Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem dzisiaj meczyk Grizzlies vs MMT Estudiantes.

Gasol wiele ciekawych akcji, chociaz mało zagrał. Przygladalem sie Gayowi, jakos specjalnie nie zachwycił, jedyne co było jego plusem w zasadzie to motoryka, bardzo duzo biegał, kiepska skuteczność. Zachwycił mnie jednak drugi center Milicic!! Po prostu co ten gosciu wyrabiał w paru akcjach, to masakra. Kilka fajnych power dunkow i widzialem naprawde konkretnego bloczka.

Po stronie Estudiantes bardzo podobal mi sie ich center Jasen, Gosciu młodziudki (po twarzy wydae mi sie, ze jakies 25 lat) ale mial naprawde duzo cekawych akcji, nieźle bronił Gasola nawet, ciekawie rzucal (ten rzut z poldystansu w 3q jak na centra - wymiatacz) po za tym walnął dwie trójeczki - bardzo fajny rzut gosciu ma.

Jednak Gasol to jest klasa. Gosciu jest niesamowity w obronie, strasznie motoryczny jak na swoj wzrost. Bardzo ciekawy meczyk, ale jednak wieksze doswadczenie a przy czym ogromna przewaga po stronie Memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tylko na podsumowanie tegorocznego NBA Europe Tour musze przyznac, ze jestem rozczarowany, rok temu chyba było ciekawiej. Niestety większośc ekip, które przyjechały do Nas nie prezentują poziomu, który mozna nazwac wysokim. Jedyny naprawdę ciekawy dla mnie mecz to Raps-Celts. Reszty mógłbym nie ogladać...

 

Ale nie wazne, było minęło :wink:

 

Mamy już na stronie C+ dwa pierwsze mecze. Oczywiscie jak wiekszości zapewne wiadomo, a reszta się domyślała zaczniemy w San Antonio od wciagniecia mistrzowskiego baneru pod sufit hali Spurs. Szkoda, że Oden ma kontuzję, bo byłaby to świetna okazja do zobaczenia jak najwiekszy z PFów Ligi mierzy sie z młodym, podobno najbardziej przyszłosciowym graczem. Mecz oczywiscie we wtorek 30.X o godz. 3.00

 

A w piątek Wizards-Celts. Wizards nie lubie, ale Celtów na pewno każdy chce zobaczyc w meczu RS, kazdy jest chyba ciekaw jak oni we trzech grają poważny basket!!! Dobrze, ze tak szybko jest ku temu okazja. 2.XI godz.3.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już na stronie C+ dwa pierwsze mecze. Oczywiscie jak wiekszości zapewne wiadomo, a reszta się domyślała zaczniemy w San Antonio od wciagniecia mistrzowskiego baneru pod sufit hali Spurs.

domyślać się domyślałem, ale miałem po cichu nadzieję, że jednak pomyślą i dadzą mecz Lakers-Rockets :? jeszcze żeby Oden grał, ale tak nie wiem co tu ciekawego do oglądania będzie. Zazwyczaj te mecze mistrzów na początek z wieszaniem banera nie są zbyt ciekawe i tak zapewne będzie i tym razem podczas gdy drugi mecz zapowiada się zdecydowanie ciekawiej i to chyba nie tylko dla kibiców Lakers czy Rockets, nawet ten nie transmitowany przez TNT czyli Jazz-Warriors zapowiada się na ciekawsze spotkanie bo grają drużyny, których nie dzieli przepaść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślać się domyślałem, ale miałem po cichu nadzieję, że jednak pomyślą i dadzą mecz Lakers-Rockets :? jeszcze żeby Oden grał, ale tak nie wiem co tu ciekawego do oglądania będzie. Zazwyczaj te mecze mistrzów na początek z wieszaniem banera nie są zbyt ciekawe i tak zapewne będzie i tym razem podczas gdy drugi mecz zapowiada się zdecydowanie ciekawiej i to chyba nie tylko dla kibiców Lakers czy Rockets, nawet ten nie transmitowany przez TNT czyli Jazz-Warriors zapowiada się na ciekawsze spotkanie bo grają drużyny, których nie dzieli przepaść.

Ja już wiedziałem o tym, że będą puszczali mecz Spurs przed tym jak info pojawiło się na stronie, bo podczas jednego z meczów NBA Tour, Michałowicz o tym powiedział. Tyle, że tak jak napisał Van, raczej nie ma się co łudzić, że mecz ten będzie ciekawy. tak jak rok temu Bulls wpieprzyli Heat około 40 punktami( dobrze pamiętam :?:), tak teraz Spurs wygrają z Blazers podobną ilością punktów. Jeszcze gdyby był Oden, to z chęcią by się obejrzało ten mecz, a tak tez się obejrzy :wink:, ale z mniejszą ochota.

 

Co do drugiego meczu, mi się podoba, oczywiście mogło by być lepiej, gdyby dali coś Lakers, ale nie jest źle. Arenasa lubię oglądać i ciekawy jestem jak będą się prezentować w tym sezonie Wizards. Dla Celtics zacznie się natomiast gra na poważnie i zobaczymy jak będą grali już na początku sezonu. Powinien być ciekawy mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na dobry poczatek sezonu (jak się tego można było spodziewać) naoglądamy się na C+ trochę popisów "trójcy z Bostonu" :

 

30 października (wtorek) C+SPORT 03:00 : San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers

 

2 listopada (piątek) C+SPORT 03:00 : Boston Celtics - Washington Wizards

 

4 listopada (niedziela) C+SPORT 2 22:30 : Toronto Raptors - Boston Celtics

 

9 listopada (piątek) C+SPORT 01:30 : Miami Heat - Phoenix Suns

 

Pierwszy mecz rzeczywiście ze zdecydowanym faworytem, ale w dalszych Celtom może wcale nie być tak łatwo, a więc jest szansa że będą to całkiem ciekawe spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie: wg C+ transmisja zaczyna się o 3 w nocy ale z tego co widzę to meczyk jest o 1 w nocy (róznica w czasie jeszcze przez kilka dni to 5h) - tzn, że nie będzie transmiji na żywo? :?

kto ich tam wie, jak mecz nie będzie na żywo, to kolejny wielki minus dla C+. Mecz na 99% zaczyna się o pierwszej. Albo w programie mają błąd albo mecz będzie retransmitowany. ja i tak wstanę o pierwszej i zobaczę jak się sprawa ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensem byłaby dla mnie retransmisja. Rozumiem, że czasami w soboty, niedziele mają napięty program i dają mecze z jakimś tam opóźnieniem. Ale w środku tygodnia? :?:

No właśnie o to chodzi, jeśli dawali retransmisję, to zazwyczaj było to w niedzielę, kiedy były jakieś ciekawe mecze w nogę. Teraz żadna liga europejska nie gra, poza tym mecz jest w środku nocy, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby mecz puścili na żywo. Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zobaczyć naprawdę dobrą koszykówke? Zero obrony, masa strat, głupich błędów i fajna bezmyślna gra? - polecam :!: Na jakimś litewskim(?) programie leci Indiana - Washinghton. Jakość straszna ale NBA na żywo więc oglądałem.. Pierwsza polowa o mało nie spowodowała u mnie wymiotów, okropny basket. Po prostu wstrętny :wink: Naprawdę nie oglądajcie tego :!: Możesz znielubić koszykówke.. Nie wiem czy w tym meczu było jakies celne podanie.. Dzięki tym 20 minutom wiem już jedno napewno: Ide Diogu jest strasznie c***owy, możecie gadać co chcecie ale z niego nigdy nie będzie nawet średni zawodnik - Taki gorszy Kwame x2 :x

 

Ide się przełączyć na Dallas - Cavs :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem w trakcie ogladania meczu Denver, a dopiero co po Cavs. Jednym slowem, zagrali paskudnie, po pierwszej kwarcie wiedzialem, ze mecz jest rozstrzygniety. LeBron, pierwsze punkty w trzeciej kwarcie i to z wolnego, ktorego nie powinno byc, bo Dirk go czysciutko zablokowal. Dallas beda silni i widac to juz od poczatku. A Cavs, szczerze -niemozliwoscia jest powtorzenie takiej gry w playoffs jak ostatnio. Bedzie im bardzo ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas beda silni i widac to juz od poczatku. A Cavs, szczerze -niemozliwoscia jest powtorzenie takiej gry w playoffs jak ostatnio. Bedzie im bardzo ciezko.

To, ze Dallas są silni już wiadomo od jakiegoś czasu, a szczególnie od Finału z Heat. Tyle, ze jak się czytało jakieś przewidywania "ekspertów" zza oceanu to oni wszyscy stawiali Mavs za Spurs i za Suns, "bo Mavs przegrali z jakimiś Warriors" :lol:

Od początku sie z tym nie zgadzałem i nie zgadzam sie nadal, bo drużyna, która była najlepsza w lidze w RS i miała ogromne szanse na mistrza, nie może teraz tak po prostu stać się słabszą.

Według mie Mavs po raz kolejny wygrają Zachód, tyle, ze teraz już nie ma szansy że powtórzy się porażka ekipą pokroju Warriors. Mavs to nadal bardzo silna drużyna,. Według mnie kandydat numer jeden do wygrania ligi w tym sezonie i nie można o tym zapominać.

 

Co do Cavs, to sprawa jest jeszcze prostsza. W lato nie wzmocnili się nikim, a do tego stracili varejao, a w tej lidze to bardzo duży krok w tył. Nawet Lerbona powiedział że są słabsi. Jesli do tego dodać wzmocnienia, która zostały poczynione na Wschodzie, to ja nie widzę w tym monecie Cavs nawet w ECF. Może druga runda. Oczywiście jeszcze bardzo, bardzo dużo może sie wydarzyć, ale w tej chwili tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.