Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

no ostatnio jakiś gościu z Liberty Ballers czy innej tam sixersowej blogosfery mówił, że chętnie by dali Okafora + 39 pick za 30 pick od Jazz

 

przypominam, że Okafor nie broni i nie zbiera a jest centrem - jedyne co ma fajnego to gra w post i rookie contract, nie dałbym za niego więcej niż pick w przedziale 25-40, a Randle to przecież inna półka wiele osób w niego mocno wierzy w odróżnieniu od Jah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w świecie, w którym Lakers rzekomo dają za #12 pick Clarksona, a Randle ma wartość mid-firstroundera.

Ale świat kibiców Lakers zawsze był oderwany

 

Przypomnij sobie jak January się zaperzał że Lakers odrzuci wszystkie oferty TOP 20 protected za Lou . Ba chyba nawet TOp14 ochronę uważał za zaniżanie wartości Lou

A jak poszedł za 28 wybór to uznał to za dobra wymianę

:nightmare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor, McConnell, jakieś 2nd round picki? Byłoby fajnie.

No dobra, ale co byś za numer chcial za taką paczkę dostać? 

Ja uważam, że wartość Okafora jest tak niska, że nie ma co się pchać teraz w trejdowanie go. Oczywiście, gdyby pojawił się na radarze, ktoś, w kim bylibyśmy zakochani - jak najbardziej, ale oddwać Okafora za pick 20-30? Bo wyżej to się raczej wcisnąc nie uda. Szczerze? Szkoda byłoby mi McConnela dorzucać w atakiej paczce. Za top15 możnaby pomyśleć ewentualnie...

 

Wydaje mi się, że lepiej Okaforowi pograć trochę w zdrowiu, z Fultzem, Sarićiem i Covingtonem na obwodzie - jego wartość może tylko wzrosnąć...

 

Kogo z tej klasy chciałbyś jeszcze upolować? 

Isaac pójdzie za wysoko, Monk, kórego bardzo lubię również,  Ntikilina raczej też. Mitchell, Kennard? Justin Jackson? A może backup dla Embiida w postaci Pattona, czy Adebayo? Mnie się swego czasu podobał Anunoby, ale się wziął i połamał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Embiid będzie zdrowy, Holmes dalej będzie się rozwijać, a Sixers będą grali o playoffy - to istnieje możliwość, że Okafor nie będzie łapać się do rotacji, jeżeli Bayless będzie zdrowy to raczej będzie robić za backup Fultza, a McConnell ze swoim śmiesznym kontraktem to opcja dla zespołu mającego problem z podatkiem, bo na backupa się w kilku miejscach nada.

 

W drafcie jest do wzięcia kilku zawodników (Jackson, Fergusson, może Jackson z Duke), którzy ze swoim profilem pasowaliby do tego, czego potrzebują Sixers. Nie wiem czy to jest realne, ale McConnella czy Stauskasa pozbyłbym się swobodnie, a jak pojawiłaby się szansa na Justina J. albo Fergussona, to Okafora też bym poświęcił.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demakis ma Jacksona na 47 chyba, a typki z Ode to Oden i What's on Draft jadą po nim przy każdej możliwej okazji, przede wszystkim że jego podawanie jest overrated i ma niskie iq, robi dziwne błędy, stawia niepotrzebne zasłony etc

 

rzut wygląda spoko i chyba faktycznie go poprawił i ten sezon to nie jest jakiś fluke, ale branie tego gościa w loterii nie jest dla mnie zbyt dobrym wyborem, bo upside'u to tu nie ma za bardzo

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Embiid będzie zdrowy, Holmes dalej będzie się rozwijać, a Sixers będą grali o playoffy - to istnieje możliwość, że Okafor nie będzie łapać się do rotacji, jeżeli Bayless będzie zdrowy to raczej będzie robić za backup Fultza, a McConnell ze swoim śmiesznym kontraktem to opcja dla zespołu mającego problem z podatkiem, bo na backupa się w kilku miejscach nada.

 

W drafcie jest do wzięcia kilku zawodników (Jackson, Fergusson, może Jackson z Duke), którzy ze swoim profilem pasowaliby do tego, czego potrzebują Sixers. Nie wiem czy to jest realne, ale McConnella czy Stauskasa pozbyłbym się swobodnie, a jak pojawiłaby się szansa na Justina J. albo Fergussona, to Okafora też bym poświęcił.

Ja oczywiście zdaję sobie z kichy jaką grał Okafor, ale obaj wiemy, że było sporo różnych fuckupów, które sie na to złożyły - problemy zdrowotne, parowanie z Noelem, potem Joelem, fatalny obwód, brak spacingu itp. Oczywiście jego defensywa to coś co trudno obronić w jakikolwiek sposób. Natomiast ja liczę, że lepsze zdrówko, dobra forma fizyczna (widziałem foty, że jest z nim lepiej ) + lepsi partnerzy na obwodzie i trochę już ogrania w lidze - że to wszystko w końcu zaprocentuje. Pamiętajmy, ze w ataku jest na tyle dobry, że w obronie nie musi być anchorem, żeby być przydatny. 

Pytanie, czy Colangelo i Brownowi wystarczy dla niego ciepliwości - ja wciąż uważam, że jest wiecej do ugrania niż stracenia. 

 

Mówisz o próbie ataku na Josha Jacksona, czy dobrze rozumiem ? Nie widzę tego absolutnie - trzeba byłoby rzucić swój przyszłoroczny pick / to co zostanie z wymiany z C's. (Lakers, albo Kings). 

 

Sixers mają problem na obwodzie, bo jedyny w miarę quality guy z 2/3 to tak naprawdę Covington, któremu trzeba zaraz słono zapłacić. TLC bardzo lubię - fajnie broni na nogach, potrafi pobiec do kontry, rzucić trójkę i o ile overall wypada lepiej niż Stauskas, tak to jeszcze nie jest poziom Startera. Korkmaz będzie miał pewnie charakterystykę zbliżoną do Nicka. Anderson to też spoko role player i nic więcej - krótko mówiąc - tłok, sporo ludzi, którzy powinni te 10-20min dostac, a mało jakości. 

 

Stauskasa również raczej luźno bym się pozbył - szczególnie, że zbliża się do konca rookie dealu - dałbym jego minuty Turkowi. 

 

Tyle, ze za pakiet McConnell, Stauskas, 2nd, Okafor nikt nam top10 nie da, może top15, ale trzeba by się dokładnie przyjrzeć  kto te picki ma... Może Charlotte? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demakis ma Jacksona na 47 chyba, a typki z Ode to Oden i What's on Draft jadą po nim przy każdej możliwej okazji, przede wszystkim że jego podawanie jest overrated i ma niskie iq, robi dziwne błędy, stawia niepotrzebne zasłony etc

 

rzut wygląda spoko i chyba faktycznie go poprawił i ten sezon to nie jest jakiś fluke, ale branie tego gościa w loterii nie jest dla mnie zbyt dobrym wyborem, bo upside'u to tu nie ma za bardzo

 

Nie uważam go za wartego picku w loterii, ale po Twoim opisie można wywynioskować, że gość nie ma żadnych szans na NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilku graczy, którym (jeśli pójdą dość wysoko) wieszczę BUST, Ferguson jest na samym szczycie tej listy.

Mówimy o późnym pierwszorundowym picku, i zespole który ma Fultza, Simmonsa, Saricia, Embiida, Covingtona i kilku prospektów na obwodzie (Luwawu, Korkmaz, Anderson), właśnie takich zawodników takie zespoły biorą w końcówce pierwszej rundy, jak wypali to fajnie, jak nie - whatever, a Ty piszesz o nim jako jakimś lottery picku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson, Iwundu, Hart, White (o Monku, Mitchellu, Kennardzie, Ntilikinie nie piszę bo to nie ta półka). I to jedynie SGs

Jackson (ten z Duke, bo Justin pójdzie wyżej) to bardziej 1 niż 2, Iwundu to senior bez rzutu, please, Hart będzie do wzięcia w drugiej rundzie (Sixers mają cztery drugorundowe picki), a White'a nie znam dobrze, ale to 23-letni combo guard, raczej słaba opcja dla Philly przy Fultzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.