Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jak można w tym sezonie obejżeć NBA TV Daily na nba.com :?:

Wyskakują reklamy i nic więcej, potem wciskam play i dalej ta sama reklama leci :?

Też mam z tym problem, ale u mnie nawet nie ma reklamy ;). Wyskakuję okienko i klip coś nie chce się odpalić. Na szczęście na sportbit jakiś koleś zadeklarował że będzie umieszczał regularnie torrenty z NBA dialy i na razie to robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakies debile o tego http://www.myp2p.eu/NBA.htm :? To co zrobili ze swoja stroną to masakra...

 

Swoja droga nie widze zadnych komentarzy po openerze.Tymczasem wbrew oczekiwanom fajny meczyk. Spurs wyraźnie zwiększają rolę parkera, który zaczyna przypominać coraz bardziej kompletnego PG. Trafiał nie tylko po dynamicznych wejsciach ale coraz częsciej też z odejścia a przy tym wszystkim był jeszcze graczem zespołowym, nie było widać by koledzy przy nim się męczyli, nie monopolizował gry. Jeżeli tak dalej pójdzie to będzie nie do zatrzymania, nie dość ze nikt nei powstrzyma go we wjazadach bo nie zdąży za tempem akcji to jeszcze zacznie seryjnie trafiać z dystansu,co coraz lepiej mu wychodzi. Na Spurs nie ma co się jednak koncentrować bo to ciągle ta sama bajka, kompletnej ekipy, z idealnym podziałem ról.A te akcje analizowane nt rozbicia obrony,kurde no magia, nic tylko się uczyć.

 

Większe brawa należą się Blazers. przyznam szczerze, ze to ekipa która śledzę raczej rzadko, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Jedyne czego im zabrakło to doświadczenia, gdy było na styku w IV Q i doszli rywala ci wypunktowali ich doświadczeniem, klasą i pewnością z jaką robili swoje. Szkoda, ale taka cena za młodą ekipę, widze jednak w tym zespole, nawet bez Odena będa sporo zrobić, a gdyby on się nie połamał mogliby być sensacją sezonu. Super robotę robił tam Blake, który nie dał się obronie, dość nieźle ją kręcił, tworzył pozycję. Potwierdził status ciekawego rozgrywajka, który nie myśli o sobie, gra z innymi,świetnei podaje, co moze nie do końca odzwierciedlaja to statystyki asyst. Aldridge po prostu mnie zachwycił. Drugi sezon a już odważnie, bezkompromisowo, kręcił w ataku samym Duncanem i nawet przy nim z łatwością zdobywał punkty. Poza tym trafiający Webster, który był nie do upilnowaia. Jedynie Roy sobie nie pograł, no ale to był widoczny wpływ Bowena, nie miał centymetra parkietu dla siebie, Bowen świetnie ustawał i w kozłowaniu i w kryciu, mimo przewagi wieku i szybkości bo stronie Brandona. Dziwnie też Outlaw, który wydał się zawodnikiem dość napalonym i zbyt nastawionym na swoje indywidualne zdobycze punktowe. Kilka ładnych akcji i pokazanie skilla w kwestii gry w ofensywie m.in akcja z półobrotem, odejściem krok do tyłu i fade awayem zakończonym punktami. Ale nie widzę jeszcze tego shoot selection, mimo to będzie przydatny.

 

To tylea dzisiaj już Celts-Wiz, oj będzie się działo. Wielkie trio z Bostonu kontra wielkie trio ze Stolicy USA, co ciekawe na w miare podobnych pozycjach więc możemy miec bezpośredni pojedynek 3 wielkich, ułaaa, będzie się działo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z tym problem, ale u mnie nawet nie ma reklamy Wink. Wyskakuję okienko i klip coś nie chce się odpalić. Na szczęście na sportbit jakiś koleś zadeklarował że będzie umieszczał regularnie torrenty z NBA dialy i na razie to robi

Kiedyś miałem tam konto ale teraz już moje hasło nie działa chyba je skasowali. Będzie ktoś tak miły i poczęstuje zaproszeniem? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z tym problem, ale u mnie nawet nie ma reklamy Wink. Wyskakuję okienko i klip coś nie chce się odpalić. Na szczęście na sportbit jakiś koleś zadeklarował że będzie umieszczał regularnie torrenty z NBA dialy i na razie to robi

Kiedyś miałem tam konto ale teraz już moje hasło nie działa chyba je skasowali. Będzie ktoś tak miły i poczęstuje zaproszeniem? :)

Hmm, ja nie pamiętam dokładnie czy w czasie kiedy się rejestrowałem nie była ta rejestracja wolna, bo nie przypominam sobie żebym dostawał zaproszenie...w każdym teraz do 5 listopada każdy może się zarejestrować, więc korzystaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz na nba.com wiecie może na jakim kanale leci mecz Clippers-Sonics?

chyba nie poza tym tam jest najlepsza jakosc wiec po co Ci inny

A chodzi ci płynnie, bo chciałem sobie obejrzeć powtórkę Grizzlies-Pacers i momentami strasznie tnie oraz obraz jest w małym oknie. Nie wiem moze w meczach live jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo plynnie klikasz dwa razy na obraz i masz pelny ekran

jakosc jak w TV

moze masz problemy z wmp ja tez tak kiedys mialem ze sie wogole nie dalo ogladac

Prócz na nba.com wiecie może na jakim kanale leci mecz Clippers-Sonics?

chyba nie poza tym tam jest najlepsza jakosc wiec po co Ci inny

A chodzi ci płynnie, bo chciałem sobie obejrzeć powtórkę Grizzlies-Pacers i momentami strasznie tnie oraz obraz jest w małym oknie. Nie wiem moze w meczach live jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście naprawe bardzo ciekawy meczyk, kiedy już się wydawało, ze Celtics dojadą do konca meczu z kilkoma punktami przewagi, to jednak brak koncentrancji, problemy z faulami kilku graczy, dobra gra raptors i dogrywka. W niej po porstu fenomenalna gra Garnetta, naprawdę to on ciągnał ich gre w tej częsci spotkania i pokazał jak wielkim graczem jest.

Poza tym słabszy mecz ierce'a ale za to Allenowi wyszedł dobry mecz i ponad 30 oczek.

 

Z tym przerwaniem meczu to nie wiem o co chodzi. Przełączyłem na chwilę na inny program, za chwilę wróciłem, a Michałowicz mówi że żegnają się i bardzo im przykro i że sami są zaskoczeni. :? O co dokładnie chodziło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , mi wyskoczyło tylko okienko z prezentacja druzyn , i słychać było głos komentatora ( powrót do ery radia ? smiechu warte) ale gdy usłyszałem "inbound, looking, they've got Ray, Ray for tree , He got it !"

Wiedziałem ,że game winner Allen i w dodatku za trzy, ten kolo jest mistrz

 

Ooo Man co za emocje :twisted:

 

Boston Celtics - The Green is Back on !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj http://www.nba.com/broadband/league_pass.jsp

 

Z tego co wiem to do wtorku można tu oglądać mecze na żywo + spotkania z porzednich dni sa archiwizowane

 

 

a czemu tylko do wtorku?

 

dla mnie to najlepsza opcja, na moje biedna neostrade512. a ta strona to jest super wszystkie mecze nocy, jest w czym wybuierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , mi wyskoczyło tylko okienko z prezentacja druzyn , i słychać było głos komentatora ( powrót do ery radia ? smiechu warte) ale gdy usłyszałem "inbound, looking, they've got Ray, Ray for tree , He got it !"

Wiedziałem ,że game winner Allen i w dodatku za trzy, ten kolo jest mistrz

 

Ooo Man co za emocje :twisted:

 

Boston Celtics - The Green is Back on !!

ale przeciez boston wygrywal i raps mieli pilke z boku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle wnerwiło jak można puszczać mecz z 24 minutowym opóźnieniem ?? Na Yahoo wiedziałem jaki będzie wynik zanim dany moment poleciał w TV :? Tak jest co roku z meczami w niedziele i to jeszcze Raptors, że oglądam "po fakcie"... i komentarz też jest wtedy pozbawiony życia, bo sami wiedzą co się wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.