Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Anthony Mason believes that the "sky's the limit" for Knicks center Eddy Curry if he can get back onto the court and remain healthy.

 

New York has enlisted Mason, a former Knicks forward, to work with Curry as the former tries to get back into the NBA as a coach/special assistant.

 

"If you get Eddy back on the court, the sky's the limit," Mason said Thursday.

 

Rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi niesionymi to ja nie wiem, kiedyś każdy crossover wydawał mi się niesioną, według zasady jeśli piłka spocznie na dłoni to nie można nią dalej kozłować, w praktyce widać jak jest, każdy fan nba ze stażem +5 lat do tego przywykł, ale w 1:23 jak dla mnie kroków nie było, nie można liczyć kroków kiedy jeszcze jest live dribble. Jeśli w przypadku Wade'a były kroki to duży procent dwutaktów w nba jest z krokami. Popatrzcie sobie na wsad Westbrooka 2:31, no trzytakt jak c*** na pierwszy rzut oka ale kroków nie ma. Kiedyś był taki program na nba.com poświęcony kontrowersyjnym sytuacjom, z udziałem chyba byłego sędziego nba i gość dosyć dobrze tłumaczył co jest krokami a co nie jest. Zresztą sam wnikliwie dochodziłem kiedyś do tego jak to jest z tymi krokami, odkąd LeBronowi w co drugiej akcji zarzucano kroki bądź inny crab dribble :mrgreen: , nie to że bronię krabi drybling, oczywiście tam były kroki 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURLBURT FIELD, FL—After two weeks of intense twice-a-day practices, sources within the Miami Heat organization are reporting that players are already in midseason pregame introduction form. "We spent the first week working on the basics, mostly running out of the tunnel, jumping into one another, and rocking back and forth in a big circle," said newly acquired forward Chris Bosh, still catching his breath Tuesday from a high-five/low-five drill. "But working with guys like LeBron [James] and Dwyane [Wade], it's amazing how quickly we got the feel for one another's preferences. Like just yesterday, Wade and I caught eyes in practice and I instinctively knew he was going to jump into the ring of us starters, and that we should all explode like he was a missile crashing into us." Bosh added that while the Heat is firing on all cylinders, team members are in no position to get complacent, as they could always find more ways to incorporate flames into the introduction.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I think I killed off all the centers and now all the centers want to play the European-style basketball," O'Neal said before watching the Celtics beat the Knicks 104-101 in Stoudemire's Garden debut. "There's only 1.5 or 2 real centers left, Dwight Howard and Yao Ming. Every now and then Yao Ming steps outside and wants to shoot jumpers, but it's gone more toward the European style. The days of Patrick Ewing and Rik Smits and Kevin Duckworth and Robert Parish, those days are over, thanks to me."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.