Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ nam przynosi pecha prawie zawsze jak pokazują nasze mecze gramy strasznie słabo :wink:

 

Celtics są cholernie silni, z każdym meczem jaki ich oglądam się przekonuje, że między nimi a resztą konferencji jest spora przepaść a przecież oni też im dalej w sezon powinni być jeszcze lepsi, w końcu jest wielu nowych graczy a już na tym etapie ich zgranie czy w ataku czy w obronie, komunikacja wyglądają świetnie.

 

Słówko chciałbym o tych śmiesznych kibicach na trybunach trochę to dla mnie było żałosne jak starali się w tym meczu jakby zatrzeć buczeniem, gwizdaniem i wyzywaniem na Bryanta fakt, że rok temu kiedy byli w bagnie skandowali mu "MVP" :lol: . Jak głośno by teraz na niego nie buczeli za każdym razem to nie zmienia to faktu, że gracz Lakers był w Bostonie tak dopingowany, że się pewnie Red w grobie przewracał.

 

.Bynum to też widać talent ale niestety trochę brakuje mu koszykarskiego IQ....ma niesamowite warunki, już pewne umiejętności ale gra często trochę frajersko...no ale wiadomo, chłopak jest młody i trudno od niego teraz nie wiadomo czego wymagać

wiesz Greg tu nie chodzi o brak IQ, widać już w wielu meczach jak potrafi świetnie czytać grę, znajdować podaniami partnerów, odpowiednio reagować na to co się dzieje, ale jest jeszcze młody, często reaguje zbyt emocjonalnie zwłaszcza na faule, to go zwykle jakoś dekoncentruje czy frustruje, musi nauczyć sobie lepiej z tym radzić i zachowywać spokój, jak również sędziowie będą z czasem też mu pozwalali na więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga, jak kogos interesuje terminarz C+ na caly sezon (jak co roku daja liste WSZYSTKICH meczy na nba.com, wiec nie wiem skad gadanie Michałowicza ze na bierzaco wybieraja sposrod kilku spotkan ) to proszę bardzo:

ta lista ktora ktos na poczatku zapodawal z transmisjami na caly sezon jest jakas lipna. jest w niej napisane ze mecz cavs - pacers jest o 20.30, wlaczam, a tu okazuje sie ze dopiero o 22.30 sie zaczyna. a np mecz portland - dallas, ktory ma zostac rozegrany 1 grudnia jest na liscie ale nie ma go na stronie c+. kurde... o co biega? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to biega, że mecz Pacers - Cavs nie jest na żywo. Spotkanie faktycznie już trwa i faktycznie zaczęło się o 20:30. Dla C+ ważniejsze od NBA są jednak ligi piłkarskie dlatego mecz jest mocno opóźniony/retransmitowany.

do tego mocno się nadal zastanawiam nad :

 

1. czy wycinanie autentycznych wstawek przedmeczowych i w trakcie a serwowanie w zamian PIĘKNEJ planszy EASTERN CONF... jest wymuszone kontraktem?

 

2. rozumiem że jak idą reklamy to nie ma prawa ich kopiować ale czy trzeba przerywać wywiad z LBJ a w zamian NIC??????????????

 

3. kwota? czy jest to spowodowane kupnem praw ograniczonych kwota?

taki towar z dyskontu?????????

 

4. czy tak trudno przygotować coś ciekawego w przerwach? o budowaniu nastroju oczekiwania nie wspomnę?

 

wnerwiam się coraz bardziej bo inaczej czeka się na mecz gdy pokazują wywiady akcje relacje z szatni czy z "przed hali" a inaczej durną planszą z tą samą od ponad roku "muzyczką"

 

dla mnie to po prostu olewanie kibica ... ale pewnie jest nas mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie strasznie wkurza, mimop że niezbyt często oglądam mecze na C+, bo nie posiadam cyfry. Wkurzaja mnie te akcje top 10 puszczane w kółko. Niedość, że ciągle się powtarzają, to jeszcze są strasznie stare, przykładowo z ostatnich finałów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie strasznie wkurza, mimop że niezbyt często oglądam mecze na C+, bo nie posiadam cyfry. Wkurzaja mnie te akcje top 10 puszczane w kółko. Niedość, że ciągle się powtarzają, to jeszcze są strasznie stare, przykładowo z ostatnich finałów :?

ee tam, to nie takie znowu stare, wszak sezon ma dopiero 4 tygodnie :wink:

 

ja tam lubię te TOP 10 i filmiki z cyklu I love this game, z czasem już znam je i komentarz do nich na pamięć :P nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to

a) lepsze niż plansza

B) jest szansa, że raz na jakiś czas zobaczę akcyjkę Golden State z podaniem na alley z powietrza przez Davisa, kiedy "the ball never hit the ground" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie strasznie wkurza, mimop że niezbyt często oglądam mecze na C+, bo nie posiadam cyfry. Wkurzaja mnie te akcje top 10 puszczane w kółko. Niedość, że ciągle się powtarzają, to jeszcze są strasznie stare, przykładowo z ostatnich finałów :?

ee tam, to nie takie znowu stare, wszak sezon ma dopiero 4 tygodnie :wink:

 

ja tam lubię te TOP 10 i filmiki z cyklu I love this game, z czasem już znam je i komentarz do nich na pamięć :P nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to

a) lepsze niż plansza

B) jest szansa, że raz na jakiś czas zobaczę akcyjkę Golden State z podaniem na alley z powietrza przez Davisa, kiedy "the ball never hit the ground" :D

Zgoda, ale mnie to już później strasznie nudziło, bo gdy po raz 3 w ciągu jednego wieczora oglądasz to samo top 10 to może cię szlak trafić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie strasznie wkurza, mimop że niezbyt często oglądam mecze na C+, bo nie posiadam cyfry. Wkurzaja mnie te akcje top 10 puszczane w kółko. Niedość, że ciągle się powtarzają, to jeszcze są strasznie stare, przykładowo z ostatnich finałów

Hahaha 2k4 mam dokladnie to samo! Pamietam jak sie wsciekalem jak podczas pierwszych paru meczu pokazywali non stop top 10 akcji z pre season i top 10 z finalow :D O zesz kurde, musialem przelaczac bo nie wyrabialem.

 

A co do tych nowych filmikow 'nba where amazing happens' to wg mnie sa beznadziejne. kiepskie te foty am sa i ta muzyka juz dziala mi na nerwy. 'i love this game' bylo duuuuuzo fajniejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Blazers - Spurs to jakiś nowy wielki klasyk? Nie przypominam sobie, by na przestrzeni około miesiąca dwa razy transmitowano mecze z tymi samymi drużynami. I tak zamiast Cavs-Celtics ludzie z C+ dają nam do obejrzenia trzecią porażkę PTB, w tym drugą ze Spurs. A to dopiero 2 grudnia. :roll: Gdyby jeszcze grał Oden, to mógłbym to jakoś przełknąć, a tak to naprawdę staje się irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wczorajszej nocy po raz pierwszy w zyciu moglem obejrzec mecz na zywo w c+ z powodu kupna dekodera. Na początek, chcialem napisac kilka zdan o komentarzu "slynnego" juz Jerry'ego Świątka. Z tego co pamietam z waszych wypowiedzi, kiedys z wraz z Michalowiczem (który swoja droga, tez czasami troche drazni swoim komentrzem, jak i bledem w rozpoznawaniu graczy) komentowal Mirek Noculak. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu, do tego jest amerykanski dialekt jeszcze bardziej uatrakcyjniałby mecze ligi zza oceanu. Jerry szczerze to troche opowiada glupoty, dla niego rozgrywajacy to to samo co obronca. wogole strasznie ciezko sie slucha jego dukania. To tak na pierwszy raz ogladania.

 

Co do samego meczu. To zobaczylem prawdziwe Mavs. Myslalem, czego oni maja taki slaby bilans? Ale jak sie okazalo na mecze z silnym rywalem(Noh, przed tym meczem byli przed Mavs w dywizji) potrafia sie sprezxyc. szczegolnie podobala mi sie ich kombinowana, obrona w pierwszej kwarcie. Była to nietypowa zona, ktora miala za zadanie nie pozolic Szerszeniom grac blizej koszxa (patrz chocby procent rzutów Westa w pierwszej kwarcie). Tak naprawde, gdyby nie kilka ładnych akcji Chandlera w ataku to Szerszenie nie wyszly byz dychy w pierwszej kwarcie. Szczegolnie razilo w przypadku tego typu obrony praktyczny brak rzutów zza łuku. a jak juz byly to niecelne(mozna to zrzuycic troche na fakt, ze Peja jak i MoPete ostatnio doznali lekkich kontuzji i nie wiadomo bylo czy wogole zagraja).

 

W drugiej kwarcie, troche udalo sie nadrobic, dzieki troche szalonej grze B-Jaxa. Szczegolnie smiesznie wygladala sytuacja z wybiciem pilki przez Eddiego Jonesa. Dalej do konca meczu ogladalem go raczej jednym ledwo otwartym okiem, gdyz widzialem ze duzych emocji nie bedzie, gdyz Mavs kontrolowali gre, caly czas roznica punktowa oscylowała wokolo 10 punktów. zpozytywów po stronie Mavs nalezy odnotowac kolejny dobry mecz Brandona"troche jak Shaq" Basssa.

 

Po tym meczu widac, kto jest jedenak druzyna o mistrzowskich aspiracjach,a ktora druzyna od kilku lat do PO nie awansowała. Troche bardziej liczylem na chrisa Paula, ale wobec dobrej obrony Mavs i indolencji strzeleckiej zarówno Wetsa jak i obwodowców jego dokoniania rowniez nie byly tak rewelacyjne jak ostatnio.

 

W niedziele z tego co wiem Pistons- Warriors. A tak ogolnie to ile meczy srednio w tygodniu puszcza C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senny mecz, przyznaje ze zasnąłem i własnie koncze oglądać, ale niczego specjalnego nie straciłem w nocy. Mecz bez iskry, bez emocji, CP tak chwalony przez Michałowicza i Jurusia moim zdaniem nie zasłuzył na takie opinie w tym meczu, spowalniał często gre, mało widział, wynikiem czego NOH czesto rzucali równo z syrena koncaca akcje. Słaby wystep, co nie umniejsza jego osobie, bo zdarza sie kazdemu. Ty-C, mój ulubieniec poczatkowo grał swietnie, ale w miere jak mecz sie zblizał do konca schodził do poziomu reprezentowanego przez cały zespół Hornets.

No cóś, liczyłem na duzo lepszy mecz, zawiodłem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele z tego co wiem Pistons- Warriors. A tak ogolnie to ile meczy srednio w tygodniu puszcza C+?

Zwykle dwa, jeden z piątku na sobotę, drugi wieczorem lub późnym wieczorem w niedzielę. Czasem zdarzają się wyjątki i są trzy mecze w tygodniu lub czasami mecz puszczają jakiś mecz w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla tych wszystkich, którzy nie wiedzą, mam dobrą informację 8) Otóż nba wróciło do dsf, czyli darmowego kanału, do którego chyba większość z nas ma dostęp :D Codziennie pokazywany jest najlepszy (według tej telewizji) mecz z poprzedniego dnia. Dzisiaj planowo meczyk ma polecieć pare minut po 20 i mam nadzieję, że będzie to LAL-Knicks, bo niestety nie widziałem, a jeszcze nie ściągnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj planowo meczyk ma polecieć pare minut po 20 i mam nadzieję, że będzie to LAL-Knicks, bo niestety nie widziałem, a jeszcze nie ściągnąłem.

Nie masz czego zalowac a ogladanie smialo mozna zacza cdopiero od 4 kwarty bo wczesniej kompletnie nic sie nie dzialo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.