Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

David Kahn po pozyskaniu Beasleya:

"Michael was a very young and immature kid who smoked too much marijuana.

 

Teraz David Kahn po pozyskaniu Delonte: ;)

"Delonte was a very young and immature kid who banged LeBron's mom a lot."

 

Swoją drogą szkoda, że na NBA-owskim zadupiu jakim jest Minnesota będą cutować Delontego (ale oszczędność u Kahna ponad wszystko). Trochę kolorytu by to dodało ekipie - coś takiego jak swego czasu u mojej babci na wsi odbywał się odpust - wszystkie dzieciaki szalały, kupowały balony i petardy... Normalnie szał pał w wydaniu KRUS-owskim...

 

Aż się wożę czy nie założyć tematu o mojej ulubionej zadupiastej drużynie. Trzeba chyba jednak poczekać, bo to pewnie nie koniec zmian. W każdym razie po ostatnich wymianach Wilki to już nie zespół złożony z samych PF-ów, choć ciekaw jestem jak mają razem funkcjonować Beasley i Love, no i kto w końcu ma bronić w pomalowanym (choć to mało śmieszne, ale na 99% będzie to Darko). Oby ten Harrison Barnes wart był takiego osłabienia i tak gołego składu (jeśli Kahn systrmatycznie się osłabia po to by łyknąć np. Barnesa albo Perryego Jonesa [bo chyba nie Irvinga skoro Rubio w Minneapolis jest takim jakby falllusem Romana Polańskiego - niby nie zadziała, ale zawsze może postraszyć :] ], to po kiego wała brał Wesa Johnsona, a nie Cousinsa?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobny temat o wilkach powinieneś jak najbardziej założyć ,takie złote myśli jak o byłym graczu Heat zasługują na osobne miejsce a on się chyba dopiero rozkręca .Rośnie nam godny następca Izajasza.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron to portasy chyba od Stoca pożyczył :D

 

A JUd Bueachler, czy jak to się pisze, rewelka art, gratki dla kolegi że go wstawił, na początku tak myślę o kogo cholera chodzi, dopiero później olśnienie i te radosne lata dzieciństwa mi się przypomniały i polewy z Juda, czyli to on był tym 3 do mistrza, to James jest jego następcą tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie książkę Simmonsa i rozpierdolił mnie fragment ze wspomnień o kokainie w NBA:

 

What’s the greatest NBA coke-era story that I can print? A 1982 SI feature about troubled Hawks guard Eddie Johnson casually included revelations that Atlanta had placed him in a psychiatric facility against his will, that Eddie had stolen a Porsche from a car dealer, that he’d been arrested for gun possession and cocaine possession in separate incidents, and that he’d jumped out of a second-story apartment building to evade drug dealers who were shooting at him. 104 (I vote for Don Cheadle to play Eddie in the movie.) And you know what? That’s honorable mention. We have to give first prize to the Broken Mirror himself, Spencer Haywood. After Paul Westhead suspended him for the ’80 Finals, Haywood wrote in his 1988 autobiography that he hired a Mafia hit man to kill his coach before changing his mind. I’m almost positive this would have marred the Finals. Also, that revelation led to my favorite quote from the coke era: Haywood remembering in the book, “I left the Forum and drove off in my Rolls that night thinking one thought—that Westhead must die.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.