tak.

 

Choc osobiscie kwestionowalbym 1). Wg mnie ich problemem nie jest Rubio czy sytuacja na PG, a Wiggins i to nim bym handlowal w pierwszej kolejnosci [najlepiej za cene wg powszechnej opinii jaka to jest lub bedzie gwiazda].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc osobiscie kwestionowalbym 1). Wg mnie ich problemem nie jest Rubio czy sytuacja na PG, a Wiggins i to nim bym handlowal w pierwszej kolejnosci [najlepiej za cene wg powszechnej opinii jaka to jest lub bedzie gwiazda].

Pick Lakers za niego? Ciężko go będzie opchnąć, bo mało kto ma coś co by interesowało Minni i by go potrzebował. 

I swoją drogą zero komentarza co do Dedmon+pick za Noela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp, nawet salary nie potraficie zrobić tak, by się rymowało

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=h5nusam

tak się kończy leszczy

 

a modów (po wyśmianiu tejże propozycji, która osłabia backcourt Suns jednocześnie dając im nonejma, który zabierze próby rzutowe Bookera) proszę o wyjebanie tego do kosza w dniu jutrzejszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Lakers za niego?

Ale ktory i od kogo?

 

Ciężko go będzie opchnąć, bo mało kto ma coś co by interesowało Minni i by go potrzebował.

 

Tu sie nie zgodze, wg mnie korzystajac z hype'u wokol Wigginsa ten trejd by pozwalal pozyskac lepszego mlodego zawodnika i jeszcze jakies picki/prospekty.

 

I swoją drogą zero komentarza co do Dedmon+pick za Noela :(

Wydawalo mi sie, ze to kontynuacja serii z D'Angelo za Rondo... Bo nie wiem po co obie strony mialyby to klepnac. Spurs sa zadowoleni z taniego Dedmona, a Sixers nie sprzedadza Noela za innego wysokiego. Nawet patrzac optymistycznie, ze Gasol odchodzi i Spurs chca Noela podpisac na dluzej to pick z bottom5 draftu wydaje sie planem awaryjnym, a nie czyms co trzeba klepac jak najszybciej.

 

po bardzo długich 3minutowych negocjacjach Mudiay przechodzi do Knicks za Dariusza

Wg mnie Nuggets mowia "nie" bo Rose to nie jest rozwiazanie ani na teraz nia na przyszlosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktory i od kogo?

Ten, który ma przy sobie Philly.

 

Wydawalo mi sie, ze to kontynuacja serii z D'Angelo za Rondo... Bo nie wiem po co obie strony mialyby to klepnac. Spurs sa zadowoleni z taniego Dedmona, a Sixers nie sprzedadza Noela za innego wysokiego. Nawet patrzac optymistycznie, ze Gasol odchodzi i Spurs chca Noela podpisac na dluzej to pick z bottom5 draftu wydaje sie planem awaryjnym, a nie czyms co trzeba klepac jak najszybciej.

Noel pod Popem mógłby się rozwinąć, Dedmon by się kontrakty zgadzały, plus zawsze to tani backup, bo przecież pewnie Okafor też poleci, więc musi być i tak ktoś do wchodzenia za Embiida. Na razie Philly nic nie dostaje od nikogo za Noela, a pick w mocnym drafcie to zawsze pick. Tacy Bulls od kilku lat jadą na tym, co wybrali w drafcie z 30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po bardzo długich 3minutowych negocjacjach Mudiay przechodzi do Knicks za Dariusza

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=j2w6gaz

 

dziękuję, do widzenia

To na poważnie? Rose z Wami nie przedłuży. i zostajesz bez młodego grajka z jednym Nelsonem. Ty chcesz spieprzyc karierę Jokica czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg mnie Nuggets mowia "nie" bo Rose to nie jest rozwiazanie ani na teraz nia na przyszlosc.

Ale, że co nie na teraz? Lepszy Darek na pół roku niż Mudiay na dwa dni, no niestety, ale nie mam już cierpliwości do niego. Nuggets Rose i tak nie przedłuża, bo nie po to kiszą hajs żeby finalnie wpakować się w top3 najgorszych kontraktów, a w lato będzie przymus poszukinia kogoś na stałe i jak nie Rubio to może być i Holiday.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.