Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego takie Pelikany sadzają swoich "gwiazdorów"? Nie chcą jakoś budować chemii między nimi, ćwiczyć zagrywek? Przez ~5 spotkań można nieźle udoskonalić czucie między zawodnikami na parkiecie Sami zaiteresowani nie mają jakiegoś "głodu gry"? Nawet nie mówię o graniu na pełnej intensywności, ale nie nudzi ich to siedzenie 3 godziny na ławce i przybijanie piątek?

 

Dobrze rozumiem, że to jest podejście "teraz i tak już nic nie wygramy, więc odpuszczamy, można przegrywac, nowy sezon, nowi my, wszystko odmieni się o 180 stopni, nagle wskoczy nam winning culture i włączymy dobre nawyki od tak"?

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego takie Pelikany sadzają swoich "gwiazdorów"? Nie chcą jakoś budować chemii między nimi, ćwiczyć zagrywek? Przez ~5 spotkań można nieźle udoskonalić czucie między zawodnikami na parkiecie Sami zaiteresowani nie mają jakiegoś "głodu gry"? Nawet nie mówię o graniu na pełnej intensywności, ale nie nudzi ich to siedzenie 3 godziny na ławce i przybijanie piątek?

 

Dobrze rozumiem, że to jest podejście "teraz i tak już nic nie wygramy, więc odpuszczamy, można przegrywac, nowy sezon, nowi my, wszystko odmieni się o 180 stopni, nagle wskoczy nam winning culture i włączymy dobre nawyki od tak"?

Nie ma co ryzykować kontuzji nie grając o nic. W ten sposób choćby PG stracił rok i jednak nie jest tym kim był sprzed kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego takie Pelikany sadzają swoich "gwiazdorów"? Nie chcą jakoś budować chemii między nimi, ćwiczyć zagrywek? Przez ~5 spotkań można nieźle udoskonalić czucie między zawodnikami na parkiecie Sami zaiteresowani nie mają jakiegoś "głodu gry"?

 

Pewnie poszli po rozum do głowy i w lato robią reset. Gentry przecież musi tam polecieć więc co ćwiczyć? Przyjdzie nowy HC trzeba mu będzie dobrać ekipę i on zacznie wprowadzać swoją filozofię. Ciężko też budować chemię na porażkach. Prędzej zaczną się frustrować i mogą powstać jakieś zgrzyty. Z tej ekipy, zwłaszcza z tym trenerem, nic nie wycisną. Lepiej zacząć w lato na świeżo nowy projekt bez ryzyka, że coś się jeszcze im tu spierdoli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo nie chcę zakładać nowego tematu.

 

Mianowicie w dniach 26.08-02.09 bieżącego roku będę na wakacjach w okolicach Barcelony. Jeżeli miałbym okazję zobaczyć mecz Barcelony z którąś z drużyn NBA byłbym bardzo szczęśliwy. Wiem, że chyba jeszcze zbyt wcześnie na takie informacje ale myślicie, że mam na co liczyć w tych dniach? W jakiej cenie są bilety na tego typu mecze? Ciężko je dostać?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo nie chcę zakładać nowego tematu.Mianowicie w dniach 26.08-02.09 bieżącego roku będę na wakacjach w okolicach Barcelony. Jeżeli miałbym okazję zobaczyć mecz Barcelony z którąś z drużyn NBA byłbym bardzo szczęśliwy. Wiem, że chyba jeszcze zbyt wcześnie na takie informacje ale myślicie, że mam na co liczyć w tych dniach? W jakiej cenie są bilety na tego typu mecze? Ciężko je dostać?Z góry dzięki za odpowiedź.

Bez szans. Camp-y nba przed tym sezonem ruszyły ~miesiąc przed startem pod koniec września. Nowy sezon wystartuje ~15 październik, więc sorry ni chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrzesniu gra juz la liga więc jakiś meczyk na weekend powinien być

Jest możliwość jakoś z wyprzedzeniem kupić po mniejszych cenach? Może są do tego jakieś odpowiednie serwisy?

 

Z ciekawości sprawdziłem to bilety na FCB na La Liga jeszcze w tym sezonie zaczynają się od około 100 Euro w dupnych sektorach i to na mecze z jakimiś beniaminkami. Wydaje mi się, że to lekkie przegięcie gdy same Camp Nou liczy blisko 100tys miejsc!

 

Ktoś był kiedyś?

 

@Fudżi

Będę się rozglądał a orientujesz się jak to wygląda cenowo? Mam tu na myśli hiszpański basket.

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość jakoś z wyprzedzeniem kupić po mniejszych cenach? Może są do tego jakieś odpowiednie serwisy?Z ciekawości sprawdziłem to bilety na FCB na La Liga jeszcze w tym sezonie zaczynają się od około 100 Euro w dupnych sektorach i to na mecze z jakimiś beniaminkami. Wydaje mi się, że to lekkie przegięcie gdy same Camp Nou liczy blisko 100tys miejsc!Ktoś był kiedyś?@FudżiBędę się rozglądał a orientujesz się jak to wygląda cenowo? Mam tu na myśli hiszpański basket.

Jako dzieciak byłem na meczu Barcelony ale były to derby z Espanyolem na stadionie olimpijskim. Superpuchar hiszpanii. I ceny były o wiele niższe niż na sparing z Bayernem który był parę dni potem (był już po moim wyjeździe). Za 2 bilety płaciliśmy 100oiro ale ja mogłem mieć wówczas jakiś ulgowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sytuacja, zwłaszcza w ostatnich latach, ale chyba słusznie. Ci, co mieli być w PO, są, Tank Commanderzy też wypełnili swoje obowiązki. 
Jedyni kandydaci dla mnie to Thibs i Gentry, ale Gentry pewnie po prostu poleci po sezonie, a co do Wolves to chyba po prostu nam się chyba zdawało, że są bliżej, niż dalej, a okazało się, że są dalej, niż bliżej. 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.