Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

W co nie wierzysz?

 

Trzeba być fanem wybranego zespołu a nie NBA tak po prostu?

Hashtagi na insta zobacz, albo całe to odnoszenie się z wybraną drużyną np. na moim zdjęciu z Knicks.

 

Po prostu to trochę śmieszne dla mnie i tyle. :)

 

Nic do tego nie mam jeśli tak to odbierasz jako fan NBA. Gorzej jeżeli chodzi o sezonowców, bo to poniżej krytyki.

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za dobry w insta, przejrzałem pobieżnie jego profil, ale nie wiem o jakie konkretnie hashtagi Ci chodzi i co jest z nimi nie tak (?). O ile wiem to na insta jest zalew hashtagów i służą one zwiększaniu zasięgu, ale może nie ogarniam.

 

Sezonowcy poniżej krytyki uuu poważna sprawa, z nimi nie ma żartów!

 

A co jeżeli gość jest fanem zawodników bardziej niż organizacji i dziś lata w koszulce Knicks (Rose) a jutro będzie pomagał przegrywać w koszulce Wolves (Rose)? Co z takim elementem zrobić? ;)

 

Tak czy inaczej dla Ciebie to chyba jest bardziej niż 'trochę' śmieszne skoro aż w to uwierzyć nie możesz, że sportowiec-celebryta obnosi się w różnych 'barwach'.

 

#whysoserious

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem by zabrzmiało to w ten sposób. Nie krytykuje, bo to każdego prywatna sprawa. Nie wnikam. Być może masz rację z tym "fanem zawodnika". Trochę mnie poniosło. Po prostu znam kilka takich osób które będąc "fanami" GSW, kupując ich jersey po finałach z zeszłego roku i wygranej Cavs stali się "największymi fanami" tej drugiej drużyny.

 

W tym przypadku faktycznie - nie znam sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, że też ktoś zmarnował na niego pierwszy wybór w drafcie...

 

troche ma łatkę przypieta zbyt na wyrost jak McGee przez Shaqtin

 

mimo wszystko gosc mial sezon na 20+ppg, inny 19, kilka w okolicach 15 i ogolnie 10 lat byl w lidze

mial nawet sezon w ktorym przed kontuzja byl duzy ASW buzz, pamietam ze goscie ktorzy teraz robia The Starters robili nawet "kampanie" jeszcze pod swoim starym szyldem TBJ o to zeby glosowac na Bargsa i serio mozna sie zastanawiac nad tym powaznie, wiec kto wie gdyby nie kontuzja moze bylby nawet 1 time all starem

 

 

to nadal o niebo lepsza kariera niz gosc pokroju Bennetta (ludzi typu Oden nie liczymy ofc, bo kontuzje to c***e)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.