Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Najlepszy gracz kraju w tym sezonie szkół średnich Michael Porter Jr. był już zdeklarowany do gry w Washington Huskies, ale Ci zwolnili jego ojca wiec razem z nim zmienił on Uni na Missouri Tigers. Tak jakby ktoś się tym interesował. + dziś w nocy All American Game ;)

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy gracz kraju w tym sezonie szkół średnich Michael Porter Jr. był już zdeklarowany do gry w Washington Huskies, ale Ci zwolnili jego ojca wiec razem z nim zmienił on Uni na Missouri Tigers. Tak jakby ktoś się tym interesował. + dziś w nocy All American Game ;)

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

A to czasem nie jego trenerem w szkole średniej był/jest ten Brandon Roy?

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwane Casay na 8 miejscu :DDDDDD jak on powinien poleciec juz 3 lata temu, tylko wyniki Raptors go ratuja, ale to generalnie w duzej mierze przez genialne ruchy Masai + suma talentu + sila wschodu, a nie Casey ktory ma zly time menagament, zagrywek 0 i zle wykorzystuje to co ma, chociazby taki Valanciunas gra na 20% tego co moglby robic i to jest w jakims stopniu wina samego JV ale tez Caseya ktory po prostu od lat totalnie go ignoruje. Pilek nie mu nie daja, w q4 siedzi itp itd. wszyscy widzimy jak to sie w skonczylo w Denver gdzie Nurkic sie poplakal przez podobne rzeczy, a JV twardo 5-ty sezon zaciska zeby, ale po prostu za te 2 sezony odejdzie bez wyrzutow sumienia i tyle (a gosc nadal ma tylko 24 lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ktoryms temacie bylo to poruszane ale na zachodzie juz wykreowała sie raczej drabinka PO:

 

GSW - PTB

SAS - MEM

HOU - OKC 

UTA - LAC

Jeśli Blazers dowiozą 8 miejsce z Leonardem na C to tak.

Fajne pary.

"Wielkie występy Kury"

"Stary człowiek i może"

"Two man show"

"Clippers odpadają w pierwszej rundzie?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wschodzie pod tym względem ciekawiej. Jednak myślę, że najciekawsze (najbardziej wyrównane) pary to mogą być

Boston - Indiana

Cavs - Bulls

Hawks - Raptors

Wizards - Bucks

 

Osobiście wolałbym Heat zamiast Pacers w PO ale Indiana może mieć więcej argumentów vs Boston.

 

Tylko, że Hawks może nie być w PO.

 

Biorąc pod uwagę ich obecną grę oraz terminarz to całkiem możliwe.

 

Hawks grają:

@Clevland, z Bostonem (b2b), z Cleveland, z Hornets, @Indiana (b2b) mają tiebreaker z Bulls, z Miami było 2-2, z Pacers 1-1 i 0-3 z Hornets

Heat mają też trudny terminarz

@Hornets, @Toronto, @Washington (b2b), z Cleveland, z Washingtonem.

Pacers

z Toronto, z Bucks, @Orlando, @Philly, z Atlantą.

 

Byki mają chyba najłatwiejszy terminarz, choć spotkania z Nets będą pewnie najtrudniejsze.

 

Sporo się jeszcze może wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy gracz kraju w tym sezonie szkół średnich Michael Porter Jr. był już zdeklarowany do gry w Washington Huskies, ale Ci zwolnili jego ojca wiec razem z nim zmienił on Uni na Missouri Tigers. Tak jakby ktoś się tym interesował. + dziś w nocy All American Game ;)

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

 

mieć najlepszego gracza z rocznika i wywalic jego ojca no ktoś tam nie pomyślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie to dosyc niskie odszkodowanie, bo ogolnie jak to sie dzialo to sporo w podcastach tego bylo i kazdy mowil, nawet ktoregos z gosci zona tam byla prawnikiem (ale to nie potrzebna jest tez jakby wiedza eksperta), ze to jest od razu case wygrany dla Thabo

 

+ogolnie to ja wiem ze moze oni sportowo nie patrza nawet na to przez pryzmat druzyny, ale konsekwecja tego bylo tez to, ze on nie gral w PO w druzynie ktora w sezonie wykrecila 60 wygranych w teorii zmniejszajac ich szanse na titlerun (w praktyce kazdy wie ze Hawks realnych szans nie mialo i tak)

 

takze ogolnie nadmierna brutalnosc policji skutkiem czego byla zlamana noga profesjonalnego atlety + potencjalne przekreslenie, a przynajmniej pogorszenie jego kariery + oslabienie w PO druzyny ktora miala swoj historyczny sezon RS, Thabo kozakiem niesamowitym nie byl ale to nadal przydatny 7 gosc w rotacji, zwlaszcza dla takich Hawks na Wschodzie kiedy trzeba miec wiecej niz 1 zawodnika do probowania przeszkodzic LeBronowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś gdzieś wrzucał, a to może być dosyć ciekawe:

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/850157030476308480

 

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/850158172308426752

 

Salary cap aż o 7 milionów niższe od przewidywanego może trochę namieszać na rynku FA.

 

Ale już od poprzedniego lata wiadomo, że będzie to ok. 101-102 mln.

http://www.espn.com/nba/story/_/id/16859143/nba-salary-cap-projection-2017-18-season-lower-expected

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już od poprzedniego lata wiadomo, że będzie to ok. 101-102 mln.

http://www.espn.com/nba/story/_/id/16859143/nba-salary-cap-projection-2017-18-season-lower-expected

No to przegapiłem. Cały czas byłem przekonany, że to będzie 108 milionów i patrząc na to, ile płacą poszczególne drużyny w NBA, to chyba w tym roku nie będzie już takiego szaleństwa z kontraktami, jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie pary znane od tygodnia z wyjatkiem 8 seeda gdzie walka pomiedzy PTB a Denver i Utah z Clippersami (zagrają ze sobą ale walcza o przewage parkietu).

Na wschodzie po szybkiej analizie wyszly mi takie pary:

 

Cavs - Bulls 

Celtics - Pacers

Raptors - Bucks

Wizards - Hawks

 

Bardzo podobnie jak Tupalnik pare postow wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.