Skocz do zawartości

Ogladamy NBA w TV


josephnba

Ankieta  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta



Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie tradycyjnie przed sezonem zakładam ten temat. Na http://www.cyfraplus.pl pojawił sie terminarz spotkań NBA Europe Tour, wiec czas to juz zacząć. Zostały 4 dni!!!

 

I tak:

6.X

C+Sport2

19.55 Efes-Wolves (powt. 7.X 13.15 C+S)

00.45 Celts-Raps (7.X 16.15 C+S2)

 

7.X

C+S

00.35 Lottomatica-Raps (8.X 15.35 C+S)

 

9.X

C+S

19.55 Unicaja-Grizzlies (10.X 13.00 C+S)

 

10.X

C+S

20.25 Celts-Wolves (11.X 12.25 C+S)

 

chyba każdy najbardziej wyczekuje tego meczu, a ja nie chciałem jechać do kumpla do Londynu, bo uznałem, ze nie ma po co :?!!!

 

11.X

C+S

18.25 MMT-Grizzlies (12.X 12.20 C+S)

21.25 Real-Raps (12.X 15.45 C+S)

 

No to chyba z grubsza tyle.

 

Kolejny sezon NBA w TV uważam za rozpoczety!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za takie pytanie ale nie znalazłem żadnych informacji na ten temat. Orientuje się może ktoś w jakich składach zagrają dzisiaj celtics i raptors? Chodzi mi o to czy można liczyć na występ gwiazd czy tylko rezerwom dadzą pograć?

 

z góry dzięki za odp i jeszcze raz sorry ;]

 

 

a co do twojego pytania o streamy to tak:

 

myp2p, wchodzisz w nba i masz linki do programu sopcast

ściągasz go z tej samej strony a następnie gdy będzie godzina meczu włączasz sopcast i naciskasz play na myp2p.eu tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż moge napisac o pierwszym meczu- nudziło mi sie. Mecz moze i wyrównany, ale brak było w nim tej iskry. Owszem koncówka i kilka akcji bardzo ciekawych, ale ocena całego spotkania nie wydaje mi się zbyt pozytywna. Ot taki naprawdę lajtowy przedsezonowy meczyk bandy (niezorganizowanej) młodzików, którzy graja ze soba moze z 10 raz przeciw niezłej, ale tez jeszcze niepoukładanej europejskiej druzynie. Wolves na własne zyczenie roztrwonili te 9pts, które z taką łatwoscia ugrali. Telfair mnie coraz bardziej zawodzi, a naprawde miałem nadzieje, ze będzie kimś. Bardzo dobrze zaprezentował sie za to Gomes, Ricky jak to Ricky- rzuca cholernie (za)dużo, czesto jego gra wyglada jakby grał przeciw swoim, wyłamuje sie (jak zwykle0 z zagrywek. Ok, te dwie trójki bardzo Wolves pomogły, ale ile on oddał załamujacych rzutów? W sumie on jako juz mozna powiedziec weteran powinien uspokajac gre, a nie zachowywać się najbardziej gówniarsko z całej ekipy T-Wolves.

 

Mam nadzieję, ze mecz Rapsów z Celtami będzie ciekawszy. Musi być- 3 mega gwiazdy przeciw najbardziej międzynarodowej ekipie w NBA. Hmmm piwko już się chłodzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy można liczyć na występ gwiazd czy tylko rezerwom dadzą pograć?

 

100% będą gwiazdy. Może nie w pełnym wymiarze czasowym, po 40min jak to pewnie będzie w sezonie, ale pojawią się na pewno. W końcu oni też muszą się ogrywać przed sezonem by wejść w jakiejś tam formie, a nie na sucho po wakacyjnym leżeniu. PreS to nie SL, że gwiazdy mają wolne.

 

 

A co do meczu to strasznie się zawiodłem i straciłem sporo czasu, dobrze, że był w normalnej porze a ja w sobote w tym czasie byłem akurat w domu to nie żałowałem że zostałem dla samego meczu który okazał się tak beznadziejny bo straciłbym 3h życia. Gra bez polotu, koszykarze bardziej snujący się po parkiecie, lekko od niechcenia, widać, że pierwszy mecz w Preseason, zawodnicy po wakacjach,jeszcze im się chyba bokiem to leżenie odbija, kiepska skuteczność do tego. Jedyne co było niezłe to walki na tablicach, a raczej jej brak i łatwość z jaką efektownie w ataku zbierają gracze Wolves, co chwila niszcząc tym rywala, przewaga fizyczna wyraźna. No i końcówka też niczego sobie, ale bardziej ze względu na emocje niż jakikolwiek poziom widowiska. A na koniec to jednak fajnie, że drużyna NBA nie przegrała meczu na otwarcie, mam nadzieję, że inni podtrzymają tą tendencje i teraz NBA zaliczy same zwycięstwa. Oni lub Memphis to potencjalne zagrożenie, bo raczej ogon ligi zawodowej. Raptors mam nadzieję wpadki w tym sezonie już nie zaliczą, drużyna z PO, z ambicjami, rok starsza, bardziej zgrana, nie wypadałoby...

 

Mam nadzieję,że Tor-Bost będzie ciekawie, właściwie nie jestem przekoany do tego czekania na ten mecz po pierwszym tegorocznym z serii NBA Tour, ale to Raptors, a poza tym dwie wielkie gwiazdy w Bostonie pierwszy raz razem, no i jak się nie myle to nasza forumowa ekipa. (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drugi mecz mamy już za sobą. Wynikiem, czyli porażka Raptors jakoś się nie przejmuje, mecz był co prawda do zgarnięcia, ale przecież to PreS, więc nic wielkiego się nie stało, byle wejść w dobrej formie w sezon i nie przegrać z drużyną z Europy, bo 'pobijemy' kolejny rekord będąc drużyną, która jako jedyna już dwukrotnie przegrała z przedstawicielami koszykówki ze Starego Kontynentu...

 

Wracając do samej gry po dłuższej przerwie to z pozytywnej strony zaprezentował się Bargnani. Widać, że gra u siebie zdecydowanie mu sprzyja, czuję się jak w domu. Szkoda tylko, że Mitchell znowu spieprzył sprawę wystawiając go na Centrze, zamiast puścić Rasho, czyli 5 z prawdziwego zdarzenia. Pewnie normalnie na tej pozycji zagrałby Bosh, ale ja akurat jestem zwolennikiem jego gry na PF, a poza tym świetnie nadawał się do pojedynku z Garnettem, tylko on mógł stanowić dla niego realną przeszkodę i dobrze, że grał przeciwko niemu. Warto odnotować też ciekawy występ Calderona, który mam wrażenie coraz bardziej zbliża się do poziomu TJ Forda, a fakt stylu prezentowanego przez tego Dinozaura sprawia, że coraz bardziej jestem zwolennikiem, aby to on był pierwszym rozgrywającym. Lepsze shoot selection, większe widzenia, częstsza gra z partnerami... Ford daje przebojowość i sporą dozę indywidualność, to się przydaje w momentach zastoju, ale ten zespól to przede wszystkim kolektyw i wydaje się ze Hiszpan umie go lepiej uruchomić( zdanie nie tylko na podstawie tego jednego spotkania tak dla jasności :) ). Obaj bedą przydatni, uzupełniają się a ich ustawienie można uzależnić od rywala i potrzeb, w każdym razie marginalizowanie Jose to kardynalny błąd, jaki Mitchell mający swoich pupilków i anty może niestety popełnić. Dziwnie zagrał Dixon, którego kojarzyłem zawsze z zawodnikiem spełniającym swoje role, takim który rozrusza zespół.Wczoraj był cieniem siebie i nie ma co ukrywać, bez sensu rzucającym samolubem. Chciał sie pokazać, zdobyć kilka plusów za swoją grę a wyszło mu zupełnie odwrotnie, bo robił to zbyt pod siebie i na siłę :?

 

No i Boston, bo nie można ich ominąć, to dzięki nim tym pojedynkiem elektryzowali się wszyscy. Trzeba przyznać, że mają jakiś koncept na grę i nie ma monopolizowania gwiazd, jest sporo grania z resztą, która mając pozycję i słabszych obrońców na sobie powinna to wykorzystywać, a drogę wczoraj w jaki sposób to robić wskazał im House. Poza tym cieniutko Ray Allen, ale go trzeba zrozumieć. Wiadomo pierwszy mecz w PreS, do tego w Europie, w nowym składzie a dla strzelca nic nie jest ważniejsze niż czucie piłki, gry i odległości. Wczoraj tego zabrakło, spodziewam się jednak w najbliższym czasie, a już na pewno na sezon, powrotu do normalnej dyspozycji, bo to stabilny i świetny strzelec jakich mało. Generalnie to pierwszy mecz Celtics, prezentują się nieźle, ale to była luźna gierka, więc trudno oczekiwać spięć, jeszcze długo będą się docierać i układać hierarchię, zobaczymy czy wszyscy ją zaakceptują nawet jak tym wyżej od nich coś nie wychodzi czy zaczną się konflikty. Ten mecz to bardziej pokazówka, pierwsza prezentacja z ich strony.

 

A na koniec mogę powiedzieć, że warto było poczekać i drugi mecz z serii NBA w Europie był zdecydowanie ciekawszy i milszy dla oka niż ten poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streamy z http://www.myp2p.eu/NBA.htm nie działają, na forum też piszą że im nie działa...albo się wolno ładuje, chyba będe musiał zaopatrzyć się w C+ na sezon. Tylko trochę droga jest :(

 

W ogóle do kiedy C+ ma kontrakt na transmisje meczów z NBA? Choć jest ich wciąż bardzo mało chyba 2 na weekend... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle do kiedy C+ ma kontrakt na transmisje meczów z NBA? Choć jest ich wciąż bardzo mało chyba 2 na weekend... :cry:

Z tego co pamiętam, ostatni sezon był czwartym, w którym C+ transmitował mecze NBA. Kontrakt mają jeszcze na nadchodzący sezon.

 

W sezonie zasadniczym zwykle są to dwa mecze w tygodniu, zazwyczaj w piątki i niedziele, czasem dorzucą trzeci. Poza tym w PO też są dwa mecze tygodniowo i wszystkie mecze Finałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle do kiedy C+ ma kontrakt na transmisje meczów z NBA? Choć jest ich wciąż bardzo mało chyba 2 na weekend... :cry:

Z tego co pamiętam, ostatni sezon był czwartym, w którym C+ transmitował mecze NBA. Kontrakt mają jeszcze na nadchodzący sezon.

 

W sezonie zasadniczym zwykle są to dwa mecze w tygodniu, zazwyczaj w piątki i niedziele, czasem dorzucą trzeci. Poza tym w PO też są dwa mecze tygodniowo i wszystkie mecze Finałów.

2 mecze i to w weekend przeważnie....w PO tzn.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze i to w weekend przeważnie....w PO tzn.?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ocb bo strasznie dziwnie to napisałeś, ale w PO też sa 2 mecze i też przeważnie w weekend z tym, że częsciej jest wybierana sobota i generalnie decyduje jakość spotkań. no i jak jest g6 czy g7 to się nie czają i nawet w środku tygodnia puszczą, albo w ramach ramówki albo mają gest i dokupią jeszcze jeden ku radości fanów. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zabrali C+ z kablówki i meczów juz nie poglądam. Pozostaje mieć nadzieję, że za rok 'n' wykupi NBA i będzie można oglądać meczyki w HDTV.. i to 5 razy w tygodniu :wink:

Poważnie? :D

Gdzie to wyczytałeś, możesz dać linka? Jak będą mieli tak tanio jak teraz mają to od razu zamawiam. Za rok czyli w sezonie 2008/09?

 

2 mecze i to w weekend przeważnie....w PO tzn.?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ocb bo strasznie dziwnie to napisałeś, ale w PO też sa 2 mecze i też przeważnie w weekend z tym, że częsciej jest wybierana sobota i generalnie decyduje jakość spotkań. no i jak jest g6 czy g7 to się nie czają i nawet w środku tygodnia puszczą, albo w ramach ramówki albo mają gest i dokupią jeszcze jeden ku radości fanów. ;)
Chodzi mi oto: Co to jest PO? Polsat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w związku z C+. Na ile meczów tygodniowo mają zakontraktowaną transmisję? Na 2? Bo Karsp napisał, że jak mają gest to i 3 dokopotują więc mogą puszczać więcej, a nie chcą?

Mogą puszczać więcej jeżeli dopłacą ileś tam, a czasami po prostu maja gest i jak widzą że szukuje się świetny, ciekawy i ważny mecz to po prostu to biorą, ale nie ma nic za darmo i musza za to pewnie sporo zabulić, co zreszta pokazuje fakt, że raz w tym roku zamiast dodatkoweog meczu mielismy po prostu jedno spotkanie w tygodniu a drugie w weekend a nie te pierwwsze jako dodatkowe.

Myślę, że teraz jest już wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej do tej pory było, ze trzeci mecz w tygodniu dawali pod koniec sezonu w sytuacjach kiedy dany mecz mógł/miał decydowac o ostatecznym rozstrzygnieciu na Po, lub własnie w PO, np mecze numer 7 serii, które jak wiadomo sa juz same w sobie emocjonujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zaczął się sezon dla Raptors. Problemy z kolanami Bosha jakby mało było tego, że TJ to strasznie kontuzjogenny zawodnik, który koszmar może w każdej chwili powrócić. Wprawdize to nic groźnego, bo jest day-to-day, ale problemy już w pierwszych meczach i na początku PreS nie są porządanym znakiem dobrze wróżącym na przyszłość.. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale jego występ w meczu z Realem w czwartek jest zagrożony i powiem szczerze żę jestem przeciwny by zagrał. Grom, że możemy przegrać bez niego znowu z europejskim koszem, jak może mu się pogorszyć i stracić większą część sezonu przez glupie ambicje w PreS. lepiej niech się wyleczy, liczy się sezon,a nie głupie i ambicjonalne rozgrywki, to w RS a potem w PO chcemy coś osiągnąć i udowodnić. Sam mówi, że przydałoby się kilka dni odpoczynku to droga wolna, formę jeszcze zdąży załapać, mam nadzieję, że Mitchell jeżeli bedize taka potrzeba to go oszczędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moge powiedzieć o meczu na który najbardziej w tym tourze czekałem- nic bo ten mecz dla mnie sie nie odbył!!! Zawiodłem się strasznie na tym spotkaniu. Juz nie chodzi o poziom prezentowany przez zespoły, bo wiadomo, ze w PreSeason nie chodzi o wygrana, ale o fakt w jaki sposób do tego meczu podszedł Rivers. Ok w PreS nie przemęcza się gwiazd, ale to był niezwykły mecz przedsezonowy, mecz w Europie, gdzie kibice nie przyszli ogladac jakiegoś batisty czy innego pionka. Choćby z tego względu trio p[owinno dac z siebie wiecej, a jedynym na którego patrzyłem z przyjemnoscia był Allen, który robił to co bedzie miał za zadanie robic w RS i PO. Garnett juz chyba bardziej do trego meczu lajtowo podejśc nie mógł, a Pierce.. no cóż zdaje mi się że on wyjatkowo w to lato sobie folgował i nie przykładał się do treningów. Brak pomysłu na rozbijanie obrony przeciwnika czy wyjatkowa, nawet jak na niego, roztrenowany i mało atletycznie przygotowany organizm. Nie słynął nigdy z atletyzmu i mięsni zbudowanych treningiem, ale przed tym sezonem wyglada jakos wyjatkowo ciężko... to moze źle wróżyć, zwłaszcxza, że jest po kilku powaznych kontuzjach i jego ciało potrzebuje wiecej treningów wzmacniajacych niz inni gracze.

 

Mecz do niczego, tak naprawdę nawet go nie pamietam, bo był tak nudny, ze chwilami wogule zapominałem, ze go ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście meczyk nie był zbytnio ciekawy, poza mega I kwartą Davisa no i popisem strzeleckim Allena. KG w obronie kilka czap sprzedał, atak bez polotu. Pierce :lol:, no nie wiem jakim cudem on zrzucił kilka kilo. Łapy zatłuszczone jak zawsze, brak szybkości no i brak rzutu. Grał beznadziejnie. Brewer jak na razie cienizna, oczekiwałem po nim dużo więcej. Telfair - szybkość oraz crossover na wysokim poziomie ale reszta pozostawia wiele do życzenia. 4 kwarta to jakaś paranoja, grałe same rezerwy. G. Davis mocno zalany, naprawdę sporo pracy przed nim jeśli marzy o występach w lidze. Mecz przerywany faulami, pani sędzina nie pospisała się kilka razy wyraźnie przeszakadzjąc zawodnikom. Dobrze, że chociaż Allen porzucał trochę, widać było jego niesamowitą szybkość oraz pewność rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.