Skocz do zawartości

[2025-2026] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 119 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Clippers 92 - Sonics 115

play-by-play

 

Mavericks 118 - Timberwolves 97

play-by-play

 

76ers 110 - Lakers 112

play-by-play

 

Raptors 103 - Celtics 126

play-by-play

 

Pistons 110 - Bulls 119

play-by-play

 

Wizards 124 - Kings 91

play-by-play

 

Warriors 82 - Trailblazers 93

play-by-play

 

Magic 110 - Pacers 116

play-by-play

 

Jazz 129 - Hornets 108

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani: 

  • -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverkowi wyszedł jeden mecz i nabija sobie nim statsy :playful: W United Center piszczał i szlochał ^_^

 

Poza tym przypominam, że Harper to moja 4ta opcja, a Iverek ma być oprawcą samego Ajzijasza :panda:

18 asyst to nie jest chyba piszczenie i szlochanie. :panda:

 

I już niedługo nim zostanie, z małą pomocą listonosza. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7/23 z gry i 1/7 za 3 :pride:

 

Zresztą, mam zdjęcia z konferencji prasowej po meczu :playful:

 

2r7wvbr.jpg

Jak mu rzut nie siedział to kreowal partnerów, proste. Wymień mi ile było w tym sezonie meczów gdzie jeden zawodnik zaliczył 18 asyst. :panda:

 

To zdjęcie to jakiś photoshop, AI nie jest taki stary jeszcze. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak grać? Na pozycjach sf, pf i c zostało mi po 1 grajku niekontuzjowanym. Reszta to sg i pg. Stocktonem na centrze? Może Fisherem?

Te kontuzje u mnie to już śmieszne są. Stockton wcześniej długo out. Potem Andersen, Morris, a teraz Muresan. Chyba tylko z trzonu składu Allen nie zaliczył kontuzji, ale jeszcze mam czas, sezon się jeszcze nie skończył ;)

Swoją drogą czekam sytuacji gdy ktoś z moich się połamie w dniu bez meczu - np widelcem, sikając albo śpiąc ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak grać? Na pozycjach sf, pf i c zostało mi po 1 grajku niekontuzjowanym. Reszta to sg i pg. Stocktonem na centrze? Może Fisherem?

Te kontuzje u mnie to już śmieszne są. Stockton wcześniej długo out. Potem Andersen, Morris, a teraz Muresan. Chyba tylko z trzonu składu Allen nie zaliczył kontuzji, ale jeszcze mam czas, sezon się jeszcze nie skończył ;)

Swoją drogą czekam sytuacji gdy ktoś z moich się połamie w dniu bez meczu - np widelcem, sikając albo śpiąc ;D

No niestety, w tym sezonie miałeś pecha. Gdyby nie te kontuzję to Pacers pewnie byliby w PO.

 

Z pozytywów - Allen zapowiada się na niezłego kozaka, w przyszłym sezonie też nie powinieneś mieć tylu kontuzji i może uda się wejść do PO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu rzut nie siedział to kreowal partnerów, proste. Wymień mi ile było w tym sezonie meczów gdzie jeden zawodnik zaliczył 18 asyst. :panda:

 

To zdjęcie to jakiś photoshop, AI nie jest taki stary jeszcze. :tongue:

 

Ja to widzę inaczej - tak Harper go wbił w parkiet, że nie miał innego wyjścia niż podawać :pride:

 

A tak swoją drogą 18 asyst to może i dla Iverka jest jakis wyczyn, ale w skali SimBy to nic takiego w sumie: tylko w ostatnim miesiącu 3 grajków tyle zrobiło: Isiah Thomas (day 103), Derek Harper (106) i Kyrie Irving (112)  . 20+ to jest coś ;)

 

PS. Cleveland czy Hornets?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Wizards 124 - Celtics 116

play-by-play

 

Rockets 123 - Hawks 113

play-by-play

 

Hornets 78 - 76ers 130

play-by-play

 

Nets 100 - Timberwolves 102

play-by-play

 

Spurs 77 - Kings 92

play-by-play

 

Pacers 125 - Bucks 117

play-by-play

 

Clippers 108 - Jazz 121

play-by-play

 

Trailblazers 86 - Warriors 66

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani: 

  • Nick Anderson (Trailblazers) - 7 dni (broken finger)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers wyrównali rekord Bulls.

 

Shaq jest pierwszym graczem w historii, który zdobył w tym samym sezonie MVP i DPOTY.

 

Pobił też rekord Biedrinsa w RPG (16,1 vs 15,3)

 

Najbardziej dominujący zawodnik ever?

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.