Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Da się gdzieś z neta pościągać te wszystkie książki? Szukam przede wszystkim The Last Season, ale ta simmonsowa też może być.

The Last Season nic specjalnego. Liczylem na troche smaczkow koszykarskich itp, a dostalem ploteczki. Ogolnie dobrze sie czyta, ale nie porywa. Pewnie dla Ciebie jako fana Lakers bedzie ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEW YORK—Officials from the Hawks, Celtics, and Heat expressed interest in Shaquille O'Neal as a person Wednesday, confirming league rumors that they believed the free agent center would be highly suitable for a long-term friendship. "We have made contact with Shaq's camp and have told his people that we would love for him to meet with us, and just hang out and stuff," said Atlanta Hawks president Bob Williams, adding that he was impressed with O'Neal's passion and the sense of humor he displayed in Cleveland. "Our scouts feel that even after all these years, Shaq can still contribute in small ways, especially at parties and informal get-togethers. Say what you want about him, but he's the kind of guy you want to call up and watch a basketball game with." O'Neill told reporters he's ready to make a commitment to friendship for $8 million per year

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

:lol:

 

http://probasketballtalk.nbcsports.com/ ... k-move.php

 

"I heard about LeBron's little tweet today that he's remembering everybody who said anything bad about him. And he said 'everybody. Well, I want him to make sure that he puts my name on that (list).

 

"I thought that his little one-hour special was a punk move. I thought them dancing around on the stage was a punk move, and I thought he should've stayed in Cleveland. Him joining Dwyane Wade's team was very disappointing to me."

Sir Charles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Charlesa zawsze można liczyć

Zdecydowanie, a Jebron będzie go musiał chyba wpisać kilka razy, nie mówie dlatego żeby zapamiętać chociaz to pewni też :) ale nie pierwszy raz sir Charles go zjechał

 

ps. był kiedyś taki serial, nie ogladałem więc zabardzo nie wiem o czym, ale o ile pamiętam to się nazywał mentalista czy jakoś podobnie, i teraz nie wiem czy to James był pomysłodawcą czy teraz z tego tylko czerpie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.